Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | DUDAR Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ANDRYCH Hubert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PISULA Przemysław Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MOLASY-MALINOWSKA Edyta Jadwiga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | JAKUBOWSKI Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PIEKARZ Beata Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MACIEJEWSKI Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | FRELICH Zuzanna Klaudia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WOŁOWCZYK Bogdan Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | FUKS Sławomir Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | CZYŻ Waldemar | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MISZTELA Jolanta Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | WALTER Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ŻEBIEŁOWICZ Józef Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | NIKITIŃSKI Paweł Mariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | FRELICHOWSKI Kamil Gabriel | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BARA Ilona | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | INGLOT Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PIJANKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | LEŚNIAK Magdalena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KUŹMA Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CZYŻOWICZ Barbara Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | LASKOWSKI Cezary | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MICHALSKI Roman Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
1 | MILER Jerzy Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
1 | PODLEŚNY Jan Zygmunt | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
1 | DOMAŃSKA Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
1 | RACINOWSKI Maciej Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
1 | POKRZYKOWSKA Małgorzata Jagoda | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
1 | CISZKIEWICZ Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
1 | STAWIARSKA Bożena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
1 | KRZEMIŃSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
1 | GORZELAŃCZYK Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | KOZAKIEWICZ Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | SZULC Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | EWERTOWSKA Sandra Janina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | NORKO Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | SMOLNIK Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | FABISZEWSKI Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | BŁAŻEJCZYK Anna Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | SARNA Krzysztof Bogdan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | GRALAK Mariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SIWEK Anna Leokadia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | WOŚ Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | STACHERA-SZPYT Kamila Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BOROWCZAK Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | PANNA Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GARDZIEJEWSKI Jarosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | FLORCZAK Artur Miłosz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | LECH-RABENDA Ewa Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | STROCZYŃSKA Weronika Kamila | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | DURAJ Maria Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | DOBROWOLSKI Grzegorz Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SOWA Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GRABOWSKA Marianna Grażyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PYTER Ariel | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GŁOWACKA Mariola Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ROMANIECKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | TEREBECKI Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
2 | KARAPULKA Izabela Dagmara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
2 | ŁYSIK Arkadiusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
2 | TWOREK Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
2 | JAKUBOWSKI Hubert Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
2 | OLECH-BUDZIK Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
2 | KULKA Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | AKSAMITOWSKA Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | SKOWRON Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | SOBOLEWSKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | MADEJCZYK Zbigniew Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | ZGODA Jerzy Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WALUSZ Danuta Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KORDYLASIŃSKA Alicja Elwira | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KARWAN Radosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KOZIK Marianna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | LISIECKI Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SOKOŁOWSKA-PYRA Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WASZAK-ŁYSIO Marta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SŁAWIŃSKI Paweł Roman | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | BŁASZKIEWICZ Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KITLAS Zbigniew Leszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KOZAK Marcin Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | BARANOWSKA Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | RATAJ Mateusz Hubert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SZELĄŻEK Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MOSKA Elżbieta Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SAWICKA Zofia Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | STRANC Wiesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ANDRZEJCZYK Barbara Beata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | DYBCZAK Jacek Wojciech | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | HRYNKIEWICZ-LIS Edyta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KONARSKI Wojciech Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
3 | PRZYGODA Jarosław Patryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
3 | KOTOWICZ Gabriela Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
3 | ZIELIŃSKA Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
3 | LIMANÓWKA Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
3 | MĄKA Monika Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
3 | ZIĘTEK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
3 | PISANKO Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | SOBIŚ Barbara Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | CZESYK Marcin Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | KALARUS Edyta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | ROSIŃSKI Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | ŁYCZKOWSKA Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | KAPUSTA Roman | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | KUPCZYK Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | DWORCZYK Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | PASTUŁA Anna Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KOTECKA-OLESZCZYSZYN Wiktoria Celina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | TRUBICKI Czesław Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KLONOWSKI Konrad | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SZYNKLEWSKI Marek Janusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | CHODYNIECKA Helena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SADOWSKI Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | WALTEROWICZ Alina Alicja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KRYSIAK Hubert | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ZAMARLIK Marian Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | OWSIANNA Anna Marta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | NOWICKI Jakub Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MAKSYMOWICZ Marta Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KACZMAR Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
4 | RZEPCZAK Remigiusz Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
4 | GRALAK Agnieszka Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
4 | CYBORT Agata Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
4 | DOMARADZKI Sławomir Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
4 | CACEK Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | PODBIELSKI Andrzej Roman | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | SZYMCZAK Piotr Patryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | BIEDRAWA Rafał Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | NIEDŹWIECKA Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie gryfińskim
Powiat gryfiński - wybierz gminę:
gmina BanieWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".