Wybory samorządowe 2018 powiat jeleniogórski - wybory do rady powiatu jeleniogórskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie jeleniogórskim

Wybory do rady powiatu jeleniogórskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Jacek Tadeusz WŁODYGAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Beata Katarzyna GORYLUKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Marianna WACŁAWKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Mirosław GRABOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Łukasz Jan NIECKULAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Włodzimierz Stefan STOCHKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Bożena Barbara GRAMSZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Zbigniew Krzysztof WRÓBLEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Agata Danuta JURCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Krzysztof Andrzej WIŚNIEWSKIKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
1Elżbieta Halina BLOMBERGKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Katarzyna Aleksandra WRZOSEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Andrzej WYSPIAŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Anna RESPONDEKKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
1Agnieszka LEMISZEWSKAKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
1Marcin ŁACHKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
1Barbara LEWICKAKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
1Andrzej Michał WALCZAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Maciej Tomisław GAŁĘSKIKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
1Renata CHMIELEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Tomasz Paweł KOZŁOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Bartosz Stanisław MALINOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Wojciech Michał KRAWIECKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Magdalena POKÓJKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Anna Maria LATTOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Anna ZĘBIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Dariusz Jerzy SAWICKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Józef ŻĄDŁOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Ewa ZUBOWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Leszek Józef SUPIERZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Bożena Maria WIŚNIEWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Barbara Teresa WÓJCIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Florentyna Teresa JAROSKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jarosław KOTLIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jerzy Roman SŁADCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Krzysztof Stefan WOŹNIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Franciszek Tadeusz KOPEĆKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jadwiga Julianna SZYMCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Krystyna Anna PATYNOWSKAKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
2Jadwiga WAWRZEŃCZAKKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
2Andrzej Dariusz STRZELCZYKKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
2Tomasz Piotr DĘBIŃSKIKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
2Zbigniew PIĄTEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Irena WAŁASIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Andrzej Tadeusz KUPCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Jerzy Ignac WROŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Katarzyna Dorota KOPCZYŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Ryszard Kazimierz NOWOSIELSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Mirosław GÓRECKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Tadeusz BIEROWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Jadwiga Ewa SARNIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Łucja Teresa ZADRUŻYŃSKA-OPARAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Stanisław Michał BASZAKKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
3Sławomir Jan SŁUPEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Halina Ewa KLINOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Elżbieta Janina WOJCIECHOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Elżbieta Stanisława DOBRZEWICKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Jarosław MARCINKOWSKIKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
3Artur Jerzy KORZENIOWSKIKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
3Adam SPOLNIKKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
3Małgorzata Ewa MYSZAKKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
3Marek Grzegorz LUBIENIECKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Dagmara KOTLĘGAKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
3Elżbieta Maria PIĄTKIEWICZ-PAŁKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Ryszard GŁODEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Teresa Anna PIEROŻYŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Edyta KIMBORTKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Agnieszka GWÓŹDŹKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Grzegorz RYBARCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Zbigniew Zygmunt BOGACZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Mariola GUJSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Julian LACHOWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Ryszard NOWAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Alina Ewa SUDOŁ-KORNALEWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Edward Andrzej WRYSZCZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Bogusława Zofia JANASKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Witold RUDOLFKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Stanisław GWIZDAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Tomasz Andrzej ZAJDELKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Małgorzata Lidia SZTABIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Anna OSTROWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Roman GĄSIORKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Bogdan KAMIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Romuald ŁASKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Teresa Maria RUPNIEWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Marcin Przemysław MICHOŃKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Ilona Janina ROMANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Bożena HES-CESARZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Katarzyna Krystyna RZOŃCAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Julian Krzysztof GOŁUBIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Sławomir CELTKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
4Jolanta Katarzyna PECIAKKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
4Jadwiga Alfreda KUBIKKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
4Jerzy URODAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Krystyna OSTROWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Łukasz RESZKAKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
4Zdzisław PIETROWSKIKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
4Małgorzata ROGALEWICZKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
4Gabriela Beata MISZTAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Tomasz Marian KROCZEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Jerzy Konrad MACIEJEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Katarzyna Iwona KURUCKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Grzegorz Wiesław PROKOPKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Anna Jadwiga DROBNAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Eugeniusz Andrzej KLEŚTAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Sylwia Agnieszka SOBOLKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Bożena WOJTCZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Dariusz ŚLIWIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Grzegorz Dariusz TRUCHANOWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Magdalena LEBIODAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Artur Ryszard SMOLAREKKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
5Wojciech Leszek POCZYNEKKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
5Katarzyna Agnieszka BOGDAŃSKAKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
5Artur Grzegorz JĘDRZEJEWSKIKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
5Anna Magdalena HORWAT-ROMANIUKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Bogusław CHODAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Tomasz Tadeusz KWAŚNIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Jolanta BAŃDURAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Adrian Andrzej MASZTALERZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Krystyna GÓŹDŹKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Aleksandra DZIEDZIC-FACKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Patryk WALOSZCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Paweł Stanisław KWIATKOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Bożena Maria BRZOZOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Jan Kazimierz ZAPRUCKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Zbigniew Maciej JUREKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Monika Małgorzata SZYSZKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Lilla Teresa WAJDAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Magdalena KASZTELANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Anna Ewa KONIECZYŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Agnieszka Stanisława SALUS-HANUSEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Piotr BAGROWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Agnieszka Anna BONDAROWICZKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
5Anna SIKORSKAKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
5Ireneusz Mariusz DUDEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Tadeusz Janusz ŁOZOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie jeleniogórskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".