Wybory samorządowe 2024 Kalisz - wybory prezydenta i rady miasta w Kaliszu - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w Kaliszu

Wybory prezydenta miasta Kalisz

DARWICH Eskan
KINASTOWSKI Krystian Wojciech
LASIECKI Sławomir Grzegorz
MARUCHA Mikołaj Andrzej
ŁUSZCZYKIEWICZ Piotr Stanisław

Wybory do rady miasta Kalisz

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 ŁUSZCZYKIEWICZ Piotr StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SOWIŃSKA Hanna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MATCZAK SławomirKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WIELICKI Łukasz AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MYSZKO Łukasz WitoldKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WDOWCZYK Agnieszka BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MESZCZYŃSKA Małgorzata AgataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 JÓZEFIAK KamilaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KOPICA MiłoszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 SWINARSKA-MIŁEK Dorota MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 WASIAK Bartosz ZenonKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 MOLSKI BartoszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 KOSIŃSKA Anna WeronikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 MAJCHRZAK Krzysztof NarcyzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 KURPIK Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 NOWAK Przemysław JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 DARWICH EskanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BERNAS-KUJAWIŃSKA MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SZAFARZ Michał MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WALCZAK-ANDRZEJCZUK Katarzyna AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BRZOZOWSKI Marcin DanielKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 DUDZIUK IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SOBCZAK Michał MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MAJEROWICZ Błażej JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 STRZELEC MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WOLSKI Łukasz MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KUŚMIEREK Paweł AdamKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BRYŁKA Jolenta MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 FLORCZYK ZenonKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SKARŻYŃSKA Katarzyna JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 OLEJNIK AleksandraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SIUDA Agnieszka HelenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 HOŁUB Jacek TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
1 ŻMUDA Tomasz CezaryKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
1 MARUCHA Mikołaj AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
1 WOŹNIAK Bartłomiej MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
1 BALCERZAK Paulina DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
1 HOŁUB Katarzyna BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
1 DUTKIEWICZ Nikola KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
1 BRAJER MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
1 FRANKOWSKA Lidia MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
1 GABRYSIAK Mirosław JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
1 KINASTOWSKI Henryk WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
1 KRASZKIEWICZ Małgorzata ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
1 SZCZEŚNIAK MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
1 WALCZYKIEWICZ Marta AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
1 WOJTAS MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
2 CHRZANOWSKI Sławomir MariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KACZOROWSKA Anita AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 WYSOGLĄD Tomasz JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KOZANECKA Anna MartynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SKOWROŃSKI Mirosław MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KMIEĆ Joanna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MYKYTYN Ewelina KarolinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 CIEŚLAK Piotr TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 LISEWSKA Anna EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 JANIAK Kamil MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 GOLANOWSKA Agnieszka PelagiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 WOLNIAK Kamila MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 BARNA Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 SZCZEREK Artur LucjanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 GROCHOWSKI Tomasz AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 BIELAK Bogumiła EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 WŁODARCZYK Kacper CzesławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KUCHARSKA Dagmara MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ANCZYKOWSKI Andrzej JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 NIEWIADOMSKI Tomasz MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KONCZYŃSKA Żaneta KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 LASIECKI Sławomir GrzegorzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KOTKOWSKI Michał LeszekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 DĘBSKA Elżbieta BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MIKOŁAJCZAK Dagmara MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SZYMCZAK Marian MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PIOTROWSKA Bożena MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 GAJOCH Paweł JakubKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 CHLEBOWSKI Mariusz JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
2 WRÓBEL Wojciech PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
2 TARGASIŃSKA Magdalena AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
2 MŁYŃCZYK Adam TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
2 MARUCHA Monika MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
2 MŁYŃCZYK Agata MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
2 ŻMUDA Milena KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
2 BEZEN Tomasz RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
2 GABRYSIAK Monika AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
2 KOŁATA Jacek JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
2 PISULA Jakub KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
2 PODSADNY Mateusz JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
2 SKRZYPCZYŃSKA Karolina MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
2 WITCZAK Ewa AleksandraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
3 KOŁACIŃSKI Radosław KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SEKURA-NOWICKA Magdalena KlaudiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WASIAK Tomasz PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 TOMANKIEWICZ Małgorzata AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 IWANOW Natalia DobrochnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 JAŚKIEWICZ-PIOTROWSKA Izabela JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SZUKALSKI Jerzy MarianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 STĘPNIEWSKI Grzegorz MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SZYMCZAK AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 PATERSKI Rafał JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 BŁASZCZYK Lech JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 BIENIASIEWICZ Katarzyna OktawiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 NAWROT JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 CZECH PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 DYMKOWSKA Barbara ReginaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 ZARĘBSKI Włodzimierz MieczysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 NOWAKOWSKA-KOWAL Ewelina MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 MROZIŃSKI Piotr WacławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BANASIAK Agnieszka ZofiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 NIŻNIOWSKI MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 RÓŻALSKA Justyna HonorataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 JANOWSKI Łukasz PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 LISIAK Marta EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 JABŁOŃSKA Aleksandra StefaniaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KIJEWSKI Artur PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MOSIŃSKA-BUSZ MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ZIĄBKA Leszek JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KRANC Magdalena JuliaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 JOACHIMIAK KarolKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KONOPCZYŃSKI Jacek AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 WALCZAK GrzegorzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SMOLIGA Marta KrystynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GORZKIEWICZ KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
3 SIWIAK Kacper JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
3 ŻÓŁTEK Katarzyna JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
3 PRZYBYŁ Maciej StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
3 JANKIEWICZ Kacper ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
3 RATAJ Monika RóżaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
3 WRÓBEL Angelika BogumiłaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
3 DUDEK Daniel PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
3 FIGIEL Paweł AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
3 KONOPKA JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
3 KULAWINEK Grzegorz DanielKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
3 MAJEWSKA Kamila ManuelaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
3 PRZYBYŁ Marek RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
3 SADOWSKA Karolina WioletaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
3 WOŹNIAK Izabella KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
4 GRODZIŃSKI DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 MAŁECKI Marcin ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 URBAN Violetta MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 CAŁKA MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 ZIENTEK Barbara MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WITCZAK Mariusz JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 RADKIEWICZ MalwinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 DEMBNY Artur PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WŁODAREK Zbigniew FlorianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 LINKOWSKA Monika ZofiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 STEFANIAK Michał PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 PAWLIK Kamila AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 CIESIELSKI Jan JakubKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 WITCZAK Violetta MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 TALBIERZ Bartosz MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 GRUDNICKI TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 WALCZAK Magdalena IzabelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WDOWCZYK Szymon PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 OLEK Karolina IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PADUCH Radosław KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ANTCZAK KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PYŁYPIW Arkadiusz AleksanderKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 STODULSKI Jakub LechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 OLIWIECKI Tomasz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PLICHTA AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SKARŻYŃSKI Tadeusz EdmundKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KONIECZNA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SOŚNICKI Jacek WojciechKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SZABLEWSKI Michał WłodzimierzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KUPAJ Dorota UrszulaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 WAŃKA Agnieszka KatarzynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SZYMCZAK MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BRUŚ-BADLAK Agnieszka JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
4 TARGASIŃSKI Łukasz KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
4 JÓZEFACKI Marcin BogumiłKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
4 PRZYBYŁ Marzena MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
4 WIELICHNOWSKA Agata JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
4 BADLAK TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI 2024
4 ANTCZAK Maciej MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
4 BORATYŃSKI Piotr PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
4 DURLEJ MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
4 HYLA Anna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
4 KINASTOWSKI Krystian WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
4 LESIEŃ Agnieszka AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
4 MATCZAK Dawid LechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA
4 WOŹNIAK Patrycja IlonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA KINASTOWSKIEGO - KOALICJA KALISKA

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Kaliszu

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".