Wybory samorządowe 2018 powiat kędzierzyńsko-kozielski - wybory do rady powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim

Wybory do rady powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Danuta Anna CEGLAREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
1Izabela Monika MIGOCZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
1Stanisław Mieczysław WĘGRZYNKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
1Józef Andrzej GISMANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
1Dariusz Jan SZYMAŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
1Jadwiga Barbara NOWAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
1Anna JELLINEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
1Antoni Alfons KOMORKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Ewa Mariola WINNICKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Patrick Joachim GOHLAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
1Mieczysław MAJERKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Andrzej Sławomir KREBSKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Krzysztof Stanisław BŁACHKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Grzegorz Sławomir MATEJAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Elżbieta Helena DOMERECKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Dorota Wiktoria DZIUBAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Grzegorz FUŁAWKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Ewa AUGUSTYNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
1Anna Elżbieta PLONKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
1Sabina Maria RESZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
1Małgorzata Iwona DUDEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
1Daniel Józef BARTECZKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
1Barbara SZCZEPAŃSKA-MAJCHERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
1Rafał Adam OLEJNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
1Anna Maria NEPELSKA-ŻAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
1Wojciech Jan RAJCHELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
1Karolina Antonina DEREJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
1Przemysław Piotr PAWLIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
1Robert Dominik WENCELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
1Waldemar WCZASEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
1Bernard Armin SOŁGAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
1Paweł Jan MASEŁKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
1Lidia Jadwiga KRYŚKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Rafał DANIELSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Bożena TWERSKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Katarzyna Jolanta BULAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Henryk Jan POTĘGAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Grzegorz Bogdan MANKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
2Małgorzata Cecylia TUDAJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
2Tomasz Janusz RADŁOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
2Tadeusz WITKOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Hanna Magdalena CHĘĆKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Jadwiga KUŹBIDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
2Magdalena Urszula SZYNDZIELORZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
2Grzegorz Stanisław KODŹKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
2Beata Maria SZIPKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Edward Marcin DELEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Artur Fryderyk WIDŁAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Stanisław BĘDKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Andrzej Piotr LACHOWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Ewa Katarzyna JANUSZEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jerzy Kazimierz PAŁYSKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Piotr KUTYŁAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Wioletta Ewa SMAGAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Ewa Bogumiła EMERLINGKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Mariusz Piotr ZWARYCZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Sylwia Benedykta SWOBODAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Jerzy Augustyn ROSENHOFKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Lidia Helena ŻUKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Martyna Teresa KRAWIECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Łukasz Marek BONKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Gabriela Maria WIECZOREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Adam Edward PIRÓGKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Piotr Paweł PRZYGODAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Bożena ŁOTECKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
2Bożena Małgorzata JANKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
2Tomasz Paweł WANTUŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
2Piotr Józef JAHNKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
2Magdalena Anna MAZURKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
2Marek Władysław CHODAKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
2Dariusz Piotr KRYWIONEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
2Arleta Magdalena BESARABAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
2Olga POKORSKA-MŁODZIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
2Tadeusz Michał DROSZCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
2Tomasz Jarosław DAROSZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
2Izabela Małgorzata SZOSTAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Krzysztof Rafał JANIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Genowefa KIELESIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Anna Beata KOWALCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Adam Dariusz GIETKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Maria LEWANDOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Marek Józef FROELICHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Jan Stefan GREINERTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Jadwiga Teresa MROCZKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
3Ryszard Henryk SUDÓŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
3Fryderyk Paweł TRAUTBERGKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
3Piotr Dawid WĄSIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Sebastian SZKLARCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Piotr Patryk FRIEDLAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Urszula Maria GOLIATKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Renata Maria WINKLERKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Ewa Halina KRAUZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Mariusz Albin KONOPKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Barbara Maria WOŁOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Marian WOJCIECHOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Maria Jolanta KSOLLKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Angelika Katarzyna WIELGANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Andrzej Stanisław LEWCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
3Jolanta Małgorzata BELKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
3Janusz Czesław SZULKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
3Elżbieta Mariola STALMASIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
3Adam Antoni MACHULAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
3Jolanta RZEŻACZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
3Dominika Maria MARZECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
3Arnold Józef BULAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
3Kinga Karolina BŁASZCZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Irena Emilia MROZEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Andrzej Michał BRUNAGIELKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Łucja DZIMIERAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
4Ireneusz SMALKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Danuta Maria WRÓBELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Dariusz Mirosław ŻACZEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Paweł Kazimierz PIASECKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Sabrina Beata KRUPAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Marek Jacek MATULAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Bronisław PIRÓGKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
4Lucyna Agnieszka NEUWALDKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
4Krzysztof CHAŁATKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
4Sylwia Sonia GAJEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Andrzej Grzegorz EMERLINGKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Jan Jerzy DAMBOŃKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Wiesława Maria PODGÓRSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Monika POŁULICHKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Sonia Elżbieta WELEDA-SITEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Joanna Marta KUBICAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Paweł Alojzy RYBORZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Alojzy Jan PARYSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Marek Stanisław PIĄTEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
4Mariusz Janusz MACHULAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
4Lidia Natalia PIECZONKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
4Łukasz Waldemar WOLNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
4Jan CIEŚLAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Ewa OLSZYNKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
4Renata SKOLIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Żaklina ZAREMBAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Henryk CHROMIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
4Dominika Zuzanna KORNASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".