Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | PIECHULEK Rafał Rufin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MROZEK Marcin Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BIAŁOŃ Klaudia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KUBICA-HEIDRICH Oliwia Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | GRZESIUK Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KUBINA Sandra Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SAMBOK Klaudiusz Antoni | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | STEIN Dominik Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ŻAROWSKI Jacek Mariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BUDNY-SAS Katarzyna Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BANAŚ Mariusz Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DZIUBA Dorota Wiktoria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOGUT Wiktor | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DOMERECKA Elżbieta Helena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | RAJCHEL Wojciech Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM |
1 | TOMALA Dorota Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM |
1 | CAJS Katarzyna Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM |
1 | SITEK Andrzej Przemysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM |
1 | FIRLEJ Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM |
1 | ZAJĄC Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM |
1 | KRAJEWSKA Elżbieta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM |
1 | WIECZOREK Arkadiusz Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM |
1 | MASEŁKO Paweł Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | HARIASZ Joanna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WĘGRZYN Stanisław Mieczysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MIERNICKA Ariadna Halina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | CHADAŁA Katarzyna Kazimiera | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | LEWCZAK Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | JÓZEFOWICZ-BRYJA Joanna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WENCEL Robert Dominik | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GISMAN Józef Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
1 | WCZASEK Waldemar | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
1 | PLONKA Anna Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
1 | KAMECKA Patrycja Magda | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
1 | RESZKA Sabina Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
1 | PONIEDZIAŁEK Leszek Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
1 | SZARF Paweł Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
1 | MUSIOŁ Jolanta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | WIDŁAK Artur Fryderyk | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BADORA Agnieszka Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SZATKOWSKA-STRZAŁA Marionella | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ZELENAY-FUCHS Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | JASKULSKA Dagmara Romana | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KUŻELA Nikola Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SIKORA Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ZAREMBA Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | LACHOWICZ Andrzej Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MŁODZIŃSKI Robert | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GŁADYSZ Alicja Janina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | CZUBSKA Krystyna Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ZIMOWSKI Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KUCAŁA Katarzyna Kamila | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | JANIK Krzysztof Rafał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BIAŁEK Antoni Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOTOWSKA Alicja Antonina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WANTUŁA Tomasz Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM |
2 | BROŚ-ZAŁĘSKI Miłosz Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM |
2 | MISZCZYK Katarzyna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM |
2 | GOLEC Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM |
2 | BABIARZ Aneta Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM |
2 | MICHEL Dorota Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM |
2 | MORYL Wioletta Aneta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM |
2 | WĘGLARZ Czesław Zenon | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM |
2 | MORKIS Elżbieta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM |
2 | MARUSZCZAK Artur Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SZYMAŃSKI Dariusz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ŁOTECKA Bożena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KUŹBIDA Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | RADŁOWSKI Tomasz Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SZYNDZIELORZ Magdalena Urszula | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | FIJAŁKOWSKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KODŹ Grzegorz Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | JAHN Piotr Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SCHELLER Tomasz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | FILUSZ Rafał Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | PODEDWORNY Ireneusz Sebastian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | KOPROWSKI Marek Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | GORSKI Radosław Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | SZIP Beata Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | KRAWIEC Martyna Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | MALINOWSKA Izabela Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | WIECZOREK Gabriela Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
3 | LASKA Marzena Helena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ZULEWSKA Karolina Helena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | LASKA Robert Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | PIECHULEK Patryk Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SZKLARCZYK Sebastian Damian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KONOPKA Mariusz Albin | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GOLIAT Urszula Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WILCZEK Joanna Stanisława | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | DOMERECKI Michał Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PIERZCHAŁA Beata Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MROCZKO Jadwiga Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MARZEC-RADŁOWSKA Dominika Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WIELGAN Adam Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | CHAŁAT Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KUSZNIK Zygfryd Bernard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | FRANICA Barbara Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WOJCIECHOWSKI Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
3 | TRAUTBERG Fryderyk Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
3 | WOŁOWSKA Barbara Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
3 | KRAJCZY Edyta Brygida | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
3 | ŚLIWIŃSKA Jowita Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
3 | STEUER Łukasz Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | KUBINA Adrian Alojzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | CHLUDEK Martyna Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SZYNOL Damian Denis | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | FABIAN Adam Karol | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | STERKO Renata Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MOŁDAWA Ewa Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | RUSIN Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MYSIAK Anna Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WIECZOREK Andrzej Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | CHROMIK Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MACHULAK Mariusz Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | PIRÓG-NOWAK Anna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | GĄSIOREK Sandra Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | DĄBROWSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KLIMEK Michał Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | WRÓBEL Danuta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | SMAL Ireneusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | LANGER Aneta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | TKOCZ Justyna Bogumiła | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | HERICH Dawid Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | PARYS Alojzy Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim
Powiat kędzierzyńsko-kozielski - wybierz gminę:
gmina BierawaWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".