Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | SOWA Aleksander Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WRÓBLEWSKA Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BERNARD Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | POTOCKA Urszula | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | DODOT Janusz Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | OTTO Alina Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SOŁTYSIAK Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KACZMAREK Mirosław Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KINAL Dorota Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | PUDUREK Jędrzej Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MARCINIAK-HELIŃSKA Katarzyna Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | DUDEK Robert Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | CHUDZIŃSKA Aldona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | TOMCZAK Witold Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | GROBELNA Aleksandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | PAWŁOWSKA Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ŻURKIEWICZ Stefan Mirosław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KAMIŃSKI Jarosław Maciej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BERESZYŃSKA Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MUSIAŁ Sylwia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MAJORCZYK Szymon Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOSTANT Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CHOCHOWSKI Jacek Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GŁÓWCZAK Tadeusz Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BERNARD Zbigniew Henryk | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
1 | PAWLAK Karol Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
1 | FURMANIAK Marta | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
1 | SIKORA Krzysztof Sławomir | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
1 | BĄCZKIEWICZ Filip | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
1 | PELEC Małgorzata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
1 | RUDAWSKI Adrian Witold | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
1 | STOLPE Julia Magdalena | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
1 | MICHALKIEWICZ Agata | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
1 | PAWLAK Jakub | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
1 | ANDRZEJEWSKA Gabriela Izabela | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
1 | JANOWICZ Marek Henryk | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
1 | GRAJEWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
1 | KLEMENSKI Szymon | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
1 | SZYMKOWIAK Roman | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
1 | JURGA Michał Karol | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
2 | OPAS Artur Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MIKOŁAJCZAK-DUDA Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KOWALCZYK Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | WUDARCZAK Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GOLIWĄS Maciej Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BANASZAK Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KOWALKOWSKI Wojciech Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MICHAŁOWSKA Żaneta Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | NOWAK Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | RATAJCZAK Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SIKORA Marian Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | GUBAŃSKI Maciej Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | TOMCZYK Monika Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WOJTKOWIAK Marlena Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MATELSKI Dominik Sebastian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | RATAJCZAK Zuzanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SŁOWIŃSKA Dorota | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DUDZIAK Jolanta Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PIETURA Przemysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | STANISŁAWIAK Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KAŹMIERCZAK Grzegorz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | HOMSKA Irena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | LUBAWA Bogumiła Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KACZMAREK-NOWAK Patrycja | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOBUS Bartosz Marek | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | BILSKA Jolanta Barbara | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | KURT Tomasz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | CISZEWSKI Wojciech | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | RZANNA Karolina | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | PRZYBYLSKA Monika | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | WOJTASZEK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | KOSOWSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | JÓZEFOWSKI Kazimierz Ryszard | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
2 | PIECHEL Tomasz Piotr | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
2 | POPOWICZ Jolanta Maria | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
2 | ZIELIŃSKI Mateusz | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
2 | PIERZCHLEWICZ Lucyna Maria | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
2 | WASIELEWSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
2 | ZMARZ Katarzyna | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
2 | BARTOSZEWSKI Henryk | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
3 | SZYMAŃSKI Nikodem | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | GRZEŚKOWIAK Marta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | PAWLAK Dariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MOCEK Zuzanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | HERTMANOWSKI Mirosław Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | RATAJCZAK Bolesław Stefan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | MARCINIAK Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ANDRZEJEWSKI Dariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WAWRZYNIAK Hanna Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | JANKOWSKA Karolina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WAWER Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GRZELCZYK Hanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KACZMAREK Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PŁOCIENIAK Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SOCHA Andrzej Paweł | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
3 | GRZELCZYK Tomasz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
3 | KACZMAREK Dorota Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
3 | WENDZIŃSKA Justyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
3 | GOLAK Krzysztof Marcin | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
3 | LEW-PILARSKA Dorota Krystyna | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
3 | KRZYŻOSTANIAK Jerzy | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
3 | SKORUPSKA Izabela | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
3 | KUBACHA Anna | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
3 | WOJCIECHOWSKI Arkadiusz Kazimierz | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
4 | ADAMCZAK Arleta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | ŁAWNICZAK Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MIELCAREK Oliwia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | CIEŚLA Michał Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | BALCER Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MALAK Donata Izabela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | GRZEŚKOWIAK Łukasz Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | LOS Joanna Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SIEJAK Karol Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SKORACKA Wiesława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SMELKOWSKI Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SKORUPIŃSKA Julia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | OMIECZYŃSKI Witold Szczepan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | DORYNEK Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | GROBELNY Zbigniew Antoni | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WOJTKOWIAK Maria Jolanta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WIŚNIEWSKA Lucyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | DOMAGAŁA Hieronim Stefan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | BŁASZKOWSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
4 | SZUDRA Maria Jolanta | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
4 | PELEC Albert | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
4 | STERNIAK Barbara | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
4 | MIGDAŁ Magdalena Katarzyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
4 | KASPERSKI Michał | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA AKTYWNY SAMORZĄD |
4 | WIECZOREK Anna | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
4 | SNELA Wiktor Roman | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
4 | SOWA Magdalena Agnieszka | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
4 | KRACZEWSKA-OCHMAŃSKA Katarzyna Anna | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
4 | ZIEGLER Andrzej | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
4 | KOPIENKA Karol | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie kościańskim
Powiat kościański - wybierz gminę:
gmina CzempińWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".