Wybory samorządowe 2024 powiat krasnostawski - wybory do rady powiatu krasnostawskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie krasnostawskim

Wybory do rady powiatu krasnostawskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 GAŁAN KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 RYBCZYŃSKA DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WLIZŁO MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SALECKA Ewa KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 JÓZEFOWSKA Izabela TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GIERACZ MirosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SAWA Ireneusz MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 CHRUŚCIEL Tadeusz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PYLAK Dariusz AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KNAP HenrykKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PAŁKA AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MAZUREK Magdalena BernadetaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 FYK EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ZIELIŃSKI Krzysztof JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BORUCZENKO WitoldKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WROŃSKI Józef Feliks MikołajKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PLUTA Edward StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KARLUK Barbara ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MAZUREK Maria DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BOJARSKA Małgorzata DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SZEWCZYK PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KRAWIEC Ewa MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 ORNAL Jerzy PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 IRSAK Grzegorz ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 STREFNER JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
1 ZAWADA Dariusz FranciszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
1 CHWASZCZ AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
1 KRYSA Janusz MieczysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
1 OGRODNICZUK Barbara KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
1 BIAŁEK Sylwester RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
1 SZCZEPANIK Justyna BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
2 JELONEK Piotr WaldemarKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ZADRĄG ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 PIWKO Marek ZdzisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 CICHOSZ Agnieszka MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 TYPIAK MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MORYLOWSKA MarzenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ŻEREBIEC Tomasz BogdanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KORKOSZ Andrzej JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 JAKUBIEC Andrzej KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ŻEBROWSKA Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 WOŁYNIAK JadwigaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 NIEMCZYK AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SULIKOWSKA AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 NOWOSADZKI Marek StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 LEŃCZUK AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SZUMIGAJ MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 DZIK Jacek HubertKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KOWALCZYK Maria JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ŁUKASZCZYK Andrzej MarianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 TROĆ JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 GOŁAWSKI Marek PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ZDYBEL MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 TYMICKA AnetaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 SZYMANIAK FilipKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 USYK WeronikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 HAŁAS TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
2 KSIĘŻUK MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
2 SUCHORAB Piotr TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
2 SAWCZUK Ewa BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
2 MONIAKOWSKI MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
2 ŻUREK Iwona JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
2 SOLAN BernardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
3 FEDOROWICZ Waldemar TadeuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 LIS MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 CICHOSZ Beata EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 JURKIEWICZ WaldemarKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PONIEDZIAŁEK MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KRASOWSKA AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SARAN BartłomiejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SZPAK Janusz KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 RACZKOWSKI Piotr MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PIŁAT Monika IrenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 MAKUCH Elżbieta LeokadiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ŻMIJAK Renata WeronikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PAZYNA-CZECHOWSKA EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 DUDZIK KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 NIEŚCIOR Marek JanuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PIŁAT AlicjaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 DANIELAK Arkadiusz TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GAJAK Anna TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 WÓJCIK Elżbieta MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 BRZOZOWSKI Henryk RomanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KACZOR Mirosław IgnacyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 NOWACKA MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 SIARKA EmiliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 JANICKI Arkadiusz WaldemarKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 STASIECZEK Mateusz ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 PRZYSIĘŻNIAK Justyna WiesławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
3 BOJARSKI Adam JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
3 OLESZCZUK AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
3 KORKOSZ AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
3 JASZAK MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
3 BUREK MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
3 SWATOWSKA BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
4 GRABEK Andrzej AnatolKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SKUBISZ MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KOSTEK-PORTKA DominikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 CHOJDA StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WACH AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 FRĄC MariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 ZAJĄC Marcin WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 CISZEWSKA Weronika MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ZDUNEK TadeuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WAL Katarzyna EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PAWELEC PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 CHIMOSZ Grażyna DanutaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 CICHOSZ LucjanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 MRÓZ AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 CIEPLECHOWICZ EdwardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 MACIĄG-MALUGA MonikaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 POLSKI DariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 DYMARA JolantaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 TYMICKI GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 PODKOŚCIELNA Marzena MariolaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 RATAJ PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 NUCIA KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 MRÓZ JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
4 REPEĆ Stanisław JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
4 SMYK Judyta MariolaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
4 ŻARNOWSKI Mariusz RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
4 JAREMEK Teresa KazimieraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”
4 BRZOZOWSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY HAŁAS „NIEZALEŻNI”

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie krasnostawskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".