Wybory samorządowe 2018 powiat krośnieński - wybory do rady powiatu krośnieńskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie krośnieńskim

Wybory do rady powiatu krośnieńskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Katarzyna Barbara KAMYNAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
1Zbigniew Waldemar WOROBIEJKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Małgorzata Anna ASTRAMOWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Leszek Piotr OCHOTNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
1Helena BINICEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
1Iwona PIETSCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
1Wiesław MICHNOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
1Karol SMYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
1Justyna KARPISIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
1Robert SIEGELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
1Bogusław WYPYCHKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Mirosław SKOBELKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Izabela Joanna ZIĘTKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Paweł TOMCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Sabina KWIATKOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Agnieszka Sylwia MATERNIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Jacek Ryszard CZEREPKOKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Tomasz KACZMAREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Marek Dariusz BASZNICAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Józef ŻUŁAWAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Natalia Barbara PONIKIEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Lech Jan KIERTYCZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Beata Teresa KUTROWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Marek Andrzej ZIMOLĄGKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Elżbieta ŻERKOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Agnieszka Jolanta BACHORSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Małgorzata SZMIDTKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Józef Marian WIECZOREKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Jarosław Henryk MODELSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Zbigniew PAWŁOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Małgorzata KIJEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Kamil KUŚNIEREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
1Edyta Magdalena ZIMOCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
1Danuta Irena KACZMAREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
1Andrzej IWANICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
1Ryszard Jan ZAKRZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
1Zenon Antoni TUROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
1Katarzyna Aneta ZIENKIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Wioletta Danuta KAZIMIERCZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Jolanta Barbara ADUŁŁO-HOFFMANNKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Krzysztof BARTKOWIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Tadeusz Jan ROGOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Tomasz Andrzej URBAŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
2Wioletta RADECKA-WERETKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
2Wiesława KOŁARZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
2Tomasz MIECHOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
2Jadwiga Teresa ROGOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
2Dawid WIEWIÓROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
2Jolanta Beata KOLANOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
2Tadeusz PRZEZDZIĘKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
2Michał Jeremi GRZYBOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Małgorzata Beata LEŚNIAŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Jakub SZCZEŚNIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Krzysztof Piotr GRZELAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Paulina Iwona ADUŁŁO-MUCHAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Andrzej KUZIEMSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Mirosław Zbigniew GLAZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Halina Jadwiga WOJCIECHOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Paweł Piotr ŻUKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Grzegorz GARCZYŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Anna Maria JANUSZKIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Wioletta Agnieszka FIJAŁKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Andrzej Jan DOMAGAŁAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Maciej Waldemar PIWKOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Magdalena GAWRYSIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Marcin Dawid WALCZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Bogdan KARWOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Władysława Danuta ZARZYCKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jan Henryk SZATKOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Bogdan ŚNIEŻEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Maria Aniela OLEJARZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Halina Ewa MAJKUSIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Emil TUMIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Robert PAWŁOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Teresa Krystyna NOWAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Izabella Marta MICHOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Janusz Jerzy KAMERDUŁAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Radosław RATAJCZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Dawid BORODOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
2Marzena Maria KANCELARCZYK-MUELLERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Ryszard KIERSZTANKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Robert NARKUNKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
2Marek Stanisław JASIÓWKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jacek Piotr HOFFMANNKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
2Beata Anna POBIEDZIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
2Paweł SZWEDKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
2Natalia WRÓBLEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
2Marian DUCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
2Jerzy SAŁEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
3Angelika Karolina SOLSKA-CWAJNAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Marcin Kazimierz JAGODZIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Kazimierz Jerzy BARŁÓGKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
3Andrzej ROCHMIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Dariusz Andrzej KOSTYSZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
3Alicja Aniela RATOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
3Dorian OLESZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
3Agnieszka BANACHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
3Marek OSTROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
3Roman SIKORAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Magdalena Grażyna GALACKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Wiesław LEŚKOKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Wojciech Waldemar NAGLIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Tadeusz SOLECKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Bożena Beata RUTKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jadwiga Maria SOŁODUCHA-WARZYŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Katarzyna MAJKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Władysław PRZEWŁOCKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Leonard TUMIŁOWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Monika Urszula MICHALSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Regina Danuta PAWŁOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Agnieszka Anna JURKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
3Roman Michał GANCARZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
3Dorota Anna HADADAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
3Jarosław KAJDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
3Paweł MURAWAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Marek Grzegorz BUKOWIECKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Agnieszka Joanna ROGOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Andrzej Tomasz MOKARSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Katarzyna Natalia PŁAWIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Paweł GALONKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Jolanta Elżbieta WYWIÓRKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Marta SIELKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Bogusław ZARAZAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Grzegorz KIELISZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
4Bartłomiej Patryk BENECKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Bożena MIECZYŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Leszek Piotr OLGRZYMEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
4Krystyna BRYSZEWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Marcin Andrzej NAPIERALSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Danuta SCHAUMKESSELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
4Marzena Anna SZOFERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
4Magdalena TOKARSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
4Arkadiusz Piotr GOŁUCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
4Jarosław BUDNICKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Leszek Stanisław TURCZYNIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Dorota CHOWANIECKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Ryszard Tadeusz BOGUCKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Monika NIEBRZEGOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Kazimierz BARCZUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Marzanna Brygida GRYŃKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Krystyna LISKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Zdzisław Tadeusz KRUGLIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Jan ROWIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Helena Jadwiga ROMAŃCZUKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Hubert Maciej JAROCIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
4Alina LENKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
4Daniel ZBIERZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
4Agnieszka Róża ANDRZEJAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
4Mariusz Piotr HERBUTKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie krośnieńskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".