Wybory samorządowe 2024 powiat łańcucki - wybory do rady powiatu łańcuckiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie łańcuckim

Wybory do rady powiatu łańcuckiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 POMYKAŁA Izabela KarolinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 SOPEL Sławomir LeszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 KLUZ Katarzyna KingaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 KULIG KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 SZMUC Marcin AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 MAZUR Bogdan MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 STYRNIK Anna KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 MAC Michał AleksanderKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
1 KUCHA RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
1 CZAJKA Anna MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
1 MAZUR Wojciech MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
1 KASPRZYCKA Małgorzata AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
1 SOKOLIK Katarzyna AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
1 SZURA Wojciech JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
1 UBERMAN Marek WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
1 PILAWA-KRAUS BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
1 CIERPISZ Janusz PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
1 ROMAN Monika BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
1 KOWALCZYK Marzena ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
1 JUREK Michał MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
1 MARKOWSKI WiesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
2 BRÓŻ PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 ZAWADA-PACZKOWSKA KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 SZMUC JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 CURKOWICZ Daniel MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 SMOLIŃSKI SzymonKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 PELC Kamil ArturKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 LIS Aleksandra MirosławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 BESTER Janusz StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
2 REIZER Jakub MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
2 GRAD ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
2 CWYNAR-OWSIAK Małgorzata ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
2 NOWAK PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
2 BARYCKA Monika MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
2 WENC Klaudia MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
2 ZEBZDA Jolanta MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
2 KISAŁA Marcin PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
2 KRZYSZTOŃ Adam MieczysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
2 KILIAN JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
2 BIENIASZ Joanna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
2 FAJGER Anna ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
2 MURIAS Joanna DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
2 GRZYWNA KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
2 HARPULA Tomasz GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
2 KRZYWONOS KazimierzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
2 ŁOZA ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
3 FLOREK Łukasz MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 GÓRKA Dariusz ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 SAWICKA Jolanta MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 MALICKA-GÓRKA Joanna IzabelaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 SZCZEPAŃSKI TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 RZEPKA Łukasz JakubKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
3 BIAŁY MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
3 SOBUŚ PatrycjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
3 BABIARZ AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
3 WAL Joanna HalinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
3 KILIAN KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
3 KUREK MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
3 PANEK StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
3 BRUDNIAK BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
3 WAWRO KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
3 GOLENIA Halina ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
3 BIS Anna KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
4 DĄBEK Damian ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 OSIECKI Wojciech BolesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 KLUZ Monika JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 JAKUBOWSKA Jadwiga MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 BOLESŁAWSKI Bartosz JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 REJMAN Mariusz PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
4 PANEK JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
4 BIENIASZ Kamil GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
4 KUCA MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
4 POLANOWSKI Paweł AleksanderKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
4 INGLOT Agnieszka MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
4 MIERZWA Ewa MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA ZIEMI ŁAŃCUCKIEJ
4 GOLEC HalinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
4 KURAŚ Dariusz KarolKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
4 RZEPKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
4 CHMIEL Kamil MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
4 GARGAŁA Katarzyna HonorataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
4 GRZESIK Małgorzata MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI
4 MORYCZ WincentyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT ŁAŃCUCKI

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie łańcuckim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".