Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | ZAJĄCZKOWSKA Alicja Zenobia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | FESZAK Jarosław Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MUSIANOWICZ Piotr Włodzimierz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MAŁECKA Mariola Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GODDERIS Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ROMANKO Renata Stanisława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ROMANOWSKI Artur | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SOPYŁŁO Elżbieta Olga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | DĄBROWSKI Henryk Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SAWIŃSKA-MAJER Joanna Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ZIĘĆ Piotr Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | POBŁOCKI Piotr Przemysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BRODALSKI Marcin Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PERŁAK Jacek Ryszard | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GRZESIAK Cecylia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | LEYK Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | POLEJOWSKI Michał Przemysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | TANDEK Andrzej Antoni | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KĘDZIERSKA Brygida Sylwia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KURIATA Anna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KUBICKA Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ABRAHAM Gertruda Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WETTA Daniel Leszek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | POBŁOCKI Marcin Dawid | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KLATA Włodzimierz Arkadiusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
1 | STUDNIARZ Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
1 | NEUBAUER Jan Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
1 | MARCZYKOWSKA Kamila Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
1 | MIKS Dawid Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
1 | WĘGRZYN Marek Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
1 | PRANGA Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
1 | WĄSIK Andrzej Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
1 | PŁOTKA Zuzanna Wiktoria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
1 | ZŁOTEK Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
1 | MIELEWCZYK Barbara Hanka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
1 | URBAN Lidia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
1 | BROZDOWSKA Karina Patrycja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
1 | POBŁOCKI Piotr Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
1 | STOLICKA Ewa Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
1 | GAFFKE Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
1 | STASZEWSKA Karolina Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
1 | KOWALSKI Daniel | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
1 | LICHUCKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
1 | STOLC Adrian Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
1 | RAHN Daria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
1 | NEUMANN Mateusz Daniel | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
1 | SZADA-BORZYSZKOWSKI Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
1 | LITWIN Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
1 | ZYCHOWICZ Adam Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | KNIEĆ Konrad | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | PTASIŃSKI Robert Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | GAJEWSKA Marzena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | GOŁĄBOWICZ Damian Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | JARMOSZ Daria Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | SOBOŃ Daria Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | ROBAK Krzysztof Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | OSSOWSKA-SZARA Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
1 | WALKUSZ Waldemar Stefan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
1 | BIBLIW Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
1 | ŁUDZIŃSKI Łukasz Karol | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
1 | WOJCIECHOWICZ Radosław Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
1 | SKARBEK Alicja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
1 | WASILEWSKA Dolores Wioletta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
1 | KLAWIKOWSKI Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
1 | KSIĄŻEK Michalina Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
1 | WOJNAROWICZ-KOBIELA Dorota Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
1 | LABUDA Adam Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
1 | RAPALSKA Marzena Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
1 | SARZYŃSKA-GÓRSKA Magdalena Gabriela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY SARZYŃSKIEJ - GÓRSKIEJ ZDROWIE I EDUKACJA |
1 | GALASIEWICZ Maksymilian Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY SARZYŃSKIEJ - GÓRSKIEJ ZDROWIE I EDUKACJA |
1 | GAJEWSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY SARZYŃSKIEJ - GÓRSKIEJ ZDROWIE I EDUKACJA |
1 | KOLACZUCH Katarzyna Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY SARZYŃSKIEJ - GÓRSKIEJ ZDROWIE I EDUKACJA |
1 | KRZEMIŃSKI Piotr Sebastian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY SARZYŃSKIEJ - GÓRSKIEJ ZDROWIE I EDUKACJA |
1 | PROSIŃSKA-RYK Magdalena Malwina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY SARZYŃSKIEJ - GÓRSKIEJ ZDROWIE I EDUKACJA |
1 | NŰRNBERG Wojciech Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY SARZYŃSKIEJ - GÓRSKIEJ ZDROWIE I EDUKACJA |
1 | KIJEWSKA Joanna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY SARZYŃSKIEJ - GÓRSKIEJ ZDROWIE I EDUKACJA |
1 | KOZŁOWSKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY SARZYŃSKIEJ - GÓRSKIEJ ZDROWIE I EDUKACJA |
1 | MILEWCZYK Emil Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY SARZYŃSKIEJ - GÓRSKIEJ ZDROWIE I EDUKACJA |
1 | WENTA Ryszard Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
1 | BARAŃSKI Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
1 | TUTAK Tomasz Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
1 | MICHALSKA Elżbieta Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
1 | KURZYDŁO Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
1 | KRUK Eliza Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
1 | SIERGIEJ Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
1 | ŁUGOWSKA-SIŁKA Halina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
1 | KLUKOWSKI Marcin Ryszard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
1 | GOIKE Marzena Regina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
1 | KOZAKIEWICZ Jarosław Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
1 | KONIECZNA Wanda Wiesława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
2 | LASKOWICZ Tomasz Władysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MADEJOWSKA Janina Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BLADOSZEWSKI Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SITKOWSKA Justyna Patrycja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | HORANIN Ewa Stefania | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KRUŻYCKI Witold Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WETTA Amelia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KACZYŃSKI Adam Wiesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DAWIDOWSKI Zbigniew Edmund | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SURMAŃSKA-BUŚKO Beata Zofia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ORTMAN Mirosław Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
2 | KLAWIKOWSKA Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
2 | KAŃCZUGA Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
2 | WICZKOWSKI Wojciech Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
2 | ORTMAN-MAŚLIŃSKA Patrycja Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
2 | KĄKOL Arkadiusz Bolesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
2 | DETLAF Paulina Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
2 | MIELEWCZYK Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
2 | KARBOWNIK Emilia Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
2 | SIWCZYŃSKI Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
2 | PTASIŃSKI Piotr Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | ŚWIĄTEK Jolanta Władysława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | KLEINA Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | RABKA Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
2 | GOŁĘBIEWSKA Patrycja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
2 | BIERNACKI Jan Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
2 | WIŚNIEWSKI Jacek Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
2 | BIENIEK Joanna Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
2 | IWICKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY SARZYŃSKIEJ - GÓRSKIEJ ZDROWIE I EDUKACJA |
2 | KLINKUSZ-KLEJNA Marta Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY SARZYŃSKIEJ - GÓRSKIEJ ZDROWIE I EDUKACJA |
2 | TKACZYK-JANCY Kinga Olimpia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY SARZYŃSKIEJ - GÓRSKIEJ ZDROWIE I EDUKACJA |
2 | WITASZEK Piotr Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY SARZYŃSKIEJ - GÓRSKIEJ ZDROWIE I EDUKACJA |
2 | GÓRSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY SARZYŃSKIEJ - GÓRSKIEJ ZDROWIE I EDUKACJA |
2 | TANDEK Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
2 | MIKUŁKO Olga Jowita | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
2 | SKRZYŃSKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
2 | KRUŻYCKA Renata Wiesława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
2 | EKMAN Bogusława Aniela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
3 | MĄDRZAK Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WIĘCKOWSKI Dariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BIELSKA Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | GAWRYŁO Zenon | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KIELAS Agnieszka Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SZIMIKOWSKA Lucyna Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KLEINA Jerzy Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | DECYK Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WETTA Krzysztof Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | FORMELA Wiesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KACZYŃSKA Jolanta Helena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | LIS Longin Marian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | CHMIELECKA Grażyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KONKOL Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WENTA Marian Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KURIATA Marek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | URBAN Katarzyna Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
3 | WRZESIEŃ Bogusław Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
3 | LIS Mirosław Wacław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
3 | GRONCKA Beata Bożena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
3 | MEJNA Bogusław Bernard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
3 | GĄSIOR Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
3 | WARZECHA Beata Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
3 | WOŁOSZYN Roman Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
3 | DOMINIECKI Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
3 | KREFTA Edyta Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
3 | ZAMBRZYCKI Bartłomiej Damian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
3 | KRÓLIKOWSKA Krystyna Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
3 | OKUNIEWSKA Monika Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
3 | MAJKA Przemysław Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
3 | WENTA Adrian Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
3 | RYBARCZYK Jarosław Wiesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY |
3 | NOWICKI Grzegorz Zenon | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | KLINKOSZ Wiktoria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | ŚWIĄTEK Ireneusz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | PRUSZAK Krzysztof Ludwik | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
3 | PRUSKI Jarosław Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
3 | SPÓLNA Zofia Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
3 | ŻMIJA Zdzisława Emilia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
3 | KORDA Zdzisław Ludwik | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
3 | GAFKA Beata Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
3 | GEMBEL Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
3 | RADTKE Ireneusz Rafał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD |
3 | KURS Hanna Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
3 | BOREK Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
3 | TANDEK Andrzej Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
3 | NIEDŹWIECKI Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
3 | SZCZUPACZYŃSKA Regina Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
3 | NIESZPORSKA Elżbieta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
3 | DROZD Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
3 | WŁUSEK Monika Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY POWIAT ZIEMI LĘBORSKIEJ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie lęborskim
Powiat lęborski - wybierz gminę:
gmina CewiceWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".