Wybory samorządowe 2024 Łódź - wybory prezydenta i rady miasta w Łodzi - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w Łodzi

Wybory prezydenta miasta Łódź

DOMAGAŁA Klaudia Ewa
SZYMANOWSKA Ewa Joanna
WALISZEWSKI Jan Nikodem
WDZIĘCZAK Janusz Stanisław
WOJCIECHOWSKA VAN HEUKELOM Agnieszka Krystyna
ZDANOWSKA Hanna Elżbieta

Wybory do rady miasta Łódź

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 DOMASZEWICZ Bartosz ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WALASEK Mateusz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WIETESKA Agnieszka MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SUSNIŁO-GRUSZKA Emilia GabrielaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PASTUSZKA Dariusz MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 HOFMOKL Oskar StefanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KOŁECKA Izabella BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PACZEŚNIAK Damian PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PODMANICKI Daniel KacperKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WILKOWSKA Maja SabinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 TUŁACZ Agnieszka AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BŁOCH Paweł PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SZYMCZAK Marcin JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KAROLAK Aleksandra MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BULAK Sebastian DominikKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GŁOWACKI Tomasz BogdanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SELOUANE FaridKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BARAŃSKA Agnieszka JuliaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 RUDNICKA Iwona BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KUSZYŃSKA Karolina AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ZAWIRSKI Jacek CezaryKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SZTEMBOROWSKI Grzegorz ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1 ROKITA JarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1 KUCHARSKI WitoldKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1 ROGALSKA Iwona JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1 WISZNIEWSKA-CIOŁKOWSKA Aneta KonstancjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1 WALCZAK Izabela AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1 LICZNAR Patryk PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1 BAZANIAK Rafał PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
1 SADOWSKI Michał KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
1 BIERNAT Edyta IlonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
1 SZCZECIŃSKI Artur AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
1 SYMILAK Paulina AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
1 JANICKA Anna MalwinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
1 PIĄTKOWSKI Krzysztof PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
1 ANDRYSIAK Grzegorz WitoldKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 SERAFIN Grzegorz MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 FRANKOWSKI JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 ROSIAK Teresa MirosławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 ŚWIDA Agnieszka EmiliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 BARTMAN Monika WiolettaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 BĘDKOWSKI Marcin WiktorKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 KACPRZAK Tomasz PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MAKOWSKI Krzysztof MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 PRZYWARA Marta PaulinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 GAŁKIEWICZ Magdalena AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 BARTOSIAK-SIKORZYŃSKA MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KUNKA Jacek PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MAJCHRZAK AntoninaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KRAWCZYK Katarzyna BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PAWLAK Adrian MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KWIATKOWSKI Michał WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 JÓŹWIAK Agnieszka ŁucjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 GUMIŃSKI SebastianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 JEDLICZKA-KOWALSKA Małgorzata JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ŚWIDZIŃSKA Ewa ŁucjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 CIEPLUCHA Piotr PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BADURA Elżbieta JadwigaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MACIASZCZYK Maria JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 EMANUEL SławomirKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KAFLAK Justyna BeataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MOŃKO Anna ZdzisławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ZALECH Aleksander WiktorKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 JANIAK Piotr JakubKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
2 LENDZION Emil JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
2 FRĄTCZAK-RODAK Monika MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
2 PIERZCHALSKA Marta JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
2 SIDEROWICZ Marta GabrielaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
2 MAJKOWSKI Bronisław MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
2 SKATULSKI Zbigniew JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
2 ANTOSIAK Emilia KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
2 KUJAWA PrzemysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
2 URBAŃCZAK-AL NAJAR Malwina MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
2 KOCOŃ Wiktor AleksanderKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
2 SOBCZAK Milena MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
2 POREDA PaulaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 PAKOSZ MieczysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 KUŚMIERCZYK Paulina KamilaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 WIJAS Janina JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 GÓRSKI Wojciech AntoniKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 GULIGOWSKI Andrzej MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 KOŁODZIEJCZYK Wojciech JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 GOŁASZEWSKI Marcin ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KĘPKA Karolina IzabelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WŁODARCZYK Maja IgaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ŻURAW Elżbieta MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PRZYBYŁA MariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BUGAJSKI Marcin AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 NOSOWICZ MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 GRZESZCZYK Marta KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KACZKOWSKA Anna MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SITNICKI Michał DawidKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 MACANDER Adam MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ŁOMPIEŚ Jakub KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KORZEKWA Grzegorz BartłomiejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ŁUNIEWSKA-BURY JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 MICHALIK Marek WojciechKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MARGIEWICZ Tomasz ArkadiuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 WYPYCH Małgorzata JózefaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PRZYBYŁ AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 BIAŁAS Teresa BogusławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 DEJNOWICZ Józef KarolKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 FIREK-STARCZEWSKA MonikaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 WOLSKI Piotr ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
3 MAKOWSKI Marcin MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
3 NALEPA Piotr EdwardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
3 BEDYNIAK-SIEWIERSKA IzabelaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
3 ERT-EBERDT JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
3 CZERWONIUK Joanna EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
3 SZEWCZYK Eligiusz TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
3 FOKSIŃSKA-BOGUSZEWSKA Maria JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
3 DOBROWOLSKI Radosław KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
3 MIKOSIK-PRUŚ Joanna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
3 GASZTKOWIAK Maurycy TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
3 HELLER Tomasz JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
3 BEDNAREK Krzysztof JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 HEJNIAK Sebastian PatrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 SKOCZYŃSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 MISZTAL AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 WOŹNIAKOWSKA GrażynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 BOGULSKI FranciszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 GOSŁAWSKI Robert KacperKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 WIECZOREK Adam PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SETNIK PaulinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 HENCZ Marcin KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 STEFANOWSKI Mikołaj MirosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 ŚCIBOR Kamila BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 MATEJAS UrszulaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 BILSKA Beata EmiliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WOŁKOWSKA Justyna JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 FRONCZAK Adam EdmundKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KĘPIŃSKI Adam BartoszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MILO-CERTA AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 SŁAWIŃSKA-RYSZKA JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WIADEREK Filip TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 GAJDA Wiktoria BrygidaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MARZEC RadosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KARDAS-KAZIMIERSKA Paulina MariannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 MIELCZAREK Piotr JakubKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 DULUK BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ŻAK Krzysztof AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 FIRKOWSKI Piotr AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KUSKOWSKA Elżbieta MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ANTKIEWICZ Dariusz PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
4 FREY Beata AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
4 NAJDER Anna PelagiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
4 WÓJCIK Jan StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
4 KOWALSKA HalinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
4 WDZIĘCZAK Janusz StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
4 STACHURSKA AdrianaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
4 WYRZYKOWSKI Kamil LeszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
4 KOWALEWSKA Anna BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
4 PLUSKOTA-GAJEWSKA BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
4 ĆWIRZEŃ Michał IgorKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
4 PALIWODA BartłomiejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 PAPROCKI Nikolas AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 KURCZYŃSKA-STRZELECKA Sonia MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 ZIĘTARA MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 ANDRYSIAK Beata MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 GIORDANO WiktoriaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 WIJAS Michał AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 MOSKWA-WODNICKA MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 RACZKOWSKI Damian ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 BUDZIŃSKA JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 CHOJNACKA-DURAJ Justyna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KIELER Arkadiusz JarosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 FRĄTCZAK Piotr AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 SIWAK Roman JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 OLEJNICZAK Michał AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 NYKIEL Kosma WitoldKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 NIZIOŁEK-JANIAK Urszula EdytaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 URBAŃCZYK Martyna NataliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 KWIECIEŃ ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 BIAŁEK-KACPRZYCKA Renata BożenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 DOBROWOLSKA Julia EwelinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 BASA Janusz KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 DUSZCZENKO Damian JakubKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 BUCHALI Marcin RyszardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 MARKWANT Rafał ArturKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 ZDROJEWSKA-STURLIS KatarzynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 ADAMIAK Paweł HenrykKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 OŁUBEK ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 SIBIŃSKA Barbara TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 PAWLAK Elżbieta IrenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 DONATOWICZ Andrzej FranciszekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 WALISZEWSKI Jan NikodemKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
5 PACIEJEWSKI Radosław AdrianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
5 SMOLIŃSKI Adam KarolKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
5 MATYSIAK Anna LucynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
5 CIPISZEWSKA Marta EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
5 KĄPIŃSKI Radosław PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
5 CZAJKOWSKA-SARNIK DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
5 ANDRUSZKIEWICZ Mateusz JakubKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
5 JÓZEFOWICZ Bartłomiej JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
5 PEREK-JURA Monika AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
5 SKOCZYLAS Barbara BogusławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
5 OSTRÓŻKA Karol PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
5 LEWIŃSKI Damian StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
5 MIGASIŃSKA Bożena StanisławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
5 DOMAGAŁA Klaudia EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 GNIOTEK Jakub AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 PIOTROWSKA Karolina EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 KOZAK MichalinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 METRYCKA Jolanta TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 WOŹNIAK Jan JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 KASZYŃSKA Weronika PatrycjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 JEDLIŃSKI Kamil IreneuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6 ZDANOWSKA Hanna ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 MASŁOWSKI Marcin RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 BUJNOWICZ-ZELT Ewa AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 BARTCZAK Elżbieta BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 FRĄCZAK TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 SKONIECZKA KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 ŻEBROWSKA Joanna AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 RAKOWSKI Maciej BogusławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 DYBA-BOJARSKI Bartłomiej WaldemarKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 BOCZKOWSKA Magdalena AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 BUŁAWA Michał KonstantyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 BORKOWSKI AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 LAZARI Anna NataliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 MICHALSKA Ewa JulitaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 WŁODARCZYK Krzysztof WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 KRYSIAK-DUSZCZENKO Wioleta MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 TOMASZEWSKI WłodzimierzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 ANIELAK Tomasz LucjanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 KACZMARSKA Izabela MonikaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 KASZAŃSKA-RAPACZ Miriam DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 KAŹMIERCZAK Adam MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 MIKOŁAJCZYK Dorota MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 ANDRZEJEWSKI Miłosz KlemensKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
6 JANKOWSKI Piotr RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
6 HAŁADZIŃSKI JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
6 PLICHA Mariusz PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
6 SZTEMBOROWSKA Joanna MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
6 SMOLIŃSKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
6 STEFAŃSKA KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
6 STELMACH Mateusz GniewomirKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
6 AL NAJAR Mateusz NabeelKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
6 KRZYSZTOFIK Jakub JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
6 KRUPA Justyna MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
6 SZOPA Hubert JarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
6 RĘKIEWICZ Adriana EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
6 KAWKA Justyna MarzenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
6 JASIŃSKI KonradKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
6 ZYGMUNCIAK AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6 JASKUŁA Jarosław SamborKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6 LIPCZYK Krzysztof GniewomirKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6 KWASKIEWICZ SzymonKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6 GRABOWSKA Lidia AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6 GLINKA Sylwia WiesławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6 TOMASSY JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6 KSIĄŻKIEWICZ Janusz RemigiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7 PUSTELNIK Adam AleksanderKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 WACHOWSKA Katarzyna MariannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 PAWLAK Robert RyszardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 HUBERT BogusławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 HAMCZYK MarcelinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 SAWICKA-KACPRZAK Monika MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 WALICKI Władysław KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 MAJEWSKI Eugeniusz PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 LEŚNIAK Hubert RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 KĘPIŃSKA Alicja AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 BOREK Maria BogusławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 PILARSKI Piotr WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 BŁASZCZYK Justyna JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 ANIMASHAUN IzabelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 STASIAK Krzysztof MaciejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 RASAŁA Iwona MajaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 STAROSTA Piotr MirosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 KEPLER Sandra EugeniaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 STRZELCZYK Katarzyna JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 WARSZAKOWSKA Aleksandra AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 TARCZYŃSKI Michał JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 ADAMOWICZ AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
7 SZAŁOWSKI JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
7 GRZYB BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
7 WILCZYŃSKA Danuta ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
7 NEUMANN AdrianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
7 SARNIK Paweł KazimierzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
7 KOMINIAK BartłomiejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
7 ZWOLIŃSKI Dariusz AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
7 KACPROWSKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
7 TOMA Paweł ArkadiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
7 RUTKOWSKA Kamila KingaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
7 ANTOSIAK Marcin JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI
7 KICOWSKI Przemysław PatrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7 SAMSON Emilia JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7 ŁYSONIEWSKA Katarzyna AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7 KORJAT Łukasz MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7 WIJAS Sylwester JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7 NIEDŹWIEDZKI Krzysztof TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7 MACIEJEWSKA-FRĄCALA Beata MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Łodzi

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".