Wybory samorządowe 2024 powiat lubelski - wybory do rady powiatu lubelskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie lubelskim

Wybory do rady powiatu lubelskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 OLECHOWSKA MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BRUDZIŃSKI AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WLASZCZYK Jerzy TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KOSTRUBA MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WOJTAŚ PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 GAJUR BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WÓJCIK MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 LENART SławomirKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KALIŃSKI Łukasz BeniaminKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SZPAKOWSKI Tomasz MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CZARNOMSKI ŁukaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WÓJCIK Olga TatianaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 JANIK Ewelina MonikaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MADEJ Wioleta TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DOBRZYŃSKI WiesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 CHWAŁA TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 RZĄSOWSKI HubertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 TKACZYK Katarzyna BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ZAGÓRSKA Monika KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 TARGOŃSKI KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 JAMRÓZ PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 LEWCZYK Zofia BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SKRABUCHA Antoni MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KULAK PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 GRZYWACZEWSKA AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 TURZYNIECKA Katarzyna DanutaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PAŹDZIOR UrszulaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 BERECKI MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 DĄBEK Roman JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KOZAK Dorota AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 CHMIELIK KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 STUDZIŃSKA Maria BernadetaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KŁAPEĆ Andrzej TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WRÓBLEWSKI Aleksander RyszardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WÓJCIK AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WOJTYŁA Roman MieczysławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KOT AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ZBIRÓG HalinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 DOBROSIELSKA MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ŚLEPOWROŃSKI Piotr RyszardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 TROJANOWSKI GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PRAŻMO Dariusz CezaryKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 POLESZAK KarolinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WÓJCIK Robert SławomirKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 GÓRECKI KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 OSTROWSKA-DWORZECKA Halina MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WEINBERGER-ZARZYCKA Agnieszka EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KOZIOŁ Grzegorz PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 LESZEK MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 BIERNACKI Paweł JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SYKUT GrażynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KRAKOWIAK DariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ANULEWICZ Alicja UrszulaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SAWICKI Piotr PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 BOGUSZ Danuta AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 JAWORSKI DeonizyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WĄSOWSKA Kinga MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WOŹNIAK DagmaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 PRAŻMO MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SOKOŁOWSKA KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PULIŃSKA IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MADOŃ-KREMEŚ KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KOTOWSKA-BUŁKA DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WOŹNIAK-URBAN Agnieszka HelenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MOCZULSKI Bartosz WacławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MIELNIK Bartłomiej KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KULIK Mateusz SzczęsnyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KOZIEŁ KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 PISAREK-PIOTROWSKA Sylwia EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 DOBEK EdytaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 JAŚKOWSKI Artur ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BIAŁEK Emilia AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 JARUGA TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SZAJEWSKI WiesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BOGUSŁAW Michał JakubKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 CZYŻEWSKI Jan MarianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KIJEWSKI Lech WitoldKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 WOJTASZKO Danuta EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 BANACH Konrad BartłomiejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 GĄSKA Agnieszka RenataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 RYNKOWSKA AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 OSTROWSKI Krzysztof AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 CYWIŃSKI Andrzej JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 SIEŃKO Zofia IrenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 ZIELONKA Tomasz JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 CHOCHOŁ-SKOCZ Sylwia DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 WITKA WitoldKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 MASIAK-SOKOŁOWSKA Ewa BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 MADZELAN Zenon StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 JAMROZ Paweł JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 BURLITA AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 NIEOCZYM PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 WINIARSKA MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 STUDZIAN Daria JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 ZYGO SławomirKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 ORGASIŃSKI LucjanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 KUNA AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 GÓRA RyszardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 WOŹNICKA Anna GrażynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 KWIECIEŃ Beata IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 TOMCZYK KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 WINIARSKI MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 ANTOŃ Zdzisław StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 PTASZNIK Zofia PaulinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 WÓJCIK Anna MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 OLSZAK MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 SZYMAŃSKA Renata MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 SIEŃKO AdamKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 CHRZĄSTOWSKI Andrzej GierardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie lubelskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".