Wybory samorządowe 2024 powiat miński - wybory do rady powiatu mińskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie mińskim

Wybory do rady powiatu mińskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 KRUSIEWICZ MirosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GRYZ JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 CICHOŃ Alicja EmiliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WYSZOGRODZKI GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 JAKUBOWSKA MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KUROWSKA IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 OŁDAK Kamil PrzemysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 NEJMAN DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 CELEJ LeszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ROGALA ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 CINKOWSKA EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KONCA EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KOMOROWSKA Agnieszka IrenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KULMA MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SKARŻYŃSKI Daniel MarcinKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 KOPKA MaciejKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 PIÓRKOWSKI Mariusz GrzegorzKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 CISZKOWSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 WĄSOWSKA KatarzynaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 MAKOS Agnieszka AnnaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 SZUBA MaciejKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 SIWIK Katarzyna MagdalenaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 REDA ElżbietaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 STĘPIEŃ Piotr RyszardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 STOLARCZYK Izabela BeataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CICHOCKI Maciej BogdanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PADZIK Lidia AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 STELMACH Marta KingaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ŹRODOWSKI MateuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SŁUPSKI Mirosław PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WIELGO DariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KOŁODZIEJAK-BŁASZCZAK Aleksandra AlicjaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KOZERA MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
1 ZAWADKA-ZIELIŃSKA DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
1 GRZESIAK ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
1 SKIBA ZdzisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
1 ROKICKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
1 PIOTROWSKA KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
1 WIECZOREK Elżbieta ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
1 MEJSZUTOWICZ StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
1 CZERECHÓW Rafał DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
2 KIKOLSKI Witold StefanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 GRUZIŃSKA Grażyna IrenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KUCHARSKI Wojciech ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 PANTOŁA Zofia AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KUROWSKA MagdaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 GÓRNIAK Remigiusz LesławKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
2 CZYŻ MaciejKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
2 SAPILAK Aneta EwaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
2 KARAŚ Ewa ZofiaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
2 LEŚNIK JanuszKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
2 BOGUCKI Łukasz PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WASIELKIEWICZ ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SAKOWICZ Kacper KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BUCZEK Robert JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BOŻYM Maria BożenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BERUDA Arkadiusz AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
2 NIEDŹWIEDZKA BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
2 WŁODARSKA Barbara ZuzannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
2 KAWA Paweł PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
2 NADULSKA Agnieszka DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
3 GAŃKO Katarzyna BogusławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 GRUBEK Robert HenrykKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 DAMASIEWICZ Jolanta MariolaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PŁYWACZ AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ZIĘTEK Michał PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 JAKUBOWSKA BożenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 GARBECKI MirosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 TKACZYK Monika KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 AUGUSTYNIAK AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 GRABARCZYK MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KAMIŃSKA MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WINIAREK AlbertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PIETRASZKO Katarzyna IrenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SZULIM MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KOWALCZYK Dariusz PiotrKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
3 WOŹNICA Anna MariaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
3 KOSTYRA TomaszKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
3 GAŃKO MarianKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
3 SZULIM-GUTOWSKA AnnaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
3 RUSZKOWSKA PatrycjaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
3 STANKIEWICZ Jan StanisławKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
3 KRÓLAK LesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PACYGA UrszulaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SZULIM WaldemarKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 BANDYCH Bartłomiej AleksanderKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 TROJANOWSKA Janina FranciszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 JANUSZEWSKA Bogumiła MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 WOŹNIAKOWSKA Edyta LucynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PIASECKI IreneuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
3 OSICA-DUSZCZYK Renata MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
3 KUREK PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
3 MIKOŁAJCZYK IzabelaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
3 TARGOŃSKA Katarzyna AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
3 WIECZOREK JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
3 PECHCIN GrażynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
4 ZDANOWICZ LeonardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WOJCIECHOWSKI GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 PIETRZYK Hanna MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WOCIAL IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 TARCZYŃSKA AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 BĄK JolantaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
4 CHOJECKA Agnieszka StanisławaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
4 JERZAK BeataKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
4 MAKOWSKI JakubKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
4 KOROTAJEW Adam JarosławKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
4 MAZEK Czesław WładysławKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
4 PUSTOŁA PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KAIM CzesławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KOWALCZYK KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KUREK Irena AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ARASZKIEWICZ PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 CZERWIŃSKA NataliaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 TARCZYŃSKI Antoni JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
4 SŁOWIK AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
4 REDING Arkadiusz RomanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
4 RAFAŁOWSKA Ewa MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
4 SZCZĘSNA ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
4 WITCZAK Wojciech ZygmuntKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
5 PRZYBYŁKO DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 LASKOWSKI Krzysztof WiesławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 SOBÓTKA ArturKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 WOLSKA KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KRZEMIŃSKA EwelinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 JANISZEWSKI Michał FilipKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 SĘKOWSKI Artur MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 MAŃK Daria MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 BORUCKA JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 GAŁĄZKA TadeuszKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
5 REK MarzenaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
5 KOSIŃSKI WaldemarKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
5 KUNKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
5 ŚLEDZIEWSKA Sylwia ReginaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
5 RUCIŃSKA EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 MROCZEK Paweł ArturKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 PYTKOWSKA Paulina AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 KONSALIK AngelikaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 BAKUŁA AdrianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 PACHNIK Marek JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
5 CHARCZUK EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
5 ARASZKIEWICZ Małgorzata JaninaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
5 DOMAŃSKI SylwesterKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
5 BARTNICKI Wincenty JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
6 CZAJKA BartłomiejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 KOWALCZYK-RUMAK EmiliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 PIENIAK Andrzej RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 GLIWIŃSKA AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 KULIK RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 TOMASIAK Magdalena HenrykaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 PIŁATKOWSKI ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 DUNAJEWSKA Paulina JuliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 MICHALSKI Adam ZygmuntKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 SABAK-GĄSKA UrszulaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 GĄSKA MaksymilianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 PECK Małgorzata DominikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 ŁAWECKI EmilKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 KACPROWICZ DamianKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
6 PREKURAT Mariusz ArkadiuszKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
6 BIEŃKOWSKA Maria JolantaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
6 ORŁOWSKI HubertKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
6 DŁUGOSZ DorotaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
6 SABAK LillaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
6 PRASUŁA PatrykKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
6 ŁADNO PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 GÓRSKI PatrykKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 SZCZEPANEK Kinga AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 WALAS BeataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 RATUSKI RafałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 ANUSZ-GASZEWSKA Edyta LucynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 ZIELIŃSKI Jacek StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 KSIĘŻOPOLSKI Henryk JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
6 JUSZCZAK WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
6 PAPIŃSKA JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
6 KANIA Paweł ArturKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
6 OSICA KarolinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
6 KRUPA PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
6 MUSZYŃSKA Monika KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie mińskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".