Wybory samorządowe 2024 powiat nakielski - wybory do rady powiatu nakielskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie nakielskim

Wybory do rady powiatu nakielskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 BŁOŃSKI Krzysztof JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BOINSKI Maciej WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BINIAKOWSKA AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 DARUL PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SZTUBINSKI RadosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ZIELIŃSKA-MIKA Katarzyna MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SELL Zdzisław AntoniKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PALUSIAK EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 RUCZYŃSKA DominikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MIŁOWSKI Tomasz EdmundKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WENCEL Rozalia MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 NOWICKA Joanna KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ZUBRZYCKI Marek TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PAZDERSKA Aleksandra BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SZARSZEWSKI Witold PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 DAWIDOWICZ KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MRÓWCZYŃSKI Janusz AntoniKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 JARECKA AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 TCHÓRZEWSKI Adam MirosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SKOCZEK Mariusz SylwesterKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MULIK EdytaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 NADOBNY Janusz JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KAŁUŻNA MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SOBECKA Paulina AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 RÓŻAŃSKA Iwona MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 TOCZKO KazimierzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SIENKIEWICZ ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZMAWIAJMY O NAKLE
1 BEZRUDCZYK Łukasz MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZMAWIAJMY O NAKLE
1 MARKUSZEWSKA MarzenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZMAWIAJMY O NAKLE
1 DUBKOWSKI Michał KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
1 PAŁUBICKA-GRZEGOREK Alina EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
1 WARMKE Jarosław BrunonKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
1 STRZELEWICZ Barbara RóżaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
1 SOBOL TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
1 KAŁUŻNA DominikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
1 ŁUCZAK Maciej JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
1 PODEMSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
1 PŁATEK Krystian PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
2 POCZOBUTT Michał MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KOWALSKA Alina UrszulaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ŁYSZCZARZ Bartosz PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 DUDA-NOWICKA AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 JASTER BrygidaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 WESOŁOWSKI AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 BAGNEROWSKI RyszardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 BORKOWSKA AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 STANEK Sebastian PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 RYBAK Julia MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 TOBYS MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 JACHYMSKI Kazimierz BolesławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 NAPIERALSKI KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WŁODARCZYK WojciechKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 GRZYBOWSKA MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 LEMKE Natalia AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PILARSKI AleksanderKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 OLSZAK DanielKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
2 BOROWSKA Barbara MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
2 NOWAKOWSKA Teresa MirosławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
2 WESSOŁOWSKI Piotr PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
2 OSIAL Teresa EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
3 SCHULZ Jarosław TadeuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SKIERESZ Aneta HannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SZYNAL Henryk PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BŁASZKIEWICZ Marietta HenrykaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MILER Maria JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KSIĄŻEK Jacek RyszardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PISZCZEK AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 MRUGOWSKI Radosław CzesławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 MIERWA KingaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 DOMAŃSKA EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WAJER Ewelina AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ODROBIŃSKI Jarosław StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MICHNA DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 RAKOWSKA Mariola TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ROTKIEWICZ MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 TARGOSZ Ryszard FranciszekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 HASS Katarzyna JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 JARECKA Roksana JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
3 KOMINIAK Edward JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
3 KRAWIEC KamilaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
3 ŁANIECKI Konrad RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
3 SKUBISZEWSKA-OLSZAK AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
4 MICHALAK Artur JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 OSIŃSKI Jacek HenrykKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 RZESZOWSKI MirosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KASZEWSKA HalinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 BETHKE WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 STEFANOWICZ JustynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 CZYŻEWSKI Bartłomiej RomualdKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KUFFEL MarzenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SNOPEK SławomirKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MAZUR Brajan MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WEKWERT Mariusz BogusławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WOLENDER AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KLAWIŃSKA WanesaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ADAMOWSKA MartaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 BERKA BłażejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KOBIEROWSKI Grzegorz StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KORNALEWICZ MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 DANIELEWSKA-SZYMCZAK BeataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 POSADZY MarlenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 LOCH ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ICIAK MirosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SIEWKOWSKA Mirella JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 WIŚNIEWSKI DawidKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 POGODZIŃSKI Ignacy RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
4 LISOWSKI Maciej StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
4 MARCZAK Ewelina MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
4 JANICKA KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
4 BŁASZCZYK JaninaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
4 BOROWIAK Szymon JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
4 SZPARAG Jan JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
4 SABACIŃSKI ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie nakielskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".