Wybory samorządowe 2024 powiat nowodworski - wybory do rady powiatu nowodworskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie nowodworskim

Wybory do rady powiatu nowodworskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 BRATKOWSKA Monika JustynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MĘDRECKI Henryk RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ZAKRZEWSKA-SOŁTYSIK AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BANASZEK Dorian DamianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PEPŁOŃSKA Róża ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KŁOSOWSKI Bartosz DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 DYMSKA EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SIKORSKA MarylaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PAPUGA Marek ZdzisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 POULAKOWSKA Dorota BożenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 TORBUS MariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 GROMADKA GrażynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 OLEKSIAK WłodzimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 PAJEK Mirosława DanutaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 GŁOWACKI Waldemar JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 WYSOCKA IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 JADOU AhmedKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 KOZAK Sebastian JakubKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KOWALSKI AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SZTEJNERT EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 OLESZEK Andrzej SylwesterKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KOWALSKA Maria ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ŁUSZCZEWSKI Paweł RafałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BUDKIEWICZ GrażynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 NIEZABITOWSKA MonikaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MIŚKIEWICZ-PACOCHA RenataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DREWNOWSKI AndrzejKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
1 JURKOWSKA AnnaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
1 KAPUSTA Krzysztof AdamKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
1 KUBIAK-FALĘCKA Agnieszka MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
1 KUCZERA Iwona TeresaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
1 MIKUSZEWSKA Paulina JoannaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
1 SZMYTKOWSKI ZdzisławKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
1 TABĘCKI DariuszKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
1 ZIÓŁKOWSKI MariuszKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
1 DUDA Krzysztof RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
1 CIECIERSKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
1 GOŁASIEWICZ MartynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
1 TOMASZEWSKI WiesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
1 KABACIŃSKA KarolinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
1 DUBIEL Paweł FranciszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
1 KUJAWSKA MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
1 KOBUS BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
1 KOZŁOWSKI PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
1 MAŁECKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
1 JABŁOŃSKA IwonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
1 BER MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
1 CIESIELSKA AlicjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
1 MIANOWICZ MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
1 WIEWIÓRSKI MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
1 BRZEZIŃSKI Radosław MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
1 CHŁOPEK PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
1 ROGUSKI Marcin MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
1 RYBICKI RadosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
1 JASKÓLSKA IzabelaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
1 NOWACZEK Tomasz MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
1 ZIELIŃSKA Małgorzata NataliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
1 PŁONKOWSKA Elżbieta MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
1 CIEŚLIŃSKA JuliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
1 TARABAŃKA Michał AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
1 CALAK NorbertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
1 KAPAŁKA MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
1 JEZIORSKI Bogdan PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
1 SZYMAŃSKI Tomasz StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
1 KOWALSKI Jacek AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
1 POTOCKA Anna KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
1 KILJAN Urszula AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
1 TARNOPOLSKA Dorota WeronikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
1 SOKOŁOWSKI GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
1 DYZIO MartynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
1 OZDARSKA MirosławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
2 KOWNACKI PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SEKUTOWICZ IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 WASIERZYŃSKI Marian SylwesterKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 BRZEZIŃSKI GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 WOŹNIAK KamilaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KAPUŚCIŃSKI Marcin MikołajKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 PUTKOWSKA ZuzannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 CZYŻ Rodryg AdamKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 OSTASZEWSKA JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SZARSZEWSKI MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WITKOWSKA IlonaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BOROWSKI StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ROMANOWICZ IwonaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 OSIŃSKI PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 RUSZKOWSKI BogdanKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
2 NOJBERT MonikaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
2 LUBIENIECKI JerzyKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
2 RUTKOWSKA Lidia MagdalenaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
2 LESZCZYŃSKI DariuszKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
2 ZADROŻNA JoannaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
2 KRASZEWSKI Mariusz RomanKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
2 WŁODARSKA RenataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
2 SKOCZYLAS BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
2 KONERBERGER EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
2 KRZYŻEWSKI MateuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
2 SZOT PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
2 WOJCIECHOWSKI Daniel BogdanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
2 DUSZYŃSKA Luiza MilenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
2 KACZYŃSKA Agnieszka EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
2 GRABOWSKA Eliza ŁucjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
2 MORAWSKI Paweł MateuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
2 MIKA RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
2 KOPACZ Przemysław WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
2 DRABIK Kazimierz CezaryKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
2 CHYCZEWSKA ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
2 MALON AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
2 SZLASKA BogumiłaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
2 WYSZYŃSKI ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
2 KOSIŃSKA EdytaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
2 ORŁOWSKI JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
3 SZOSTAK Agnieszka EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PANASIUK Dariusz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 GRUBKA KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BODZAK Kamil KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MURAWSKA-ZAKRZEWSKA Katarzyna MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 STĘPNIEWSKA WiolettaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 JEDLIŃSKI Ryszard JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 GĄGOLEWSKI MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 OCZAK Ewa BeataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 DĄBROWICZ Mirosław PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ZIÓŁKOWSKA Maria HalinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PARADZIŃSKA Bożena WandaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SERWATKA JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
3 ŁEMPICKI MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
3 SZCZUROWSKA Aleksandra PatrycjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
3 BRYJAK MarzenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
3 WOŹNICZKO AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
3 ŻUKIEWICZ MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
3 CZYTRZYŃSKA AlicjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
3 ŚMIGAS MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
3 JURCZAK KonradKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
3 CHOJNACKI Przemysław LechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NDM ODNOWA
3 CALAK PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
3 TOMASZEWSKA IwonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
3 SZATKOWSKI AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
3 HOŁA-WOŹNIAK MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
3 LENART Andrzej JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
4 MAŁEK KarolinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 JACZYŃSKI PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 GAPIŃSKA AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 RŻYSKO GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SZYMBORSKA Paulina SylwiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 RZEPIELA Daniel MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 RADZIKOWSKI Andrzej MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 ŻULCZYK KlaudiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 KAMIŃSKA Marika AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 KAMIŃSKI MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 RYZNAR Halina EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 OCIPKA Janusz KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 NIEZABITOWSKI ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 JABŁOŃSKA Hanna MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 STYŚ AdamKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KOZAK KrystynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 PACHOMCZYK Justyna WioletaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ŁUSZCZEWSKI Jarosław MariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 JABŁOŃSKA SylwiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
4 KOŚCIK Jacek MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
4 GIZIŃSKI LeszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
4 KIEŁBASIŃSKI Arkadiusz StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
4 WÓJCIK EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
4 SZPAKOWSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
4 KRĘŹLEWICZ Katarzyna IzabelaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
4 BUSZTA Krystian StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
4 BIELECKA MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
4 ROCKI WładysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
4 GRYMASZEWSKA Anna DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
4 RUTKOWSKI PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
4 ŻEBEREK Grzegorz HenrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
4 KOWALSKA JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
4 GUZOWSKI TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
4 ZIELSKA Paulina KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
4 MICHALCZYK Anna SylwiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
4 WŁOSEK Andrzej JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie nowodworskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".