Wybory samorządowe 2018 powiat nowodworski - wybory do rady powiatu nowodworskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie nowodworskim

Wybory do rady powiatu nowodworskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Marzenna Katarzyna BOCZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
1Mariusz TORBUSKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Paweł Andrzej RUDYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
1Anna MAŁECKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
1Mariusz ZIÓŁKOWSKIKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
1Dariusz TABĘCKIKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
1Zenona Paulina SZCZECIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Roman GŁOSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
1Zbigniew Ireneusz KOŃCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
1Mirosława OZDARSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
1Joanna TURKOT - ZABOROWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
1Agnieszka Barbara LIWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
1Paweł Artur RUDNICKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Beata Anna BIEŻOŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Agnieszka Agata DZIERŻANOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Wanda Małgorzata BRODOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Krzysztof Adam KAPUSTAKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
1Andrzej SOCHOCKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
1Małgorzata ŚWIDERKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Marek Andrzej WOLSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Tomasz Stanisław SZYMAŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Ahmed JADOUKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
1Zbigniew NIEZABITOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Paulina Joanna MIKUSZEWSKAKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
1Elżbieta Dorota KOŁODZIEJSKAKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
1Iwona SZYCHOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jolanta Maria OSZUSTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
1Maria Jolanta GIZAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
1Roman FRĄCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
1Andrzej HISZPAŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
1Małgorzata Renata WÓJCIKKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
1Radosław RYBICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
1Dorota Bożena POULAKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
1Zdzisław SZMYTKOWSKIKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
1Krzysztof Piotr SZARZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
1Edyta Barbara DREWNOWSKAKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
1Radosław FILIPIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
1Jolanta Janina LESAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
1Marcin KAMIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Wawrzyniec SIEWRUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Włodzimierz OLEKSIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Ewa Benedykta PAPUGAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Beata Alicja NOWAKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Marika KAMIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Wioleta Magdalena KRAKOWIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Piotr BURCHANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Ewa Jadwiga BRZEZIŃSKA-BIAŁORUCKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Barbara SOBCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Henryk Roman MĘDRECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Andrzej RUTKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Maciej MAŁEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Krzysztof Ryszard DUDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Grzegorz Adam SOKOŁOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Bogdan Władysław ZIEMIECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
2Kamil Damian SZAFRAŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Paweł PICHORKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Krystyna Barbara CZARNECKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Stanisław BOROWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Robert BACHANEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Beata SKOCZYLASKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Maja Honorata MIERZEJEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Kazimierz Cezary DRABIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Grzegorz PACZEWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Dariusz Marian OBOJSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Anna Małgorzata ŁAPIŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Agata NOWAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Łukasz WYSZYŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Bogusława JADCZAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Mariusz Roman KRASZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
2Artur Patryk BANDURSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Bożena Agata NOWOSIELSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
2Małgorzata GRETKIEREWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Radosław KASIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
2Zbigniew Adam MICHALSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Katarzyna Jolanta ŚWIDERSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
2Artur Sylwester SZULKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
2Monika NOJBERTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
3Anna MALESZA - BAJNOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
3Sławomir Wiesław NADOLSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
3Anna Wiesława LEWICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
3Paweł CALAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Hanna RUTKOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Urszula KOPERKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Zygmunt Franciszek NOWAKOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Marzena BRYJAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Paulina Adrianna ŻULIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
3Andrzej Jerzy LENARTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
3Mariusz ŁEMPICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
3Adam SZATKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
3Ewa SZTEJNERTKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jacek Grzegorz JANCZAREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Grażyna Helena DRZAZGOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
3Agnieszka Monika ARENDT- KONYŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
3Dariusz Marian MIERZEJEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Ewa Jolanta WIERZBICKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jakub PAWLICKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jan SERWATKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
3Urszula Waleria VON ESSENKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
3Mirosław FRANIEWSKIKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
3Henryk RUSZCZYKKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
3Bartosz GADZIOMSKIKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
3Barbara WRZESIEŃKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
3Małgorzata Henryka STARZYŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Michał ŻUKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Marek Donat ŁUSZCZYŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Danuta PROSSKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Radosław KAMIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
4Krzysztof Sławomir URBIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Mariola CHMIELEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Bogdan Janusz BRATKOWSKIKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
4Tomasz GRAFFKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
4Jacek Marcin KOŚCIKKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
4Justyna Anna MROCZKOWSKAKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
4Anna PIOTROWSKAKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
4Katarzyna Izabela KRĘŹLEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Teresa Marianna KICIŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Tomasz WODZIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Jolanta Beata KWIATKOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Elżbieta KAPAŁKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Krzysztof KOZAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Grzegorz Henryk ŻEBEREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Paweł KOWALEWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Iwona Barbara NIEZABITOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Krzysztof MICHAŁOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Tomasz Bogumił SZPAKOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Ireneusz DWOJAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
4Krzysztof Benedykt DRUŻBAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
4Sylwia JABŁOŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
4Anna MALISZEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
4Katarzyna GRABSKA-GLIWKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE
4Anna WERELKOMITET WYBORCZY „WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG”
4Joanna KOMUDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
4Hanna Maria JABŁOŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
4Marcin MANOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
4Jan Krzysztof PIEKUTOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
4Karolina MAŁEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
4Eugeniusz GRUSZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU
4Janusz Kazimierz OCIPKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Beata Monika JEZIORSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Halina Ewa RYZNARKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Zbigniew Dariusz RADECKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Bartosz Norbert BOLSZOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Sławomir WITASZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Agnieszka FILIPOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Iwona Ewa ŻAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Michal Paweł CHMIELARZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie nowodworskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".