Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | STOKŁOSA Mariusz Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WOJTASIK Sylwia Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BOJKO Waldemar Władysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SZABLOWSKA Maria Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | RYCHLAK Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BUCZYŃSKA Malwina Danuta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | NAPIERALSKA-PRUSKA Halina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | CHCIUK Marcin Mieczysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KRZYŻANIAK Katarzyna Sylwia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | LIPIEC Oskar Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GALERCZYK Krzysztof Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KUBICKA Zenobia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PATELKA Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | FICNER Agata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CICHOCKI Kazimierz Włodzimierz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KRUPKA Jolanta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | NIEDZIELSKA Jolanta Lucyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SIEKIERKA Jan Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KARBOWY Wiesława | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | STRONKA Jacek Rafał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | RATAJCZAK Konrad | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
1 | GĄSIOR Krzysztof Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
1 | BALCERZAK Eligiusz Przemysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
1 | CYGAŃSKA Dominika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
1 | MARCINIEC Aleksandra Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
1 | OMACHEL Kamil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
1 | CAŁKO Monika Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
1 | DUBANIOWSKA Jolanta Władysława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
1 | SERAFIŃSKI Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
1 | SZARAMA Łukasz Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
1 | FEDORCZAK Romuald Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
1 | WRZEŚNIAK Waldemar | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
1 | SUSKI Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
1 | DELA Andrzej Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
1 | ŻUBEREK Andrzej Walerian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
1 | LIPUT-SKOBALSKA Danuta Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
1 | OGÓREK Magdalena Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
1 | TOMASZEWSKI Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
1 | MACHEJ Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
1 | SIENKIEWICZ Irena Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
1 | KOMAR Anna Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
1 | OLEJNICZAK Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
1 | JEDYŃSKI Rafał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
1 | BEREŻAŃSKI Edward Ryszard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
1 | SMOŁAGA Andrzej Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
1 | PILZ Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
1 | SMYK-SKOŁOZUBOW Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
1 | OSTROWSKA Kinga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
1 | SZULC Patrycja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
1 | PASZKIEWICZ Patryk Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
2 | CISZKA-MARCZEWSKA Anna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ZWOLSKI Paweł Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SIDOR Arkadiusz Mariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ZALAS Marta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KUMEK Krystyna Grażyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MALCZYK Piotr Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KLIMEK Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KLECHA Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | RACZYKOWSKA-PIOTROWSKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DUDEK Janina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | IDCZAK Tadeusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | RYCHLIK Paweł Stefan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | OGRODNIK Andrzej Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
2 | WAJMAN Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
2 | HAJNOS Maja Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
2 | DZIUDA-SMAK Anna Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
2 | BANASZYK Rościsław Melchior | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
2 | CZUBIŃSKI Mariusz Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
2 | STAROSZCZUK Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
2 | KUCHARSKA Teresa Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
2 | WEŁYGAN Henryk Mikołaj | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
2 | RYCHLIŃSKA Ewa Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
2 | EKIERT Katarzyna Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
2 | STRZYMIŃSKI Andrzej Bronisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
2 | MUSZYŃSKI Zygmunt Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
2 | SYTNIEJEWSKI Maciej Ryszard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
2 | MAZUR Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
2 | JAKUBOWSKA Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
2 | NITKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
2 | NIEZGODZKI Jacek Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
3 | FRANKOWSKA Anna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SZKONDZIAK Dawid Sebastian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | POSS Małgorzata Lucyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SZYDŁO Krzysztof Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KOPYCIEL Sławomir | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KEMPA Łukasz Jarosław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PĘDZIWIATR-PĘGAL Jolanta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | STANISZEWSKA Danuta Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KACZANOWSKI Zbigniew | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KALICIŃSKI Maciej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | HOŁOBOWICZ Adrian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
3 | MARKOWIAK Jerzy Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
3 | SZYMAŃSKA Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
3 | SKWARA Irena Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
3 | INTEK Jarosław Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
3 | KULA Marcin Sebastian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
3 | ZAGUŁA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
3 | NOWAK Agata Aneta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
3 | WALKÓW Daniel | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
3 | ZWARYCZ Grzegorz Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
3 | DYSIEWICZ Sebastian Bogumił | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
3 | PĘDZIWIATR Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
3 | KAMIŃSKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
3 | MARCZENIA Edyta Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
4 | URBANOWSKI Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | DŻYDŻORA Edyta Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | FRĄCKOWIAK Seweryn | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MIŚKIEWICZ Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SOBOCIŃSKA Zofia Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | GRAMZA Bogumiła Alicja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | FICNER Przemysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | NAUMOWICZ Małgorzata Weronika | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KOWALICZEK Beata Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | PACHUT Robert Tadeusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WOJT Ryszard | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | OWCZARZ Ewa Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | TWARDOWSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
4 | BOSY Marta Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
4 | WOJTCZAK Mirosław Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
4 | MALCZUK Barbara Wiesława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
4 | BANACH Mariusz Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FNW WADIMA TYSZKIEWICZA |
4 | SMALEC Beata Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
4 | FICNER Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
4 | FLASIŃSKA Izabela Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
4 | MARTOŚ Mariola Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
4 | MARCINKOWSKI Szymon Zygmunt | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MILEWSKI |
4 | ZIAREK Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
4 | ŁAWNICZEK Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
4 | SKOCZYLAS Arkadiusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
4 | KACZOR Krystyna Stanisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
4 | JASKUŁA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
4 | KOMAR Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie nowosolskim
Powiat nowosolski - wybierz gminę:
gmina Bytom OdrzańskiWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".