BELSKA Małgorzata Agnieszka |
HANDZEL Ludomir Paweł |
MULARCZYK Iwona Barbara |
NOWAK Ryszard Aleksander |
WILK Ryszard Jakub |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | GARDOCKI Damian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | RUCHAŁA Elżbieta Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | FECKO Grzegorz Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | FILAS-ZAKRZEWSKA Urszula Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | LOREK Zuzanna Czesława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | CHOJNA Natalia Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | UCHERSKI Edward Bolesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MULARCZYK Iwona Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PIECH Wojciech Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | OLEJNIK Krzysztof Ryszard | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PAZGAN-KOŻUCH Iwona Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | FILIP Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MOGILSKA Danuta Stanisława | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KRUCZEK Jakub Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BELSKA Małgorzata Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
1 | HASSLINGER Andrzej Wacław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
1 | WITEK-PACYNA Edyta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
1 | WOLAK Marlena Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
1 | ŁUKASZCZYK Witold Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
1 | WILCZYŃSKI Krzysztof Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
1 | BOCHENEK Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
1 | ZIAJA Krzysztof Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
1 | RYBSKI Aleksander Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
1 | WITUSZYŃSKA Iwona Halina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
1 | BRZESKA Agnieszka Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
1 | NUREK Katarzyna Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
1 | WALTER Patryk Albert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
1 | GROMULSKA Emilia Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | SZCZEPANIK Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | SOBARNIA Dawid Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | ROGOWSKI Szymon Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | LISZKA Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | CABAK Paweł Władysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | OGORZAŁEK Anna Zuzanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | NOWAK Ryszard Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
1 | PIĄTKOWSKA Renata Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
1 | JURKOWSKA Monika Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
1 | GAWŁOWSKI Przemysław Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
1 | ZUBRZYCKA Marta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
1 | OSUCHOWSKA-GOMULEC Iwona Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
1 | KAIM Jarosław Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
2 | GŁUC Krzysztof Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ZAWIŚLAN Jan Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | CEBULA Ewa Agata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SZLAG Małgorzata Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | PRUSAK Grzegorz Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MAŁEK Waldemar Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BRODA Małgorzata Józefa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ORZEŁ Ilona Dorota | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | RĄCZKOWSKI Antoni Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | FAŁOWSKI Kazimierz Szczepan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ZIELIŃSKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ŚLUSAREK Aleksandra Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GAGATEK Jakub Emmanuel | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | STANNY Sebastian Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | JEŻ Jerzy Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
2 | FECKO Beata Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
2 | URBAN Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
2 | WALIGÓRA Klaudia Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
2 | SALAMON Maciej Stefan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
2 | SMOLEŃ Magdalena Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
2 | ASZKOWSKI Robert Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
2 | PROSTKO Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
2 | LEDZIŃSKI Grzegorz Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
2 | CZERNECKI Artur Julian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
2 | KOŁACZ Ewa Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
2 | ADAMEK Edyta Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
2 | ŚPIEWAK-CHŁOPKIEWICZ Hanna Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
2 | WÓJCIK-OSIKA Karolina Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
2 | SŁYŚ Wiesław Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | BOŻYK Alina Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | DUDKOWSKI Kamil Adrian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | RAK Amadeusz Oskar | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | WILK Daniel | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | LACHNER Barbara Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | SIEPIETOWSKA Dominika Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | HOJNOR Józef Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
2 | CISOŃ Tomasz Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
2 | CEMPA-PULIT Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
2 | GŁÓD Piotr Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
2 | SACZKA Agata Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
2 | DĄBROWSKA Izabela Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
2 | BADURA Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
3 | GAJDOSZ Tadeusz Władysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | FILAS Lesław Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | DANIELSKA Edyta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MAJOCHA Dagmara Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BARNAŚ-MATUSIK Bernadetta Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | GANCARCZYK Janusz Aleksander | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WÓJCIK Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WÓJTOWICZ Marcin Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MORAŃSKI Marcin Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | OLESIAK Kamil Leszek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | STASIAK-KUBACKA Ewa Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WITKOWSKA Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | DROŻDŻ Miłosz Konrad | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ORLOF Alina Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ZYGADŁO Beata Iwona | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | CZOCH Jan Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PIWOWAR Piotr Jakub | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BUTSCHER Wojciech | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GOCEK Tomasz Bartłomiej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
3 | WIATRAK Anna Halina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
3 | BASIAGA Wacław Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
3 | DUDA Alicja Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
3 | LIBER Paweł Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
3 | KRĘŻEL Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
3 | WOLAK Marcelina Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
3 | FRĄCZEK Daniel Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
3 | HANDZEL Ludomir Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
3 | GIENIEC Leszek Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
3 | DUMANA Dawid Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
3 | LOREK Anna Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
3 | MÓŁKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
3 | ZYGMUNT Krzysztof Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
3 | WILCZYŃSKA Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
3 | POŁOMSKA-MAŚLANKA Izabela Wioletta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
3 | DYDA Tomasz Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
3 | BOŻYK Mariusz Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | LACHNER Krystian Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | PRUSAK Jarosław Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | ROGOWSKA Małgorzata Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | MĄKA Tomasz Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | MIERZEJEWSKA Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | WILK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | JACENIK Maciej Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | KULCZYK Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
3 | ŁUKASIK Jacek Władysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
3 | ŁOBODZIŃSKA-OBRZUT Agnieszka Bogusława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
3 | ORMIAŃSKI Grzegorz Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
3 | WŁODARZ Danuta Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
3 | BULANDA Krzysztof Franciszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
3 | KOCAŃDA Piotr Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
3 | KUNICKA-SOŁTYS Agnieszka Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
3 | POLEK Piotr Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
4 | KACZWIŃSKI Mieczysław Janusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | POLAŃSKI Benedykt Juliusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | BĄK Marta Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | GĄSIOROWSKI Wojciech Ludwik | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KUCHARSKA Gabriela Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | WÓJS Anna Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | JANIK Jakub Mikołaj | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SMOTER Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KĄDZIOŁKA Michał Bartosz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | TARGOSZ Błażej Wojciech | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | DYREK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | DUDA Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | LEŚNIAK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | CEBULA Andrzej Edward | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KACZWIŃSKA Justyna Dorota | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MORAWSKA Maria Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ZBOROWSKI Grzegorz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
4 | BĄK Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
4 | RESZKIEWICZ Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
4 | RYNDUCH Kinga Edyta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
4 | BELSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
4 | ŁUKASZCZYK Magdalena Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
4 | MORDARSKI Leonard Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
4 | PROKOPOWICZ Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
4 | ROGÓŻ Maciej Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
4 | GRZEGORZEK Aneta Kinga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
4 | KUDEŁKA Dawid Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
4 | HUDZIK Bożena Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
4 | PODZIEWSKA-ŻYGADŁO Aleksandra Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
4 | JAKUBOWSKI Jarosław Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
4 | ROLA Jarosław Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA |
4 | ROGOWSKI Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | GROTEK Wiktor Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | ŚWISTEK Mariola | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | PORĘBA Mateusz Kamil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | LEGUTKO Inez Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | BOŻEK Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | JANUSZ Wiktoria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | BRONGIEL Edyta Renata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
4 | CABAŁA Teresa Stanisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
4 | KUBACKA Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
4 | GADZINA Anna Kinga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
4 | BASIAGA Jerzy Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
4 | MAJKA Ryszard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
4 | KOWALIK Krystian Hubert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
4 | WĄSIK Witold Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA NOWAKA WIOSNA 2024 |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Nowym Sączu
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".