Wybory samorządowe 2024 powiat nyski - wybory do rady powiatu nyskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie nyskim

Wybory do rady powiatu nyskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 PALIMĄKA Daniel RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SAMBORSKI GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SZAFRANIEC Ireneusz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 TRUBIŁOWICZ Kamila WiktoriaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KOWALSKI Artur JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WILCZEK AlicjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SYSŁO PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SZOTA WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ANTOSZ Dorota KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KOMAR Joanna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WOLAK Dominika AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KONOPKA Łukasz JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KRAJCZY Norbert JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BARSKA Jolanta DanutaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ARANOWICZ Teresa GrażynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 TURNIAK Ewa JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SMYK Lesław PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KRZYŻANOWSKA Wioletta BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ZATYLNA MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 TOKARZ Zenon JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KRADYNA Piotr GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 JELCZ Renata HonorataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PYTLIŃSKA Aleksandra LucynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 POLITAŃSKI Piotr TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 TARAPATA Piotr GrzegorzKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
1 SUSKI Jacek AntoniKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
1 NIEWĘGŁOWSKA AleksandraKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
1 KONIK ZdzisławKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
1 KOLARZ Michał StanisławKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
1 AKSEŃCZUK Magdalena KazimieraKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
1 STRUŚ Urszula BarbaraKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
1 PROCHOWNIK Monika IwonaKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
1 KOŻUCH Sylwester JanKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
1 KUJAWSKA Patrycja JoannaKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
1 CZARNY Arkadiusz DariuszKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
1 STOPYRA Maciej BartoszKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
1 NAKONIECZNY Paweł JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KLORYGA Artur KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BURSKA Joanna MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DUCZKOWSKA JózefaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KRUSZYŃSKA Nikola KarolinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CHABIŃSKA Elżbieta SylwiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 LISTOWSKI Mariusz JanuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CZEPIL Elżbieta AnielaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PYZIAK Bogusław JanuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SZATANIK Paweł StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MUSZYŃSKI ZdzisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 STĘPNIOWSKA OliwiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BOBAK Piotr PawełKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
1 WARDAKAS Sylwia AnnaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
1 KRZYSIK Maciej AntoniKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
1 GIERA Mariola EwaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
1 SZLEMPO Bożena HenrykaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
1 POLAK Krzysztof MirosławKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
1 MILER Agnieszka MagdalenaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
1 PRZYSTAŁ Arkadiusz JózefKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
1 NACIASTA DanutaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
1 STANCELEWSKI JarosławKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
1 CZABANOWSKI Adam MarianKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
1 MARUK Anna MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
1 CHWALENIA Jacek KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
1 ZEMAN Anna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
1 SZEWCZUK Henryk WładysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
1 ROZUMEK Kazimierz JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
1 OSTROWSKI Marek PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
1 KAMIŃSKA Lucyna HelenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
1 RYCHLIK Julia MilenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
1 OKNIŃSKI Michał TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
1 JAZIENICKI Tomasz MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
1 PLIZGA PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
1 RATAJSKI RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
1 GABIS Elżbieta TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
1 OPAŁKA Anna MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
1 ZARZECKA Ewa MariannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
1 BŁAUT-BIERNACKA Ewa JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
1 ROGULSKI StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
1 DOLIŃSKI Jan ZygmuntKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
1 KACZMAREK AnetaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
1 BLACHARSKI Grzegorz TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
1 PYKA Anna BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
2 KANARSKI Jacek JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ŁACNY Tomasz JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MENCEL Aleksandra HelenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MAŚLAŃCZYK Agata AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KUBISZYN KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SERETNY Mateusz PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KOTOWSKA Małgorzata BogumiłaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ZAPIÓR Janusz WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SPYRKA Barbara ZofiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PIETROŃ MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ROJEWSKI PrzemysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SZUL StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 BŁASZCZYK Jolanta BarbaraKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
2 BUKAŁA Bartosz TadeuszKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
2 GMYREK JustynaKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
2 NOWAK-FUTOMA Agnieszka EwaKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
2 CHROBAK PiotrKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
2 RYCHLEWSKI Rafał GrzegorzKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
2 BORTNICZUK GrażynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KAMIŃSKI Henryk MieczysławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 AUGUSTYN Halina IwonaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 OSTROWSKA-MACIŃSKA Katarzyna KrystynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WNUK Sebastian PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KANARSKI BogusławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PLESZCZAK Szymon JakubKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
2 KARUGA Izabella AnnaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
2 LUDWA Marzena BeataKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
2 KOPACZYŃSKA Maria HelenaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
2 BUKAŁA AnatolKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
2 BAJOR Wojciech PawełKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
2 TĘCZAR Dominika MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
2 WOJDYŁA Tomasz JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
2 RESZCZYK Krzysztof JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
2 PROŚCIAK Angelika DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
2 CHABASIŃSKA EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
2 SOMMER Waldemar WiesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
2 ŁUCZKÓW JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
2 WOLAK MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
2 MARKÓW Agnieszka SylwiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
2 GACH Piotr TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
3 NOSAL Teresa GrażynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PIEKARSKI Piotr JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MAZUR Anna MartynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PRZYBYSZEWSKI Michał JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ŚMIETANKA Magdalena AdelajdaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KARAÇINAR Karolina MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BOCHEŃSKI Marcin AleksanderKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BIŁOBRAN CzesławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KORNAŚ Sebastian ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ŻARNOWIECKA Iwona MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 GOŁĘBSKI Remigiusz KarolKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KLOCEK Joanna DanutaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 GÓRCZANA Katarzyna EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 GANCZARSKI Arkadiusz PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BANASIAK Artur WojciechKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
3 PAWLINÓW Ewa KarolinaKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
3 SZCZERBAN Julia MichalinaKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
3 ROLKA Ryszard JulianKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
3 ŻARÓW DanutaKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
3 WEIGEL-GÓRSKA Dorota AnnaKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
3 WILCZEK Mieczysław BolesławKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
3 TETŁAK Przemysław JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 JANCZAR Piotr KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MAJ KamilaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KIEJZA Ryszard MarianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MINIEWSKA Beata MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PRZYBYŁO Marta StanisławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PIETKUN TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 WYCZAŁKOWSKI Bogdan AndrzejKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
3 CZARNECKA JoannaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
3 MAJKA Marek KazimierzKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
3 WIŚNIOWSKI Bronisław ZbigniewKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
3 KOZŁOWSKA Anna MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
3 BASTA Malwina MonikaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
3 KONIK Krzysztof WaldemarKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
3 NAPIERACZ Radosław GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
3 URBAŃCZYK AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
3 MAJ HalinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
3 DOBROWOLSKA Sylwia MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
3 BURZYŃSKI Robert StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
3 NYKIEL Joanna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
3 WOŹNIAK Stella AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
3 TOŚ MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
3 NAWALANIEC Maria BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
3 KUROWSKA Małgorzata JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
3 DYTKO Waldemar MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
3 MICHAŁOWICZ KazimierzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
3 SKRZYNIARZ Anna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
4 LEWIŃSKA Bożena ZofiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SZCZOTKA Henryk AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 DROZDOWSKA Aneta JadwigaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WALCZUK Tadeusz JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SZCZEPAŃCZYK Artur PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 MISA Stanisław EugeniuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 JĘDRASIAK Patrycja MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 BARGIEL Paweł KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 RUDKOWSKI Bernard ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WÓJCIAK Jadwiga AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 OSYSKO Monika StanisławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 CHRUŚCIEL Kazimierz StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PREUSSNER Sylweriusz AlojzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KOBYLAŃSKI Rafał StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KRAUS Malwina KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 TWARDOWSKA Beata ReginaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 FIGIEL Jarosław SewerynKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
4 BARAN Alina MariaKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
4 BRONOWICKA-ROMANÓW Kalina MariaKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
4 MULARCZYK Marcin AndrzejKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
4 DYRCZ Monika DanutaKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
4 BORELOWSKI JózefKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
4 JURECKI Grzegorz MarekKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
4 PAJESTKA Dawid MichałKOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
4 WYLĘŻEK Damian EugeniuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KARNAŚ Zbigniew JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 STACHOŃ Wojciech PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 GRUSZKA EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KOŚCIELNIAK Władysława JaninaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 PYSKATY Dariusz WładysławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 LITOWIŃSKA Kamila JaninaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KRUCZKIEWICZ Andrzej LeszekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 JASKOT Janusz RomanKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
4 SUROWIECKI Zbigniew JózefKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
4 LEWANDOWSKI WojciechKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
4 GOŃCZOWSKA Lidia MichalinaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
4 SPIŻAK Aleksandra KatarzynaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
4 MISIURA Jadwiga StanisławaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
4 WŁUDYGA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
4 KORZENIOWSKA Danuta GabrielaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
4 MURZA AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
4 ŁUKASIEWICZ AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
4 ŻARŁAK-GĄSIOREK Joanna KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
4 HERBA Łukasz PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
4 ZAKRZEWSKA Iwona RenataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
4 MICHEL Paweł MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO
4 ZIÓŁKOWSKA-WOŹNY Anna EdytaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
4 LIPKA Marek AleksanderKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
4 CZARNECKA MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
4 PAWŁOWSKI Krzysztof DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
4 SZCZEPAŃCZUK Marzena AngelikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
4 TOKARCZYK Jakub KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
4 BRACICHOWICZ Jerzy GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU
4 BUDNIK MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie nyskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".