Wybory samorządowe 2018 powiat obornicki - wybory do rady powiatu obornickiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie obornickim

Wybory do rady powiatu obornickiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Ryszard WOŁOSZYNKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Paweł Stanisław ULATOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
1Arletta Sylwia GAERTNERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Eugeniusz Jan NOWAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Jan KOZARYNKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Ewa Maria DURASIEWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Maciej Jerzy JANICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY
1Paweł BŹDZIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
1Jan MOLSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY
1Małgorzata SIWIŃSKA-KOPEĆKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Lech Stanisław FARONKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ
1Mariusz Stanisław DREWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY
1Przemysław SZRAMAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY
1Luisa Marianna PŁOMIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
1Joanna GACEK-SROKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
1Maciej Grzegorz PAWLAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
1Henryk Stanisław BOGUSZYŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Andrzej ILSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Janusz FUSIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Ryszard Franciszek OTTOKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Marlena Irena PYCHYŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Piotr HANELIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Mariola Natalia GILEWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Zofia Krystyna ZACHMOCKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Violetta Katarzyna SZYMAŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Wiesław Stanisław BARTKOWIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Daria Magdalena GOŚLIŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Agnieszka Justyna ZIELIŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Leszek Mikołaj DĄBROWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Andrzej Stefan SIWEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Magdalena Justyna GARBARZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Sylwia FIOŁEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ
1Piotr Andrzej DESPERAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ
1Damian Marek BUKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ
1Mirosława DYMEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ
1Robert Przemysław TWAROGALKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ
1Arkadiusz DROZDOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ
1Rafał JAGODZIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ
1Weronika PIETRZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ
1Klaudia Anna BIELAWIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ
1Eugeniusz Tomasz GACEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ
1Kamilla BOURGUOISKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ
1Jarosław Marek STACHOWIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Mateusz NADSTAGAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Andrzej Janusz OKPISZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jan NAPIERAŁAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Zygmunt Stanisław DYCZKOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Arleta Anna DERAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Paweł Jerzy ADASZEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Zofia KOTECKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY
1Krzysztof Feliks FRĄCKOWIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY
1Anna BIEDNAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY
1Waldemar CYRANEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY
1Karina WOJDANOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY
1Urszula FILODAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY
1Piotr NETERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY
1Aleksandra Stanisława LOBERMAJERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY
1Marek Ryszard JAGODAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
1Dorota ĆWIKLIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
1Piotr Seweryn PŁOSZCZYCAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
1Anna MAZURKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
1Klaudia Agnieszka KAŹMIERCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
1Jan Marian NADOLNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
1Violetta Renata RYCHLIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
1Danuta Maria WOSICKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Klaudia URBANIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Marcin Stanisław MAĆKOWIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Renata Maria NOCHOWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Katarzyna Anna WOŹNIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Magdalena KRUPCZYŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Agnieszka SCHEIDINGKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Radzisław Robert KASPEREKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Dorota Maria KRZYWOSZYŃSKA-URBANKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Paweł Jan TOMCZAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Krystyna Stanisława GROMANOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
2Damian Marcin NERKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ W POWIECIE
2Radosława Maria JURGAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ W POWIECIE
2Paulina SAWIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ W POWIECIE
2Daniel WIŚNIEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ W POWIECIE
2Ewa PIOTR-ŚWIERADKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ W POWIECIE
2Kazimierz ZIELIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Błażej CISOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Anna NOWICKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Longina Irena KRZEMIŃSKA-ZENGERKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Grażyna WENDLANDTKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Małgorzata Magdalena PAWLAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Paweł Jan WARDĘGAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Ryszard Stanisław DWORZAŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Bogusław JANUSKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Michał LISKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
2Monika Agnieszka CHUDZICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
2Jacek RUNOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
2Agata PASTERNAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
2Zbigniew NOWAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jordana Małgorzata OLECHKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Piotr GRONOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Robert Henryk KLAWIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Małgorzata Monika JAMRÓZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Julia KOWALEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Włodzimierz Stanisław ŁUKASZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Michał Wacław BOGACZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI DO DZIAŁANIA
2Mariusz NOWAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI DO DZIAŁANIA
2Mariusz NOWACKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
2Andrzej Stanisław OLENDERSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI DO DZIAŁANIA
2Alicja Anna SEREDYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI DO DZIAŁANIA
2Kamil WALKOWIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI DO DZIAŁANIA
2Agnieszka Katarzyna DŁUGOSZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI DO DZIAŁANIA
2Marian MUSZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI DO DZIAŁANIA
2Kazimierz KRAKOWIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
2Renata TOMASZEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
2Marta STRZYKAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI DO DZIAŁANIA
2Magdalena SWOBODAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI DO DZIAŁANIA
2Robert ZIMNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT
2Marek Jerzy KOWALSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ W POWIECIE
2Sławomir Paweł RYBAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ W POWIECIE
2Barbara SKRZYPEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ W POWIECIE
2Hubert Jerzy NOWAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ W POWIECIE

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie obornickim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".