Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | WIELICZKO Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PIÓREK Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SADOWSKI Mirosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | OMILIAN Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GRUDZIŃSKI Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SUCHODOLSKI Paweł Szymon | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PASTORCZYK Emilia Marta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | JAWOROWSKA Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MACIEJEWSKA Danuta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | CZERWIŃSKI Karol | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KOSOBUDZKI Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ŚWIDERSKI Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | STRZAŁA Maryna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ŻURYŃSKI Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ANDRUCZYK Dariusz Marian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MAŁACH Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KOWALEWSKA Joanna Aneta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
1 | DOMALEWSKI Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
1 | KOZŁOWSKA Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
1 | MAKIEŁKOWSKA Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
1 | BOKUNIEWICZ Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
1 | OLSZEWSKA Halina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
1 | KONEWKO Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
1 | ŚNIEŻYŃSKI Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
1 | FEJFER Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
1 | KOCHANOWSKA-ZALEWSKA Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
1 | BOROWSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
1 | KARAŚ Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
1 | SORICHTA Katarzyna Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
1 | ERPSZT Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
1 | SUCHOCKA-PIETREWICZ Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
1 | KONARZEWSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
1 | KUCZYŃSKI Jarosław Wiesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
1 | BORDZIO Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
1 | SERTEL Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
1 | SUŁEK Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
1 | SKROCKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
1 | ŚWITAJ Wiesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
1 | JAWOROWSKA Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
1 | KOŁODZIŃSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
1 | LUBERECKI Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ |
1 | MORUSIEWICZ Weronika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ |
1 | SIKORSKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ |
1 | SZTURGULEWSKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ |
1 | ŁOPACZ Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ |
1 | OŚKA Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ |
2 | TARASIUK Leszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BIELSKA-ŚWIEŻYŃSKA Bożena Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KARNIEJ Beniamin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | JAREMKO Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MAKSIMOWICZ Sandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | PUŁECKI Andrzej Sylwester | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GRUDZIŃSKI Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MAKOWSKI Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | JANKOWSKA Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SZMIGIERO Tomasz Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | RAMOTOWSKI Adam Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | TRZNADEL Henryk Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ADAMCZYK Edward Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | OPENCHOWSKI Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | DZIOKAN Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WRÓBLEWSKI Kamil | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | OSTROWSKA Sylwia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | TRUSZCZYŃSKA Edyta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | RUTKOWSKI Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | RONKIEWICZ Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | RESZUTA Lucyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ATKIELSKI Przemysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | URBANOWICZ Emilia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
2 | KRAJEWSKA Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
2 | BOGDAN Przemysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
2 | CHMIELEWSKA-SUJATA Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
2 | BAZYLEWICZ Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
2 | HINC-STUDNICKA Anna Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
2 | IDZIOR Henryk Julian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
2 | JASIŃSKA Izabela Wioletta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
2 | SOBOLEWSKI Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
2 | WRÓBLEWSKA Wiesława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
2 | ZIELIŃSKI Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY I ROZWÓJ |
2 | MAKARCZUK-JACKOWSKA Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
2 | MACIĄG Waldemar Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
2 | MAŁECKI Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
2 | PTASZYŃSKI Michał Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
2 | SUS Karol Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
2 | BARTŁOMIEJCZYK-ORDOWSKA Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
2 | WASILEWSKA Jadwiga Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
2 | DZIERNIEJKO Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
2 | IBER Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
2 | ROMOTOWSKA Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
2 | GRYGO Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SAMORZĄDNI |
2 | IWANOWSKI Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
2 | GOŁEMBIEWSKI Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
2 | GÓRSKA Celina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
2 | JANKOWSKA Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
2 | GAJEWSKA Sylwia Stanisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
2 | SNARSKI Waldemar | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
2 | CHLEBUS Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
2 | TARASZKIEWICZ Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
2 | MATUSIAK Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
2 | TRUCHAN Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
2 | SZEREL Sławomir Karol | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO |
2 | MURACZEWSKA Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ |
2 | KARKUSZ Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ |
2 | KLIMKO Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ |
2 | BLAUT Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ |
2 | DOBRZYŃ Halina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ |
2 | STASZEWSKA Bożena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ |
2 | WISZNIEWSKI Andrzej Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ |
2 | GOJLIK Katarzyna Weronika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ |
2 | ARDZIEJEWSKI Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie oleckim
Powiat olecki - wybierz gminę:
gmina Kowale OleckieWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".