Wybory samorządowe 2018 powiat oleski - wybory do rady powiatu oleskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie oleskim

Wybory do rady powiatu oleskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Damian Piotr TROCZKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Piotr RASZTARKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
1Edmund Franciszek OLSZOWYKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Renata Irena SIEJAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Małgorzata MACHETAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Waldemar Andrzej PRZYBYŁAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Czesław WIDERAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Leszek KAŁWAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Dorota Ewa ZAJĄCKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Marek BAKALARCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Ryszard MOLSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Krzysztof Józef CHUDZICKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Kornelia JURCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Aneta JARZĄBKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Tomasz SZYMAŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Waldemar Jan MAJTYKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Łukasz Marcin KUBICAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jacek Stanisław OWCZAREKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Sabina Ewa WACOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
1Maria Jolanta WIATRKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Marcin Paweł KOŁACHAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
1Janusz Józef TOBIŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
1Adam ADAMSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
1Ewelina POLAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
1Andrzej MICHNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
1Joanna Sylwia MILKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
1Artur CHĘCIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
1Teresa Ewa WĄCZEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Stanisław Edward BELKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Krzysztof Adam PIETRZYŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Kordian Krzysztof PONIATOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Sylwia Krystyna PAWELCZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Bartosz Józef KAŁWAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
1Teresa KALINOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
1Grzegorz Henryk NOGAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
1Robert Stanisław BUKALSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
1Olga NAMYŚLAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
1Dariusz Leszek NIEDRYGOŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
1Krystyna Katarzyna PREŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
1Henryk KRZEŚNIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Tadeusz Antoni MUCHAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Katarzyna Stefania MAJDAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Andrzej Sylwester CIEŚLAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Grażyna CHOJNOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Artur SZYMAŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Anna Katarzyna CHRUŚCIELKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Marianna KRZYKAWIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Przemysław Roman BACHOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Sandra Barbara TOMYSKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Helena Maria SÓWKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Tadeusz Jan DUBIELKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Rudolf Jan GNACYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Jacek Piotr WRÓBELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Bożena ZAJĄCZKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Sylwia Joanna KUSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Brygida Magdalena CHUĆKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Agnieszka Irena JANIKOWSKA-SKUPINKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Marek Stefan RUBELTKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Monika Magdalena KOCHMANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Sławomir Jan KAŁWAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Mariola Barbara GILOWSKA-MADEJAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Mieczysław Andrzej NAUMOWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Justyna Klaudia WRÓBELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
2Alina Róża BOĆKOKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Alojzy GNOTKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Anna Łucja SIKORA-WYPASEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
2Cezary Andrzej ŁUCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
2Beniamin Wincenty GODYLAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
2Paweł Tomasz OBLONKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
2Gerard Ferdynand BLASZCZOKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Leszek Krzysztof BARTELAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Kazimierz WĘŻYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Iwona Maria KUTZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Danuta Maria CZUCHNICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
2Alojzy Jan BARDORZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
2Rafał Józef GNOTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
2Regina Elżbieta SZIRCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
2Teresa GIELSOKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
2Roland Rudolf FABIANEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Teresa Maria CZAJAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Barbara Maria KACZMARCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Małgorzata Anna OCHMAN-LIZUREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Kamil Marek TANGERMANNKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Brygida Marta LANGERKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Anna GRZEBIŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jonasz Dominik SOWADAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Dariusz Szymon DYKTAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Kamil Mateusz KISIELEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Kamil Piotr NIESŁONYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Maria Joanna SITARSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
3Dionizy Jerzy BRYLKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
3Beata Małgorzata KUBICIELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
3Krystian Joachim JARZOMBEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
3Małgorzata Magdalena SZATONKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
3Manfred Norbert BAROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
3Aneta Anna DZIKOWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Grzegorz Piotr LIBERAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Erwin Jan DZIUBAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Alicja Maria GIERACHKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Irena HERMAŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Stanisław Adam GRZESIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
3Joachim Tomasz PTOKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
3Sylwia Maria WIŚNIEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
3Eugeniusz Stefan KONIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
3Wioletta Maria KOŹLIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
4Ewa Monika WARZECHAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Bożena Lidia DUBASKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Marzena Daniela BAZUŃKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Sebastian Jan JURCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Andrzej Paweł PRUSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Justyna Sabina WENGELKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Zdzisław Ryszard PYTKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Henryk Józef ZUGKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Lila Maria MATUSIAK-BRZĘCZEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Krzysztof Franciszek BARONKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Aneta Maria PYKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Damian Józef HUTSCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Adrian Józef LESCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Joanna Renata SZUBERTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Ewa SOJKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Sebastian Marek JOKIELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Paweł Piotr POLAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Rafael Szymon WOLNYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Katarzyna Wioletta PODUSOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Maria Anna KANIUKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Jan Stanisław PISAREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Ewa Maria CICHOŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
4Korneliusz Adam WIATRKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
4Janusz Paweł WOJCZYSZYNKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
4Bernadeta Maria GUROK-IMIOŁCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
4Joanna Maria HĘCIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
4Ernest Paweł HOBERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
4Piotr Stanisław ANTKOWIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
4Jan Mateusz PRASZCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
4Linda Maria WOLNAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
4Patrycja Małgorzata SIGMUND-PLUTAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
4Wiesław Stanisław WAROCHKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Witold Tomasz GŁOGOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Krzysztof Kazimierz ANTONOWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Krzysztof Piotr OWCZARSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
4Katarzyna WIECHAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Jan Kazimierz GÓRSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Alfred Piotr NOWAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
4Ewelina Urszula DEJAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
4Joanna Lidia LECHKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Grażyna KAMIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Monika Wanda ŚWITKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
4Józef KRZEMIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Andrzej Wiesław ZGAJEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie oleskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".