Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | KAŁWAK Leszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KULIBERDA Przemysław Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ZAJĄC Dorota Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | JĘDRYSIAK Lidia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | OLSZOWY Edmund Franciszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MIESZKALSKI Paweł Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BAKALARCZYK Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SIEJA Renata Irena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | CHUDZICKI Krzysztof Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KITAJGRODZKI Zbigniew | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SEKIENDA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KUBACKI Tomasz Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KUBICA Łukasz Marcin | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KAŁWAK Sylwia Aleksandra | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BORKOWSKA Barbara Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SZYMAŃSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | RASZTAR Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
1 | PONIATOWSKI Kordian Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
1 | BELKA Patrycja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
1 | PAWLACZYK Zdzisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
1 | ŁAPUCHA Magdalena Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
1 | SOŁTYSIAK Grażyna Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
1 | KNAGA Jarosław Bronisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
1 | POPCZYK Beata Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
2 | BACHOWSKA Agnieszka Izabela | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DUBIEL Tadeusz Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ŻAK Stanisław Franciszek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | STEFAN Tomasz Joachim | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
2 | GERLIC Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
2 | FORYTA Ewa Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
2 | WLOSZYK Jerzy Karol | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
2 | BŁACH Ewa Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
2 | NAUMOWICZ Mieczysław Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
2 | ŁĘGA Małgorzata Ilona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | ZYCH Rafał Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | MAŃKA Bartłomiej Kacper | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | BRZOZOWSKA Justyna Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | SZECÓWKA Jacek Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
2 | SKIBA Piotr Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
2 | ORZESZYNA Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
2 | KAJKOWSKA Milena Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
2 | KOTTISCH Denis Martin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
2 | FABIANEK Roland Rudolf | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | KUS Sylwia Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | WRÓBEL Jacek Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | NOWOROLNIK Karol Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | KANSIK Weronika Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | MIDURA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
3 | MIKA Bernard Walenty | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | GAŚ Gabriela Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | MŁOTKOWSKI Dawid Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | TYSZKIEWICZ Dorota Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | GRZEBIŃSKA Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | NIKOLCZUK Marek Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | LANGER Brygida Marta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WOŁOWCZYK Marek Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | POLAŃSKA Marcelina Kinga | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BRYLKA Dionizy Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
3 | URBANEK Dominika Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
3 | KONARSKA-MARKIEWICZ Bożena Janina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
3 | BĘBENEK Daria Weronika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
3 | KOJ Marcin Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
3 | MAGNES Krzysztof Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
3 | SKORUPA Damian Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | BUHL Andrea Weronika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | MIOZGA Robert Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | KAPELA Piotr Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
3 | KOPYTO Jolanta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
3 | BUCZEK Hubert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
3 | PACH Małgorzata Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
3 | SAWCZUK-WRÓBEL Małgorzata Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
3 | TUL Michał Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
3 | KACZMARCZYK Barbara Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
3 | CZAJA Teresa Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
3 | DYKTA Dariusz Szymon | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
3 | ZAJONTZ Gerard Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
3 | KABAT Monika Weronika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
3 | RESPONDEK Jacek Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | DUBAS Bożena Lidia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | PAWEŁCZYK Mateusz Denis | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SABOK Karolina Grażyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | JĘDRYSIAK Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KOPER Grażyna Helena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | POLAK Edward Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | FAMUŁA Jerzy Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | ZUG Henryk Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | PYTKA Zdzisław Ryszard | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | PAPROTNY Patrycja Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | BRODZIAK Jerzy Teofil | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MOLSKA Ewa Karolina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KLONOWSKA Bożena Helena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ADAMSKI Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
4 | RADLAK-DEDYK Dorota Eliza | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
4 | MIŚKIEWICZ Krzysztof Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
4 | POLAK Paweł Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
4 | WOLNA Linda Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
4 | GŁOGOWSKA Daria Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
4 | SUDER Andrzej Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE |
4 | FAMUŁA Dawid Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | PIŚNIAK Grzegorz Zenon | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | PODSTAWA-SKORUPA Karolina Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | PIETRZAK Sandra Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | KUZAJ Klaudiusz Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | WOJCZYSZYN Janusz Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
4 | CICHOŃ Ewa Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
4 | OPOŁKA Magdalena Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
4 | MALIŃSKI Jan Stefan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
4 | IMIOŁCZYK Hubert Erwin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
4 | NOWAK Barbara Olga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
4 | WIATR Korneliusz Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
4 | HUTSCH Damian Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | ANTONOWICZ Krzysztof Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | OCHMANN-GODLEWSKI Katarzyna Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | MENZEL Renata Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | PIECH Ewa Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | MANN Krzysztof Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | HOBER Norbert Hubert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie oleskim
Powiat oleski - wybierz gminę:
gmina DobrodzieńWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".