Wybory samorządowe 2018 powiat opolski - wybory do rady powiatu opolskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie opolskim

Wybory do rady powiatu opolskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Iwona SZUBAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Henryk DUDZIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Waldemar Andrzej GOGÓŁKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Barbara KRZEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Magdalena MENDAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Paweł Jan GRABEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Dariusz CZARNOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Anna STEFANEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Bogusław GORZYMKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Jadwiga Anna RELIGAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Marek GOGÓŁKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Ilona Agnieszka MAJAK-GIERCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
1Gabriela Anna TERESIŃSKA-PRUCHNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
1Janusz Aleksander STĘPIEŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
1Justyna GOŁOFITKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
1Dariusz DĄBROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
1Renata PIKUŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
1Jan Aleksander GOLDMANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
1Urszula Joanna BARTOSZEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Paweł Jacek JANUSZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Renata ŁAKOMAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Borys Konrad ŚRODEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Paulina ZABOROWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Piotr MIGORAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Tomasz Wiesław OPOKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Maria Anna IGNATOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Ilona BOGUTAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Mirosław PIETRASKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jadwiga FLASIŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Michał KRAMEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Wojciech FURTAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Anna LESZCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Roman ŁUBKOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jerzy KUCHTAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Andrzej CHYŁAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Bogdan KUTAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Krystyna Bożena SOŁDEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Zbigniew Stanisław MŁYNIECKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Daniel Rafał PIŁATKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Krzysztof Bernard ZUBRZYCKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
2Teresa KRAMEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
2Lidia Małgorzata DEPTAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
2Rafał Andrzej PASTWAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
2Dariusz GOŁOFITKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
2Monika Izabela WYROŚLAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
2Janusz Marek JAKUBCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
2Tadeusz CIENIUSZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Agnieszka PIŁATKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Kinga SAWAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Rafał KUZIOŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Łukasz JACKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Kamil Dominik PAŹDZIORKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Paulina SMAGAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Alicja NIEZGODAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Agnieszka GAŁECKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Krystyna ZIELIŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Robert Józef DĄBROWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Grażyna ZYSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Agnieszka DROZD-BOWNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
3Marcin PASTWAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
3Joanna ZARĘBA-KOTOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
3Michał Stanisław PAŁKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
3Anna KŁODNICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
3Mieczysław Marian TERESIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Władysław GUŚCIORAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Iwona GIZAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Irena PIĄTEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Jadwiga CZURYSZKIEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Sylwester Franciszek DZIEWULSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Robert OBELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Antoni GIERCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Stanisława Bożena PODKOWIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Halina Agnieszka RACHOŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Tomasz Maksymilian KAPICAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Bernarda GIZA-MAŁECKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Katarzyna Maria PRUCHNIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Henryk PIŁATKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Apolonia Monika KUREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Adam Tomasz GOŁOFITKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Marcin MARKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
4Aneta PIETRASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
4Maria Ewa KOŁODZIEJCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Zenon Jerzy RODZIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Tadeusz Henryk BŁACHNIOKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Andrzej ROZWÓDKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Ewa Zofia KRAWCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Sławomir LEJWODAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Grażyna ZABORSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Bernarda DRĄGKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
4Mieczysław KURLETOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
4Bogusław BERNACKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
4Barbara CZARNOTAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
4Wiktor Jan BRZOZOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
4Edyta Katarzyna ADAMCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Grzegorz Zbigniew SOCHALSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Daniel KUŁAGAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Łukasz MAJEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Justyna BARTOSZEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Marta Dorota BARTOŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Piotr Andrzej BUREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Janusz Ryszard ZŁOTUCHAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Ewa NOWACZEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Tomasz Piotr SZYMCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Jolanta SZAŁASKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Ewa Katarzyna SZMIT-PASTWAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Grzegorz MARYNIOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie opolskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".