Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | CICHY Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KARDAŚ Bogumiła Marzena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | GREGORCZYK Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ORZECH Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | JAKSINA Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BIAŁOBRZESKI Adam Marcin | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | RACZKOWSKI Grzegorz Radosław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WIELECHOWSKA Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | POKORA Zdzisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SZYMAŃSKA Ewa Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KUBEŁ Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
1 | PRUSACZYK Marek Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
1 | ORZOŁ Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
1 | DEPTUŁA Bartosz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
1 | CICHOŃ Eliza Judyta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
1 | BAKUŁA Sebastian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
1 | BĄCZEK Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
1 | ŁASZCZYCH Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
1 | GRELOCH-SĘK Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
1 | NOWAK Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
2 | ŁAZICKA Karolina Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | GRABOWSKI Radosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ZAORSKA Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MIŁEK Arkadiusz Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KOWALCZYK Jadwiga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MIERZEJEWSKI Mariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ZALEWSKA Mariola | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | WIŚNIEWSKI Jan | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | DUCH Michał | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | KORDASZ Zofia Agnieszka | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | ŻEBROWSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | MIERZEJEWSKA Dorota Krystyna | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | BUCZYŃSKA Anna Hanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | TYSZKA Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | TWORKOWSKI Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | TYSZKA Tadeusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | JASIONEK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DZIEŁAK Bartosz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | NAPIÓRKOWSKA Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
2 | KĘDZIERSKI Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
2 | SZUMOWSKA Renata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
2 | BALCERZAK Roman Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
2 | GAWEK Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
2 | PODBIELSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
2 | MULAWKA Antoni Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
2 | MAJK Agata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
2 | KUITKOWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
2 | KOWALCZYK Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
2 | GRABOWSKA Barbara Marianna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
2 | CIEPIERSKI Waldemar | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
2 | SIEKIERSKA Hanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
2 | MARKIEWICZ Bartosz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
2 | GALARSKA Agata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
2 | KAMIENOWSKA Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
2 | WÓJCIK Rafał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
3 | LIPKA Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KOWALIKOWSKA Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | APTACY Mirosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ZABIELSKA Justyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SZYDLIK Ilona Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | GONTARSKI Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | DZIEKOŃSKI Daniel | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | TALKOWSKI Władysław | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | NALEWAJK Milena | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | SZYMAŃSKI Krzysztof Piotr | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | KOZŁOWSKA Monika Katarzyna | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | GREGORCZYK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | ŚCIBEK Kazimierz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MITELSZTEDT Zdzisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KRĘCIEWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | CALIK Hanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | CHORĄŻEWICZ Iwona Alina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SZYMCZYK Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | LIPKA Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
3 | ŚWITAJ Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
3 | KUBEŁ Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
3 | PARZYCH Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
3 | ZAPADKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
3 | WASZKIEWICZ Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
3 | LIS Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
3 | MŁYNARSKI Karol Gerard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
3 | BAŁDYGA Anna Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
3 | KULAS Anna Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
3 | ORZOŁ Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
3 | DEPTUŁA Paweł Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
3 | OLK Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
3 | KIERNOZEK Angelika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
3 | BRULIŃSKI Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
3 | BOJARSKA Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
3 | GWIAZDA Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
4 | TORYFTER Henryk | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SĘK Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | ŻUCHOWSKI Ireneusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | OLENDER Aneta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | CIAK Wiesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SZYDLIK Jadwiga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KURGAN Arkadiusz | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | BRZESKI Maciej Wojciech | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | ORZOŁ Wiesław | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | KOWALCZYK-ŚLASKA Elżbieta Halina | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | SZCZECIŃSKA Joanna | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | PATYRA Agata Maria | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | TABAKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ROSIŃSKA Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KOZŁOWSKI Artur | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KRUK Jerzy Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MIZEREK Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MURACH Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KUCZYŃSKI Witold Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
4 | MOSZCZYŃSKI Marcin Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
4 | SZCZUBEŁEK Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
4 | BEDNARCZYK Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
4 | DUSZAK Adrian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
4 | POLITOWSKA Edyta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
4 | RZEWNICKI Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
4 | MRÓZ Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
4 | ŚLASKI Krzysztof Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
4 | DEPTUŁA Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
4 | DĄBKOWSKA Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
4 | PĘDZICH Marianna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
4 | PRZYGODA-MAJEWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
4 | CHOROSZEWSKI Stefan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
4 | TAŃSKI Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
4 | BUDNA Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
4 | KRYSTIAN Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
5 | PODOLAK Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | JEZIORKOWSKA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | PIJANOWSKA Wiesława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | ZALEWSKA Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | ŻERAŃSKI Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | KIERNOZEK Izabela | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
5 | SUPLICKA Anna | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
5 | BALKIEWICZ Tomasz | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
5 | KULAS Sławomir Adam | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
5 | KUBEŁ Grażyna | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
5 | LIŻEWSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | KRUPKA Katarzyna Izabela | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | BACZEWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | BURGHARDT Cezary Wojciech | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | PORĘBA Paweł Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | PARZYCHOWSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
5 | MALINOWSKA-PAŹDZIOR Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
5 | GAWRYŚ Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
5 | RAJKOWSKI Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
5 | PIEŃKOWSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
5 | OPALIŃSKI Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
5 | KALUPA Milena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
5 | BARANOWSKI Konrad Kamil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
6 | MAJKOWSKA Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | TUŁODZIECKA Urszula | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | OPĘCHOWSKI Wiesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | OLENDER Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | RUPIŃSKA Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | PRUSACZYK Mariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | LASKA Sylwia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | OLSZEWSKA Judyta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | PRZYCHODZEŃ Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | ZAWROTNY Grzegorz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | DOMIAN Dariusz Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
6 | ŻEBROWSKA Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
6 | KUCHARSKI Włodzimierz Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
6 | LEONARSKA-SMOLNIK Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
6 | NEJMAN Cezary | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT |
6 | PĘDZICH Waldemar | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
6 | SZABŁOWSKI Andrzej Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
6 | WIECZOREK Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
6 | MIERZEJEWSKA Aneta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
6 | ZALEWSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024 |
6 | PERZANOWSKI Wiesław Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
6 | NASTAŃSKI Ryszard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
6 | PIĄTAK Marlena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
6 | KOSSAKOWSKA Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
6 | PRUSIŃSKI Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie ostrołęckim
Powiat ostrołęcki - wybierz gminę:
gmina BaranowoWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".