Wybory samorządowe 2018 powiat ostrzeszowski - wybory do rady powiatu ostrzeszowskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie ostrzeszowskim

Wybory do rady powiatu ostrzeszowskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Lech Kazimierz JANICKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Adam MICKIEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Mieczysław Ignacy MATYSZKIEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Irena Maria JURKIEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Zofia IWAŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Maria Aurelia DURKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jerzy Jan KOWALSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
1Małgorzata Maria SZYMONIAK-STANISZEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Ewa Aniela WIECZOREKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Jan Marek BŁOCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Albina Zygfryda BARCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Zofia WITKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
1Stanisław Adam HEMMERLINGKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Piotr KRZEMIENOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Krystyna SIKORAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Alojzy Stanisław KABATKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
1Łukasz Piotr KOLASAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
1Ewelina Anna ZAWADKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
1Grażyna Maria KOKOT-MUSIAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
1Ilona Magdalena BREJKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Adam Mieczysław GRZYBKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Małgorzata Anna CIĘŻKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Rafał Piotr ŁOPATAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Anna Teresa MOSTEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Kazimierz OBSADNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Dariusz Krzysztof ŚWITOŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Radosław MACIEJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Zbigniew KAMZOLKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Marzena Karina GÓRSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Marcin Jan AMBROZIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Anastazja Maria KULAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Marcin Franciszek GARSZTKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Tomasz Przemysław MATYSIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Urszula SZEWCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Konrad ŻAROWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Lesław Stanisław KRUCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Barbara GOLIŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Bolesław Józef GROBELNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
1Arkadiusz Józef SUCHANECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
1Małgorzata Halina KRAWCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
1Maciej Damian WYPCHŁOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
1Jakub ZADKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Marian Stanisław LAMEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Jacek Krzysztof IBRONKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Waldemar SKROBACZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Marianna Józefa POWĄZKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Walenty Marian OKOŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Wojciech BĄKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Zenon Józef CEGŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Maria Anna GORZELANNAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Jerzy MUCHAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Józef Tadeusz OLSZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Stefan HEBISZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Zbigniew Kazimierz BRONISZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Andrzej NOWAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Danuta PACYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Tomasz Franciszek ŚLUSAREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Joanna Magdalena KRZYŻAŃSKA-HYŁKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Monika Sylwia JANICKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Danuta Józefa DZIAŁAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Sabina Genowefa KRAWCÓWKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Agnieszka Natalia CZEMPLIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Ignacy ŚMIATACZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Ewa Renata KUBIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Ryszard Jan MAZURKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Magdalena SZKUDLAREK-SZYMCZAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Dorota Maria MAŁOLEPSZAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Maksymilian Piotr JANIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Karol Stanisław GEPPERTKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Mariusz Zygmunt CIECHANOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Wioleta Katarzyna KOZŁOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Tomasz Sławomir MACIEJEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Dominika DERA-KALINAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Ewa KĘDZIAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Ireneusz Piotr JAKUBIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Radosław Paweł GATKOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Zenon Szczepan SZTUCKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Lidia Teresa ŁASKA-DOMAGAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Marian PUCHAŁAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Robert Andrzej SZYSZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Zenon GOŁDYNKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Katarzyna SÓJKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie ostrzeszowskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".