Wybory samorządowe 2024 powiat parczewski - wybory do rady powiatu parczewskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie parczewskim

Wybory do rady powiatu parczewskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 ZIELIŃSKI JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ŁUCJAN Łukasz AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WRÓBLEWSKA Edyta AureliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SAWECZKO Dariusz AntoniKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MIELCZARCZYK GrażynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 NIEWIŃSKA AgataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 JĘDRZEJEWSKI Jacek TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WIŚNIEWSKI Adam LeszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WRÓBLEWSKI AdamKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ZAJĄC MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MAKÓWKA Artur JanuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BYRA Wiesław KazimierzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SUCHODOLSKA JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KORNILUK JarosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DROZD Sławomir PrzemysławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SKOCZYLAS Małgorzata BeataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DOMAŃSKI AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
1 OSMÓLSKI ZygfrydKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
1 SIŁUCH Bożena AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
1 GOŁACKI PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
1 KOPIŃSKA JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
1 LAMPKA Joanna DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
1 ŚCIUBA AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
1 DOMINIK TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
1 HAWRYLUK BartoszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
1 PRZEKORA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
1 GOLECKI TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
1 TROJNIAK KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
1 DĄBROWSKA KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
1 SUSZCZYK-BÓJCZUK Anna WeronikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
1 ZAJĄC Marzena MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
1 FRASZCZYK Andrzej MikołajKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
1 WEZGRAJ Waldemar MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
1 KOWALCZYK Andrzej ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
1 BLOCH Barbara KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
1 CAPIK JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
1 FURMANIUK Łucja JaninaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
1 IZDEBSKI ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
1 KOPIŃSKA Beata EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
1 WELIK FranciszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
2 SOKOŁOWSKI Rafał SebastianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 STANISŁAWSKA DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 DUDZIŃSKI DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SAWICKA MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KOPIŃSKA MagdaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 BILKIEWICZ KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 MICHALUK MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 LANGA SławomirKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PACHUCKI Bartosz MichałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ŚWISZCZ KatarzynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 TUROWSKI Andrzej JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KUBICKA EdytaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 DEMIANIUK Agnieszka JustynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 JASZCZUK Kazimierz StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 JASZCZUK Artur KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
2 DENEJKO PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
2 CHĘCZKIEWICZ-BOROWIEC Anna AgataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
2 ŚCIUBA KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
2 WOŁOWIK Mariola BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
2 SIKORA KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
2 ŁUKASIK Rafał MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
2 SAWIUK BartłomiejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
2 PAŁAC MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
2 STEFANIUK Aleksandra AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
2 WOŁEK RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
2 WASILEWSKA KlaudiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
2 NOGAL PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
2 ŚCIUBA Wojciech TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
2 MACZEWSKA-BORNY IwonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
2 KOPEĆ Anna EdytaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
2 KOZICKA MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
2 KROPIWIEC-WÓJCIUK SylwiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
2 KWIATEK RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
2 PTASZNIK MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
2 WOJTAL AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
3 SZEWCZYK AnetaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BIELECKI Henryk ZdzisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 CHĘCKIEWICZ Mieczysław AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BAJDA Anna BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WIŚNIEWSKA Dorota MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KOPIŃSKI AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 GRUDZIŃSKA-KONCZAL ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 CHILCZUK Krzysztof JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SIKORA Agnieszka AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ILCZUK Jacek AdamKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GRYCZUK Zbigniew LucjanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 WIĄZOWSKA Beata SylwiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 FRYNAS Tomasz FryderykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KARPIUK-FRYNAS „NASZA GMINA”
3 ANDRYSIUK Paulina MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KARPIUK-FRYNAS „NASZA GMINA”
3 PUCZYK WładysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KARPIUK-FRYNAS „NASZA GMINA”
3 LAMCZYK-KACZOREK Samanta DianaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
3 BANCERZ StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
3 NURZYŃSKI Ireneusz JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
3 KLIMCZUK KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
3 ZAWADZKA Alina TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
3 JEDNOUS Emil DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO
3 DERYŁO KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
3 SZYSZKOWSKA AnetaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
3 OLESKI MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
3 MATEJUK MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
3 SZWAJ JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
3 SOKOŁOWSKI BartłomiejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
3 JAŚKIEWICZ Krystyna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
3 BEŁDYK Wiesław RomanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
3 HETMAN Danuta AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
3 KOWALIK JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
3 WODNICKI MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
3 WÓJTOWICZ Mariusz PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie parczewskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".