Wybory samorządowe 2024 powiat pilski - wybory do rady powiatu pilskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie pilskim

Wybory do rady powiatu pilskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 ZDZIERELA RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 AUGUSTYN Maria StefaniaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 DĄBEK StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SZEWC Krzysztof MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WINNICKA Aldona KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 URBANOWICZ Witold LucjanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WAJS AlicjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 HILDEBRAND Marek EugeniuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 LUBOŃSKA Daria IzabellaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ZAJĄC JarosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KUŹNIACKI Dariusz MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BERNDT Justyna AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 CIEŚLIK Paulina IlonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 IWANOWICZ Ernest JonaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ŁUBA MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KLOCEK SandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PORZUCEK Magdalena BeataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KRUPA TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WIZA Krzysztof JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MATEJA Michał AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KOWALSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MILER Janusz TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CHACHUJ AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KUBIAK JanuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ŻURAWSKI Piotr AndrzejKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
1 KLEJC ElżbietaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
1 GARLICKI Damian PiotrKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
1 SZAŁAPSKI PawełKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
1 KWIATKOWSKI Mariusz TomaszKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
1 GONDEK ZdzisławKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
1 PIETRASZAK Agnieszka TeresaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
1 MAJEWSKA KatarzynaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
1 KOMAROWSKI Eligiusz PiotrKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
1 WOJCIECHOWSKA Magdalena MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
1 GLUGLA Adrian PiotrKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
1 MICHAELIS Janusz JózefKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
1 NAKONECZNA-KLOCKIEWICZ Anna AleksandraKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
1 MIKOŁAJEWSKA KingaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
1 WASILEWSKI MarekKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
1 POCHYLSKI PrzemysławKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
2 JARCZAK PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SOBIERAJ Grażyna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ANTONIEWICZ Mariusz RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SZUTKOWSKI WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MADEJ-SZPENER Magdalena AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ŁAŃSKA KamilaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 PARDA Błażej ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ŚMIGIEL Magdalena AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KOWALSKI Remigiusz WaldemarKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 TROCZYŃSKI Marcin WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 WIŚNIEWSKA Agnieszka NataliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SPYCHALSKI Aleksandra AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KUBICH ArkadiuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KUBIAK-MAJEWSKA Monika EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 JAROSZEWICZ LeonardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 JARECKA RenataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BOGDANOWICZ KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KLUCZYŃSKA Paulina MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PŁACHTA GrzegorzKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
2 PAWŁOWSKA LidiaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
2 TURSKI MichałKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
2 ANTCZAK CecyliaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
2 GRUNTKOWSKI Piotr AntoniKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
2 JAKOBSCHE BeataKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
2 BYSTRZYCKI Włodzimierz AndrzejKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
2 ABRAMCZUK Beata JoannaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
2 STRZELEC Dominik RobertKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
2 WERHUN DominikaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
2 MAGNUCKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
2 MADEJ Marian EdwardKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
3 KARWACKA Małgorzata AlicjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BOROWICZ Marcin AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 CZOPEK EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WĄDOŁOWSKI Grzegorz JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 DUDZIŃSKA AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MAŁACHOWSKI Mariusz AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 GLIŃSKA Anna BożenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SUCHY RadosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SEMENIUK AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ŁASZCZ Piotr EdwardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SADOWSKI KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 RADKE Łukasz JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 NISIEWICZ Wanda MonikaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 URLEWICZ Barbara KrystynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ŻUBKA Adam PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ZIELIŃSKA Łucja JaninaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
3 MUZIOŁ Ryszard WłodzimierzKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
3 TOMCZAK-PAJĄK MagdalenaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
3 BIELKA KrzysztofKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
3 NOWEISKI ArturKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
3 PABICH KrzysztofKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
3 MIREK Joanna MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
3 KWAŚNIEWSKI Jacek PiotrKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
3 MARCINKOWSKA EwaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
3 NOWAK Simon HenryKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
4 KAZEK Maciej AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 MANTAJ MirosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SEWERYN JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 NOCULAK Bartłomiej DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SZAFRANEK-OŻGA Bogumiła MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SOBIESZCZYK RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 DEPTA BernadetaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KLAWIŃSKI Janusz MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 GÓRECKA BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MURACH Mirosław KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 BOSAK-KAWA Zdzisława MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 MROTEK Robert ArturKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 FELCYN JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 TWARDOWSKA Ewa DanielaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 GRAŻEWICZ Kamila JustynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 TADYCH AleksanderKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
4 MROWIŃSKI MateuszKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
4 ZABOROWSKI SebastianKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
4 SZŁAPA GrażynaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
4 NOWAK-JESKE Dagmara EwaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
4 WASIAK KazimierzKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
4 RAMUSIEWICZ EwaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
4 KRÓL-SYNORADZKA Hanna EwaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
4 KARNOWSKI Damian SławomirKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
4 JOPEK Roman AlfonsKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
5 PAPIESKA KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 MARTENKA Marian EdmundKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KRUPA Angelika PaulinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 GRYCZKA RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KOWNACKA JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 WŁODARCZYK MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 KOWAL Stefan StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 KRÓL Sławomira JadwigaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 PRAHL JakubKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 ANDRZEJCZAK Mariusz StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 STRZELECKA Teresa MichalinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 MUELLER Augustyn EdmundKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 BUSZKA Leszek TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 WAJER Karolina JadwigaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 WOLSKI SławomirKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 IWANOWICZ Arleta MałgorzataKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
5 ORLIŃSKA TeresaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
5 KRYGER Alicja MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
5 ZAŁACHOWSKI KazimierzKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
5 KALKA Henryk JózefKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
5 GAPIŃSKA Hanna MałgorzataKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
5 STEPNOWSKI KrzysztofKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
5 MOLĘDA Andrzej WładysławKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
5 KOZŁOWSKI Jarosław MichałKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
5 ŚMIECHOWSKA-KIERUJ AngelikaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
6 ŚLUGAJSKA Ewelina RenataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 BAKUŁA-ZDZIERELA Marlena AdrianaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 ZACHARA Andrzej StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 CZERNIEL SławomirKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 URBANOWICZ IzabelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 KĄDZIELA PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 PONICKA Izabela MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 WIESIOŁEK Jerzy JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 SPERA-CZARNECKA GrażynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 PERZ ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 BUCZYŃSKI Adam DominikKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 RACZKOWSKA-BOGDANOWICZ ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 KLESSA Stefan JacekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 WATRACZ WiesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 KARCZEWSKA GrażynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 AFTYKA Robert MarcinKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
6 IGNACY MałgorzataKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
6 NIZGÓRSKI MichałKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
6 ŁADZIŃSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
6 MEGGER Piotr PrzemysławKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
6 DUBOWY Mieczysław ZbigniewKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
6 SOBAŃSKA Anna NataliaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
6 CHROBAK Dariusz JanKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
6 ŚWIETLICKA Dorota KatarzynaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
6 KAMIŃSKI MarekKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
7 ŁAPACZ Hanna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 KUŁAKOWSKA Magdalena JadwigaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 ŚRON MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 STRZAŁKOWSKA MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 KOSZUTA KamilKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 PIKULIK Jan MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 PUCIŁOWSKI SławomirKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 LEWANDOWSKI JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 MROTEK-RAŹNIEWSKA Katarzyna IrenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 KOWALSKA AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 HOLC Piotr MieczysławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 CODRO HenrykKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 KAŁUŻNA Wioletta AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 ROHLOFF Aldona MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 NOWAK Roman MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 BRATKOWSKA MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
7 PRZYDZIAŁ Ireneusz BogdanKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
7 FILIPIAK Jacek JózefKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
7 SŁABIK HenrykaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
7 BĄK Wacław IreneuszKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
7 SCHULZ Iwona HelenaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
7 NASRULLAH Almuetaz BellahKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
7 BANACH Krzysztof StefanKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
7 JAGODZIŃSKA MarzenaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
7 GAJEWSKA-MROTEK Paulina MagdalenaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie pilskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".