Wybory samorządowe 2018 powiat poddębicki - wybory do rady powiatu poddębickiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie poddębickim

Wybory do rady powiatu poddębickiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Piotr Lucjan MAJERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
1Aneta Joanna GRZELAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
1Adam Michał GOŁĘBIOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Elżbieta Barbara GONTARZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
1Jerzy MAJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
1Jarosław Paweł STRZAŁKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Zbigniew PRZYBYSZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Aleksandra Maria PEŁCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Dariusz Andrzej PIGŁOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Bogumiła Mariola TOMCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
1Tomasz Piotr KAPITUŁAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Mirosława Janina PAWLAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Waldemar Sławomir PISERAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
1Ewa Elżbieta KOZŁOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Radosław Tomasz TARNOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Roman MORAWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Iwona Bogumiła KACZMAREKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Dariusz TWARDOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Mariusz Wiktor PRZYBYŁAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Andrzej KRAJEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
1Jadwiga Marianna ROSIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Witold Andrzej BĄKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jan SKÓRKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Anna Agnieszka PILARCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Beata Lidia PRZYBYLSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Aleksander Paweł GAPIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Paulina Maria GORTAT-GAPIŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Ilona Monika KUBIS-KAŁUCKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Ryszard RYTTERKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Łukasz Kazimierz KUBIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Andrzej BARTNIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Barbara KAWECKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Przemysław Maciej JASZCZAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Ewelina Dorota ROZALSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Jarosław Ryszard TERLECKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Artur Stanisław JEWCZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Jolanta Mariola KUROWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Piotr Jan BINDERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Stanisław Czesław OLASKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Teresa Zofia SOSNOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Jacek Kamil BIELICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Urszula JURKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Wioletta Teresa ŚWIT-PAWLAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Marta Joanna KUCZKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Ireneusz PAJORKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Wiesław Andrzej PROŚNIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Urszula Grażyna TOMCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Zbigniew Kazimierz KOSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
2Piotr KOZŁOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
2Marcin Łukasz JAGIEŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
2Marta KOZANECKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
2Agata GÓRKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
2Paweł Zygmunt URBANIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Zbigniew PALKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Katarzyna TYBURAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Wiesław SKÓRKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Małgorzata Janina KOMAJDAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Agnieszka JANUSZEWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Jacek Józef KURPIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Maciej DOLIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Kinga KOKORZYCKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Katarzyna JAGIEŁA-DOPIERAŁAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Lech Józef KRAJEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Jerzy Kazimierz IRCHAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Danuta Janina PECYNAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Józef Piotr BUJAŁAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Henryka MARCINIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Ryszard Stanisław TROCZYŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Agnieszka DRYNKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Paweł MISZCZAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Krystyna Maria OLCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Marian RADWAŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Janusz Tadeusz KACZMAREKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Małgorzata TOMCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Leszek JANIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Jolanta PIETRZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Grzegorz Andrzej SOBOLAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Krystyna Janina KRÓLAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Artur Tomasz KUBISKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Mariusz Józef MARCINIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Bogumiła Barbara GŁODEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Marzena MAJCHRZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
3Anna Marianna ROGALSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Zbigniew Andrzej JĘDRZEJCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
3Dorota BIEŻYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
3Stanisław KATUSZAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
3Zdzisław Krzysztof CYGANIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Danuta Stefania JESIONOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Barbara Jadwiga SKORUPSKA-WOŹNIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Krzysztof Adam KUBIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Edward Feliks BRZĄKAŁAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Karolina MARCINIAK-BANASZKIEWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Radosław Paweł DUDCZAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Paweł Krzysztof ZALCMANKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Marcin Krzysztof STEMPIEŃKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Jadwiga Ewa MAZURKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Krzysztof Franciszek KUNAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Aleksandra KACZMAREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
4Małgorzata Maria BRATEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Piotr LESZCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
4Artur Dawid GOSIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
4Tomasz PAWICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
4Bożena KRAJEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
4Izabella Helena ŚWITKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Małgorzata Katarzyna WÓJCIK-POWŁOKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Sebastian ROMANOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Wieńczysław Jerzy KAŹMIERCZAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Małgorzata SZYMCZAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Leszek CHMIELECKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Piotr TRYBURAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Ewa BEDNAREKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Krzysztof Łukasz DZIERŻAWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Justyna Anna PAWLAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Błażej Tomasz DUDZIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Urszula Teresa DRYLEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Tadeusz Roch BLAŹNIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Agata Małgorzata GRZYBOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Piotr JUSZCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Antoni Jan BŁASZCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Barbara DOMAŃSKA-POLAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Iga Amelia NAPORA-GUŁAJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie poddębickim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".