Wybory samorządowe 2024 powiat poddębicki - wybory do rady powiatu poddębickiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie poddębickim

Wybory do rady powiatu poddębickiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 KOZIŃSKI KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 OLAS Stanisław CzesławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KUROWSKA Jolanta MariolaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MICHALAK Lidia JadwigaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PAWLAK Marcin JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 TRZECIAK Malwina EmiliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 JEWCZAK Artur StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 JASZCZAK Przemysław MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 TWARDOWSKI DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SZEWCZYK Dariusz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PATORA MirosławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 OLCZYK Barbara AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PAJĄK BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MORAWSKI RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PRZYBYLSKA Beata LidiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BARTNIK AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GORTAT-GAPIŃSKA Paulina MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KAPITUŁA Tomasz PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 NAPIERAJ Ireneusz AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 LODZIŃSKI Marcin FranciszekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ŁOPATA-DYDO Agnieszka EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MAJER Piotr LucjanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
1 KRAJEWSKA BożenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
1 GRZELAK Aneta JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
1 BURSKI Tomasz PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
1 TOMCZYK Bogumiła MariolaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
1 MAJ JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
1 JANKOWSKI Piotr AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
2 GÓRCZYŃSKI Jan KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MAJDA Anna KarolinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 PĘCHERSKI HenrykKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ANTONIAK AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 STACHOWIAK Angelika EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 PYZIAK Wojciech JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KLEJMAN Larysa MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 TYBURA KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 BARTNIK Joanna KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 FIJAŁKOWSKI Wojciech JarosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KOMAJDA Małgorzata JaninaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BUJAŁA Józef PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PALKA ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 DOLIŃSKI MaciejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PECYNA Danuta JaninaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KOZŁOWSKI PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
2 MADAJSKI MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
2 KALAS Nina KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
2 WRĄBEL SylwiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
2 BĄCZYK Konrad DawidKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
3 STEMPIEŃ Marcin KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SIKORA SylwiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 CHWIAŁA AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 GLEŃ KarolinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SOBOLAK Renata WiolettaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KEJNICH Dariusz RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 CHMIELECKI LeszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ROGALSKA Anna MariannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SZYMCZAK PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 JESIONOWSKA IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SEWERYNIAK Maria IlonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KATUSZA Marcin DamianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 CYGANIAK Zdzisław KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KLIMOWSKI Łukasz AdamKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KRUSZYNA Renata JadwigaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 BENIAK Agnieszka HonorataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SZYMCZAK Katarzyna JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 OSOWSKI Zbigniew GrzegorzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KATUSZA StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
3 CZERNIK ArturKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
3 ŁOPACIŃSKA TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
3 KOŁODZIEJCZAK KingaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
3 BIEŃKOWSKA IwonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
3 KUPIS TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
4 DUDZIŃSKI Błażej TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KUPCZYK Halina AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 FLORCZAK Dariusz StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 JASZCZAK Kamila EwelinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 IGNACZAK Jerzy AntoniKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 BEDNAREK EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ZALCMAN Paweł KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 LEWANDOWSKA Jadwiga AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ŁAZAREK Ireneusz MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 GODZIŃSKI Michał JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ROMANOWSKI SebastianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ŚWIT Izabella HelenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KAŹMIERCZAK Wieńczysław JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 PAWICKI TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 LISOWSKA Monika RenataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 GAJEWSKI JakubKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
4 JUSZCZAK PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
4 LESZCZYŃSKI PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
4 RACZKOWSKA Alicja MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO
4 KUNA Małgorzata LonginaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD POWIATU PODDĘBICKIEGO

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie poddębickim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".