Wybory samorządowe 2024 powiat pruszkowski - wybory do rady powiatu pruszkowskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie pruszkowskim

Wybory do rady powiatu pruszkowskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 EJSSYMONT AdrianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MITLEJNER AmandaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PIHOWICZ Michał TytusKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GAWKOWSKA Karolina DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 JURA Tomasz MariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ZARZYCKI LeszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 HAMERLA Marcin EdwardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MALIŃSKA Iwona DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 DYJAS Przemysław JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MICKIEWICZ RenataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ŚWIERCZ Artur MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KARKOWSKI PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MARKOWSKA MartaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 REDYK Monika AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SAŁAJ Piotr MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KUZIA AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 FURMANKIEWICZ Adam KarolKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 GORĄCZKA Paweł SławomirKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PASZKIEWICZ AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ZALEWSKI KamilKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ROMANOWICZ Mikołaj DominikKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 JANKOWSKA JustynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 RYMUZA KrzysztofKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 ŚLIWIŃSKA Mirosława JaninaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 WRONA LidiaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 ŁOŚ UrszulaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 STARZYŃSKI JanKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 LEWAN Olgierd BogdanKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 ZEGADŁO Józef GrzegorzKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 KRÓLAK Izabela AnnaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 KOCHAŃSKI RobertKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 MAJEWSKI AdamKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 ZACHARSKI Ryszard StanisławKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 PAWEŁCZYŃSKA-ŚLUSARCZYK Monika AnnaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 KOTELECKI Jakub RomanKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
1 LIPIŃSKI Tomasz HenrykKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
1 MAKUCH Małgorzata MagdalenaKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
1 STACHERA TomaszKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
1 WOJTECKA Joanna KatarzynaKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
1 JUTKIEWICZ KatarzynaKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
1 OKUŃ Piotr LeszekKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
1 PACURKOWSKI Marcin MichałKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
1 PARADOWSKA-SYGA Iwona AnnaKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
1 PYKAŁO Katarzyna JoannaKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
1 ANDRZEJEWSKA Paulina JolantaKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
1 SIPIERA KonradKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PAWŁOWSKA Aneta SylwiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 URBAN BogdanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MROCZEK Grzegorz JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 RUSNAK NadaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KUBIAK Ewa KingaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BIELECKA Nadia AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WOŹNIAK ŁukaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MAJEROWICZ Marzena AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 JAROSZ-LIS EmiliaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 HUBICZ PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SAWICKA MonikaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 HAJDUK Maciej LeszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
1 GRABOWSKA Natalia ZuzannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
1 KRAJEWSKI Piotr PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
1 WASZCZUK Katarzyna AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
1 GĘBICZ Alicja InezKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
1 SZURMAK KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
1 HAGOWSKI Arkadiusz JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
1 KACPRZYK Monika MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
1 SZCZEPANIAK AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
1 KORONKIEWICZ KarolKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
1 SOBIERAŃSKA Ewa MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
1 BĘZA Arkadiusz MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
1 JAŃCZY Dariusz JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAKSYMA GOŁOSIA - INICJATYWA MIESZKAŃCÓW
1 DRUCIS ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAKSYMA GOŁOSIA - INICJATYWA MIESZKAŃCÓW
1 SZLĄZAK Tomasz BartłomiejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAKSYMA GOŁOSIA - INICJATYWA MIESZKAŃCÓW
1 CICHEWICZ Maciej ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAKSYMA GOŁOSIA - INICJATYWA MIESZKAŃCÓW
1 ROSZKOWSKA Barbara DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAKSYMA GOŁOSIA - INICJATYWA MIESZKAŃCÓW
2 SIEKIERKO PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 CHMIELEWSKA MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 LINKE Joanna EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 RASZ Piotr KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KURDZIEL Jarosław MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 OLEJNIK Iwona MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KOWALSKI-PASZKO Sebastian RemigiuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 JACZYŃSKI MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ZABOST MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SOBIERAJ Adam JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 BRZEZIŃSKI Zdzisław StanisławKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
2 MAKOWSKA Maria AnnaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
2 KREJNER-NOWECKA Anna BarbaraKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
2 GŁOWACKI Piotr SławomirKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
2 GÓRSKI Filip PiotrKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
2 WOREK Przemysław TadeuszKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
2 WITAK Ewa GrażynaKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
2 KOWALSKA Katarzyna AnnaKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
2 NIEWRZĘDOWSKI ArturKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
2 BORODZICZ Ewa ZofiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 TYMIŃSKI TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 IDŹKOWSKA MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KALETA Bogusław StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 DZIĘCIOŁ LucynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ZGLIŃSKA DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ROGULSKA Kaja BrygidaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PRZYSUCHA Robert JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WIŚNIEWSKI Tomasz MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KOZŁOWSKA RóżaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 JAWORSKA IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 MICHALSKA Bożena MariolaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KOWALSKI MirosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 JASTRZĘBSKI Grzegorz WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BRZESKA-KALCZUK Hanna MariaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
3 SYBILSKA ElżbietaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
3 FABIANOWSKI Jerzy PiotrKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
3 LEWIN JanuszKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
3 STĘPIEŃ KrzysztofKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
3 HERNER WojciechKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
3 PAŚ Agnieszka JustynaKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
3 KOPANIA Kacper RafałKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
3 REDLISIAK Ewa BeataKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
3 ZALEWSKA AureliaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KAŹMIERCZAK MariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ROGALA Krzysztof TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 REKLEWSKA Bożena MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PIROG Grażyna ZofiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 GRABOWSKI Patryk NorbertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 ŻUKOWSKI Tadeusz JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 DOWGWIŁŁOWICZ-NOWICKI Lechosław RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 OLENDEREK HelenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 BURZEC Julia PaulinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 BARANOWSKI Mariusz PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WARSZTOCKA Aida NataliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 CZĘŚCIK MarzenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WOŁOWIEC Edyta MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KORCZ Tomasz JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 HABER Michał PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ŁUKAWSKA-ADAMCZYK Anna MałgorzataKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
4 WÓJCICKI PiotrKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
4 WOLAŃSKI Dawid MarekKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
4 TABAKA-GRABOWSKA WiolettaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
4 WILK Agnieszka JustynaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
4 KOWALCZYK JustynaKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
4 GRUBEK ElżbietaKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
4 TIOMKIN Grzegorz AleksanderKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
4 WASIAK-TRAN MaksymKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
4 TRĄBIŃSKI Adam StanisławKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
4 BEYER Magdalena AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 FALKOWSKI KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 NIEMIROWSKA Bogumiła MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 JACKOWSKA Maria MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ŚWICA Krzysztof GrzegorzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 DOMAGALSKI Błażej DanielKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 WALENDOWSKI SławomirKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
4 SOBCZAK AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
4 OLEJNICZAK AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
4 NEWEN KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
4 KOSIŃSKI MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
4 STREŻYŃSKA Anna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
5 RAJKOWSKI Janusz StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 SIERADZKI RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 MOLAK Malwina EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KOBRYŃ JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 STEC KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KOPER Andrzej StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 BRAITER Katarzyna AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 CHMIELEWSKI Mirosław DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 BETKO Dorota ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 SOBAŃSKI Daniel MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 SZCZEPAŃSKA Jowita EmiliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 IDZIKOWSKI MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 DURMA Krystian RyszardKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
5 WŁODARSKA Joanna ElżbietaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
5 SOĆKO Marcin JanuszKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
5 KŁOPOTOWSKA Elżbieta BarbaraKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
5 SKUP PiotrKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
5 KUCHARSKI Michał AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 HRYNKIEWICZ Dominika AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 NOWAK TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 GACPARSKI Wiktor MarianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 ZYCHOWSKA JolantaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 ADAMIAK Beata DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
5 KOWAL KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
5 BRZYSZCZAK Grażyna BożenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
5 ŻBIKOWSKI Adam WładysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE - ZIEMIA PRUSZKOWSKA
6 WENCEL Arkadiusz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 RYBICKI MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 STEC Anna MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 PAWŁOWSKA Beata MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 POLSKI Joanna SandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 KUŹMIŃSKA Agnieszka MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 WALASZEK Mateusz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 WACŁAWIAK DanutaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 KORZENIECKI Mateusz AlbertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 SZCZYGIEŁ Mariusz TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 DĘBSKA-BAŁAKIER MariaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
6 BIEŃKOWSKI Ireneusz HieronimKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
6 SKÓRKIEWICZ Małgorzata SylwiaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
6 HERNIK JoannaKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
6 NIEWCZAS Kamil KrzysztofKOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
6 KOPER Dawid RomanKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
6 SICZEK Grażyna BarbaraKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
6 WĄSIEWICZ MałgorzataKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
6 KOPAŁA Rafał KonradKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
6 LUTOMSKI Wojciech JarosławKOMITET WYBORCZY POWIATOWE STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE POWIAT ROZWIJAMY
6 NOWAK Dariusz TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 RYBKA EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 KARPIŃSKI MariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 HADJIRAFTIS GrażynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 DUSZYŃSKA Maria HelenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie pruszkowskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".