Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | BUSZTA Piotr Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
1 | LACHAWIEC Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
1 | MARKIEWICZ Sebastian Damian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
1 | MĘDROŃ Małgorzata Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
1 | STAWARSKA Izabela Ewelina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
1 | ZWOLIŃSKA Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
1 | MATYJA Barbara Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | KUCA Wojciech Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | CEGLAK Eryk Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | SOBOCKA-MIELECH Katarzyna Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | SZYNAL Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | GÓRSKI Przemysław Sylwester | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | SZEWCZYK Grzegorz Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | BRUD Rafał Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI PRZEWORSKIEJ |
1 | WOLANIN Damian Franciszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI PRZEWORSKIEJ |
1 | FERENC Danuta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI PRZEWORSKIEJ |
1 | POKRYWKA Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
1 | KRUK Wiesława Helena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
1 | BAWOŁ Justyna Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
1 | GARDOCKA Ewelina Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
1 | RZEWUSKI Jarosław Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
1 | GURAK Ewa Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
1 | WALKIEWICZ Tadeusz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
1 | DOSKOCZ Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
1 | BARTUŚ Krzysztof Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
1 | MAZUREK Renata Stanisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
1 | RAGANOWICZ-ZYGMUNT Marzena Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
1 | KRUTYSZ Monika Józefa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
1 | TUREK Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
1 | ZWOLIŃSKI Krzysztof Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
1 | MAZUR Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
1 | MAJCHER Jadwiga Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
1 | KUBRAK Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
1 | BUNIOWSKI Leszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
1 | NIEMIROWSKA Małgorzata Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
1 | WIELGOS Franciszek Leszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
1 | ŁOPUCH Wiktor Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
2 | ZARYCHTA Ryszard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
2 | KUŹMA Paweł Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
2 | CHMIEL Wiesław Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
2 | PIEKŁO Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
2 | UCHMAN Barbara Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
2 | ZAKRZEWSKA Agnieszka Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
2 | ŁUCZYK Grzegorz Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
2 | BIAŁY Wojciech Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
2 | ROMANKIEWICZ Alicja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
2 | SOCHACKA Edyta Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
2 | BUJNY Fabian Rafał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
2 | ŁAPA Dariusz Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | LASKA Paulina Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | CUŻYTEK Waldemar | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | NOWOSIAD Katarzyna Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | DĄBROWA Aneta Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | CAŁKA Jakub Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | ROSADZIŃSKI Wojciech Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI PRZEWORSKIEJ |
2 | KRZYŻAK Przemysław Witold | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI PRZEWORSKIEJ |
2 | HAJDUK Danuta Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI PRZEWORSKIEJ |
2 | SEBZDA Bogdan Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
2 | SUPERSON Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
2 | BOŻEK Barbara Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
2 | KUCAB-SYKAŁA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
2 | WOŹNIAK Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
2 | WAJDA Witold Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
2 | SYK Tomasz Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
2 | FRĄCZEK Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
2 | KLUZ Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
2 | KUŃ Magdalena Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
2 | CICHOŃ Anna Janina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
2 | BENBENEK Karol Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
2 | BUKOWA-JEDYNAK Agnieszka Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
2 | SOWIŃSKI Andrzej Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
2 | CZEBIERA Agnieszka Antonina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
2 | KOGUT August Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
2 | BISKUP-WIŚNIOWSKA Monika Stanisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
2 | ŻUK Mieczysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
3 | PORĘBNY Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
3 | BOBEL Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
3 | ŻYGADŁO Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
3 | DRYNIAK Magdalena Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
3 | WĄSACZ Tomasz Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
3 | BULIK Jolanta Marzena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
3 | KISZKA Zbigniew Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
3 | PIENIĄŻEK Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
3 | SZLACHTA Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
3 | DRABIK Tadeusz Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
3 | GIBKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
3 | STECKO Artur Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
3 | PŁOCICA Mariusz Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
3 | BALAWENDER Katarzyna Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | NIEGOSZ Adrian Daniel | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | MAZUR Józef Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | GOŁĘBIOWSKA Barbara Paulina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | GAWŁOWSKA Paulina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | DRYLA Natalia Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | KRZANOWSKI Jacek Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | LASKA Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
3 | BUKOWSKI Wiesław Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
3 | WILK Jan Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
3 | PIĄTEK Lucyna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
3 | NIEMIEC Grzegorz Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
3 | WIŚNIOWSKA Karolina Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
3 | WOJNAR Marta Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
4 | ZAPAŁOWSKA Barbara Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
4 | MAJCHER Grzegorz Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
4 | MAJCHER Anna Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PRAWICY LOKALNEJ „POLACY NA SWOIM” |
4 | DUBAS Mariusz Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
4 | BIELAŃSKA Beata Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
4 | CZAPLA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
4 | KOWALSKA Agnieszka Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
4 | TOMPALSKI Tadeusz Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
4 | TRYBUCKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
4 | JAMROZIK Tomasz Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
4 | FUJAROWICZ Marcin Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
4 | ARGASIŃSKA Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
4 | TOMPALSKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
4 | BRODA Bogusława Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
4 | BOCHNAK Bartosz Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
4 | ŻYGA Katarzyna Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
4 | HUC Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
4 | OWSIAK Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
4 | FĄFERA Jan Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
4 | PĄCZKA Agnieszka Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
4 | KOZŁOWSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
4 | FUTOMA Małgorzata Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
4 | OGRYZEK Lucyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
4 | URBAN Justyna Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
4 | SOLARZ Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
4 | UBERMAN Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
4 | GWIZDAŁA Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
4 | SZALA Joanna Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
4 | HERDA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
4 | HAŁYS Małgorzata Agata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
4 | LEWANDOWSKI Adam Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU PRZEWORSKIEGO |
4 | KUŹNIAR Lucjan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
4 | DYRKACZ Marek Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
4 | JODŁOWSKA-ZAJĄC Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
4 | KACZA Katarzyna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
4 | MAZUR Mariusz Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
4 | KRYSA Daria Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
4 | FREŃ Mariusz Rafał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS POWIAT |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie przeworskim
Powiat przeworski - wybierz gminę:
gmina AdamówkaWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".