Wybory samorządowe 2018 powiat pszczyński - wybory do rady powiatu pszczyńskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie pszczyńskim

Wybory do rady powiatu pszczyńskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Damian Paweł GRUSZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
1Andrzej Waldemar BABIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
1Wojciech Józef LALAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
1Marek Grzegorz URBAŃCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Renata Monika SEKTAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
1Józef Andrzej PABINKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Ewa PAJĄKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Grażyna Maria WALICZEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jerzy Rudolf SODZAWICZNYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Franciszek Wojciech WRÓBELKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
1Stefan Alojzy RYTKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
1Aleksandra Bogumiła KOCIMAKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
1Katarzyna GOŹDZIKKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
1Małgorzata Helena CIEŚLARKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
1Roman Stanisław BĄKKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
1Grzegorz Jan ZBIJOWSKIKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
1Agata Ewa LISOWICZ-WALAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
1Irena MUSIAŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
1Marcin Tomasz PARMAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
1Krzysztof Augustyn SPYRAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Grażyna Bożena PASZEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Kazimierz Franciszek LIGĘZAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
2Barbara Elżbieta BANDOŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
2Danuta Helena KOCUREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Roman Paweł PAJĄKKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
2Teresa Agnieszka SOCHACKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
2Andrzej STAŃCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
2Alojzy Władysław WOJCIECHKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Ludwik Jan LISEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Anna Katarzyna NOGAKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
2Jadwiga Barbara GRANATYRKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
2Krystyna Ewa PRZEWOŹNIKKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
2Jerzy Franciszek DOMŻOŁKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
2Beata Ewa KOMANDERAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
2Bogdan Henryk BUSSKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Barbara Anna OPOŁKA-KÓSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Krystian Tadeusz SZOSTAKKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
3Ryszard ZIOBROKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
3Anna Małgorzata KUŚKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
3Damian Marek CIESZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
3Barbara Maria BOBERKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Barbara Zofia FOLTYNKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
3Ryszard MEJSAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Marian Józef SZWARCKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
3Bogumiła Maria BOBAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Zuzanna Hanna WILCZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
3Tadeusz Grzegorz BAŁUCHKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Paweł Ryszard SADZAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
3Gabriela Barbara FABIANKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Henryk Stanisław MILERSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Maria Teresa KACZYŃSKA-KAPUSTAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
3Jan Paweł MIKOŁAJECKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Witold Karol WIKTORCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
3Magdalena Maria KLAJA-KRAWCZYKKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
3Joanna Barbara WRZESZCZKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
3Artur KRZYŻANIAKKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
3Olga Krystyna BAKSIKKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
4Adam Stanisław CHROSTEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Aleksander Franciszek MALCHERKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Janusz Piotr ORLIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
4Gabriela Joanna JANUSZEWSKAKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
4Zdzisław Michał GRYGIERKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
4Halina Janina KUBISKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
4Stanisław Tadeusz MAZURCZYKKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
4Joanna SKRZYPCZYKKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
4Waldemar Janusz LIPUSKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
4Tadeusz ŻYŁAKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
4Dariusz Kazimierz GRAJCAREKKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
4Jacek Paweł POTERAŁOWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Aleksandra Weronika SZEWCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Leszek Andrzej MAJCHERKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Renata Grażyna ŻEMŁAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Grzegorz Marian WANOTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
4Barbara Krystyna RZADKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Renata Maria NOWOKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
4Wioletta Cecylia BIENIOSZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
4Michał Józef PUDEŁKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
4Joanna Anna BROŻEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
4Artur Andrzej PŁAWECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
4Paweł Augustyn PRZYBYŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
5Roman Tadeusz BAŃCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
5Joanna Julia SŁOWIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
5Andrzej Szczepan PILISKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
5Helena Maria GĄSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Zdzisław Józef GOIKKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
5Krzysztof Wawrzyniec SZYMURAKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
5Ewa Krystyna BARCIOKKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
5Grażyna NABAGŁOKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
5Ewa Agnieszka POLOKKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
5Piotr Łukasz CIMAŁAKOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA
5Bogumiła TEKLAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Marek Jan LUCJANKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Wiesław KONIECZNYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Mirosław Jan ORSZULIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Sylwia Teresa KOLANKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
5Marek Janusz KRETKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA
5Marzena Anna SKORUPAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie pszczyńskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".