Wybory samorządowe 2018 Ruda Śląska - wybory prezydenta i rady miasta w Rudzie Śląskiej - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w Rudzie Śląskiej

Wybory prezydenta miasta Ruda Śląska

Grażyna DZIEDZIC
Tomasz Marcin PIECHNICZEK
Aleksandra Maria SKOWRONEK
Marek Jacek WESOŁY

Wybory do rady miasta Ruda Śląska

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Marek Jacek WESOŁYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Adam Jacek WŁODARCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Grażyna DZIEDZICKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
1Karol Jan PIETERKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Maciej Zbigniew ZIOMEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
1Andrzej Kazimierz PACŁAWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
1Marek Franciszek KOBIERSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
1Krzysztof Adam KUBEREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
1Ewa Barbara BANACHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
1Marcelina Magdalena SKUBISKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
1Ewa Beata BŁĄKAŁA - ZAWRONEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
1Jacek Tomasz JAROCKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
1Bogdan Sylwester BUBAŁAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Mateusz Roman KUBICAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Janusz Zbigniew MUZYCZYSZYNKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Adam Grzegorz COPKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Jerzy Adam URBAŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Katarzyna Anna BĘBNOWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Marta Halina PIETRZAKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Jerzy Jacek KASPEREKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Daria Olimpia JANUSZKIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Jerzy SKOWRONKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Dariusz Marcus GAWRONKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Jolanta Izabela BERUDAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Grzegorz Marek DANISZKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Gizela Urszula MUSIOŁKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Joanna Maria DOMACHOWSKAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Sybilla Bożena OGROCKAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Iwona Joanna SKIERLAKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Tomasz Aleksander MUSZIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Andrzej Ireneusz WIŚNIEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Agnieszka Barbara PŁASZCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
1Dorota Jolanta TOBISZOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Krzysztof Jerzy PIECHACZEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Krzysztof Jan KICKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Wioletta Ewa NOWAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Anna ŻEBROWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Edmund Karol SROKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Janina Małgorzata KLASIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Henryk URBANKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Aleksandra Maria SKOWRONEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Janusz Hubert ŻUREKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Bartosz Piotr DOBROWOLSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Anna Helena ZARĘBSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Mirosław Piotr RIEDELKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Marek Szymon SZYMAŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Gabriela Weronika KORKUSKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Józef Aleksander SAREKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Aleksandra Anna REDEŁKIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Władysław KUCHARSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Barbara Danuta DWORAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Stefania KRAWCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Elżbieta Grażyna CZAPLAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
2Henryk Dominik PIÓRKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
2Michał Walerian PIEROŃCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
2Grzegorz Benedykt GROSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
2Katarzyna Małgorzata SROKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
2Zofia SKOWROŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
2Ewa Maria ZIELEŹNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
2Grzegorz Eugeniusz HANDLERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
2Irena Czesława KIZINIEWICZKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Roman Marceli KUBICAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Damian Piotr BELOKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Iwona Irena WOLAŃSKA - STACHURSKAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Piotr Jerzy SKUTELAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Aneta Aleksandra SPAŁEKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Tomasz Piotr GARBASKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Jan Marek MIGASKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Sławomir Włodzimierz BARWIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Dariusz Piotr WESOŁYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Joachim Jan KUCHTAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Barbara SKROBISZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Ireneusz Adam KOMINEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Bogusława SZYDŁOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Marcin Tomasz STILLERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Krzysztofa Jadwiga ŁABUDZIŃSKA - KUSZEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Barbara Maria WYSTYRK - BENIGIERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Mateusz Dawid KOŻDOŃKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Marek BOGDANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Andrzej STANIAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Barbara Aleksandra LEMANIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Patrycja Luiza PLUTA - SZYMAJDAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Iwona Maria SMIESKOLKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Józef Piotr MILIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Józef Ernest OSMENDAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Jarosław Henryk LEINKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Ewa Maria BRZEZIŃSKA - DŁÓCIOKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Janusz Aleksander MIKITINKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Zdzisław Julian MIKODAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Anna Jadwiga SPENDELKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Izabela Ewa PALACZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
3Arkadiusz Zdzisław PILARZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
3Michał Tomasz WIECZOREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
3Weronika Agnieszka COPIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
3Anna Monika KRZYSTECZKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
3Mateusz Marek MROCHENKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Witold Leszek HANKEKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
3Anna Maria MERCIKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Rafał Zygmunt PRZYBYŁAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Katarzyna Wioleta JANISZEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Urszula Gertruda KASPRZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Krzysztof Sebastian ŻYWOTKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Tomasz Marcin PIECHNICZEKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Zbigniew Tadeusz BARAŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Jacek Andrzej SKIERLAKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Mirosław Marcin SZCZEPANIAKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Beata Barbara HUCZAŁAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Lucyna BOGDANOWICZKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Joanna Maria FELKELKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Ludwik STRZEMPEKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Joanna Dominika ROSÓŁKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Zbigniew ZATORSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Beata KAŃTOCHKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Lucjan Karol PAKURAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
3Andrzej Bernard UMLAUFKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
3Katarzyna Irena KOREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jerzy Jan KOTKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Krzysztof Bartosz BOCHNIAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Kazimierz Józef MYSZURKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Sylwia Dominika KĘPAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Maria Monika DĄBROWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Tomasz Dominik GAJEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Edward Ignacy KUŚKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Zbigniew Andrzej DUBIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Magdalena SZPOTANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Łukasz Wojciech WODARSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Katarzyna Ewa PARYLAK - JADWISZCZOKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Mateusz Marek WRÓBELKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Wioletta Janina TKOCZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Sławomir Andrzej OCHLIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Grażyna Janina PADLEWSKAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Halina Maria BRZOZOŃKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Bianka Danuta PIETRASZEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Ewa Maria CHMIELEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Rafał Arkadiusz WYPIORKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Krzysztof Rafał MEJERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
4Krzysztof Bogusław RODZOCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
4Małgorzata Helena KUBELAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Mateusz Andrzej BORYSIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Władysław Ryszard DRYJAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
4Katarzyna Anna MROCZKOWSKA - LIZUTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
4Teresa WIECZOREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
4Beata Jolanta DRZYMAŁA - KUBINIOKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
4Magdalena Barbara WRÓBELKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Jan BENIGIERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Marian Paweł MAKULAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Jan Augustyn KOŁODZIEJKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Janina Bożena PRZYSIĘŻNIUK - MUZYCZYSZYNKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Łukasz Adrian STEUERKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Kazimierz PŁOTKOWSKIKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Mariusz Adam PAKUZAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Marcin Tomasz PIEROŃCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Anna Katarzyna SAMOLKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Łukasz NOWOKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Karina Maria KUBICKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Sławomir Marek DERECKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Aleksandra Bogumiła GAJDAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Tomasz Jakub BRODAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC
4Henryka Maria SKOWROŃSKA - WAWOKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Jerzy Grzegorz KRÓTKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Jerzy Franciszek GRZESICAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Grażyna Stanisława KĘDZIORKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Jacek Dominik ZAGÓRSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Grażyna Benedykta MACIĄGOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Zbigniew Jan LITKEKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w Rudzie Śląskiej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".