Wybory samorządowe 2024 Ruda Śląska - wybory prezydenta i rady miasta w Rudzie Śląskiej - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w Rudzie Śląskiej

Wybory prezydenta miasta Ruda Śląska

GRZYWACZEWSKI Arkadiusz Adrian
PIEROŃCZYK Michał Walerian
PILARZ Arkadiusz Zdzisław
WESOŁY Marek Jacek

Wybory do rady miasta Ruda Śląska

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 STILLER Marcin TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 STEFANIUK Agnieszka ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ŚWIERCZYŃSKI Mariusz RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GOŁĄB Aleksandra BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GRZESICA Jerzy FranciszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KLIMEK Katarzyna EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 LEWANDOWSKA Aleksandra MariolaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SEBESTA Roman JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GAJEWSKA Aleksandra JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MEJER Krzysztof RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MACIANTOWICZ Grzegorz WaldemarKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 DOMACHOWSKA Joanna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 STOLARSKI Bartosz MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KRAWCZYK-WACŁAWIK Katarzyna MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KITEL Mariusz SzczepanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 RASIŃSKA Bożena KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SŁOTA Piotr MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KUZIA Justyna AntoninaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 COP Adam GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 NOWAK Wioletta EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PIECHACZEK Krzysztof JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DROŻNIEWICZ Jarosław MarianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 FĄFEREK Barbara BeataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SARZYŃSKI Paweł PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WOJCIECHOWSKI Maciej MichałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WŁADACZ Stefan RyszardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MROCZKOWSKA Wioleta EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 FRANZ Izabela KrystynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WŁODARCZYK Adam JacekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MODZELEWSKA Bożena KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA
1 PASZEK Bogdan MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA
1 ZIELIŃSKA Justyna DagmaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA
1 ARENDARSKI BogusławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA
1 LAGIERA Arkadiusz PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA
1 SKOWRONEK Aleksandra MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
1 PŁASZCZYK Agnieszka BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
1 JAROCKI Jacek TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
1 ZAMORSKA Krystyna DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
1 SEBESTA Jan AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
1 JANUSZKIEWICZ Daria OlimpiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
1 SKUCZEŃ Marek RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
1 NORAS Tomasz JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
1 KUBICA Grażyna AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
1 ŻUREK Janusz HubertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
1 PACŁAWSKI Andrzej KazimierzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 SZYMAŃSKI Marek SzymonKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 RÓZGA Norbert JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 MOCZKO Izabela BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 SZPOTAN MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 ZIOMEK Maciej ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 KOBIERSKI Marek FranciszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 KOCYBA-MATYJA Katarzyna AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 LUSZCZAK Iwona MieczysławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 GARMULEWICZ Elżbieta AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 DOMŻALSKI Tadeusz AntoniKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
1 GÓRECKI Mirosław AdamKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
1 SZYDŁOWSKI Henryk WilhelmKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
1 GRUND-BISMOR Małgorzata BarbaraKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
1 RÓWNICKI Marek BogdanKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
1 GOLA Jacek DamianKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
1 SKRZYNIARZ Aleksandra TeresaKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
1 SŁOTOSZ IzabelaKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
1 KULISZ Małgorzata MariaKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
1 KROCZEK Mateusz KonradKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
2 PILARZ Arkadiusz ZdzisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KUBICA Roman MarceliKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 WNUK Martyna ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 STACHURSKA Dorota JadwigaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 WODARSKI Adam SebastianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MANSFELD Marta JadwigaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MRUKWA Krystian ZygmuntKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KALA Marek AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 REMSZEL Robert DawidKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 TOBOŁA Krzysztof ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SZCZYRBA-KUPKA Izabela BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ATŁAS Beata MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 GORAJCZYK Izabela BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PIETER Karol JakubKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 WESOŁY Dariusz PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KRAWCZYK StefaniaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KUCHTA Joachim JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 DUDA Mateusz MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BUCHCIK Eugeniusz BenedyktKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WILCZEK Jadwiga AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PIEROŃCZYK Katarzyna MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PIEROŃCZYK Michał WalerianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
2 SKOWROŃSKA ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
2 MORAJKO-FORNAL Anna ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
2 BOGUSŁAWSKI Mirosław JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
2 KOMENDERA Mariusz MikołajKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
2 BONCZYK-POPENDA BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
2 NIEMASZYK Beata AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
2 WYSTYRK-BENIGIER Barbara MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
2 TOMAS Adrian JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
2 KUKIEŁKA Grażyna BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
2 CZOIK-NOWICKA Monika JadwigaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
2 ŻYMEŁKA Katarzyna MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
2 TOPOLSKI Piotr AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
2 PIÓRKOWSKI Henryk DominikKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
2 BARWIAK Sławomir WłodzimierzKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
2 MAZUR StanisławKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
2 GRZYWACZEWSKI Michał StanisławKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
2 MUCHA AnnaKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
2 FRĄCKOWIAK Daria WioletaKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
2 PISAREK Łukasz KamilKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
2 KOWALIK Anna MariaKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
3 WODARSKI Łukasz WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MILIK Józef PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PARYLAK-JADWISZCZOK Katarzyna EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 NOWOK MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 DĄBROWSKA Anna MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WOCH JakubKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 POLAK Anna GabrielaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BEKIERZ Marta SylwiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MAKULA Marian PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BEK Łukasz RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BUBALLA Marcin StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WOJTANOWSKA Irena MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BOKUNIEWICZ Adam JarosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KOWALCZYK Szymon PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 GÓRSKA Barbara JustynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 LEKSOWSKA Magdalena JustynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ZDEBEL Monika JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 RYDZEWSKI Grzegorz KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 MYSZUR Kazimierz JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KOREK Katarzyna IrenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KASPRZAK Artur StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 LIGUS Bożena MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 BALAWEJDER Artur IreneuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 CZEMPISZ Aleksandra KatarzynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GORAUS Szymon RobertKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 BĘTKOWSKA Joanna MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 NOWAK Krzysztof MariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KRZYSTECZKO Anna MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
3 TKOCZ Wioletta JaninaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
3 HANKE Witold LeszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
3 ŻMIJ Mirosława FranciszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
3 MAŁYSKA Paweł RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
3 WRÓBEL Mateusz MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
3 SZCZĘSNY Bogusław JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
3 DZIURA Katarzyna MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
3 GOLDA Artur MarcelKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
3 WIECZOREK Michał TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
3 DOMAGAŁA ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
3 PALICA AleksandraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
3 KUBICA-STRADOWSKA Agnieszka JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
3 WAĆKO Bogusław FranciszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
3 SŁOTA Aleksandra DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
3 SLADKOWSKA Aneta BożenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
3 MIŚ Piotr FranciszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
3 BOCHNIA Krzysztof BartoszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
3 GRZYWACZEWSKI Arkadiusz AdrianKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
3 KARABELA Agata BarbaraKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
3 SIDŁO Marta MałgorzataKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
3 SŁABOŃ Dawid MateuszKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
3 SKAPCZYK Kamil TomaszKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
3 GRYC-RUTKOWSKA Alicja EwaKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
3 PTAK Janina TeresaKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
3 SZMATŁOCH Józef EdwardKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
3 KOT Marcin StanisławKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
4 RODZOCH Krzysztof BogusławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 BUBAK Sabina BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SPAŁEK Seweryn PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KULPAN WiolettaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WARZYBOK Helena MartaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 MATUSZAK Przemysław ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 ADAMCZYK Michał RemigiuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WYPIOR Rafał ArkadiuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MACIĄG Dariusz JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ZAGÓRSKI Jacek DominikKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 LANGIER Magdalena MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KRÓL ArturKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KŁOSOWSKA Katarzyna IzabelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 SKUPIN Weronika AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PAKUZA Mariusz AdamKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 PIEROŃCZYK Marcin TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 MIERA Dominik MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KRZĄKAŁA AnitaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 MIKOŁAJEWSKA Jolanta EugeniaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 DERECKI Sławomir MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 DUDA Alina SabinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 JAMKA Mateusz GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA
4 MAŚLAK ArturKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA
4 MAJOR Halina AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA
4 GNIEDZIEJKO Sabina TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA
4 PERNAL OskarKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA
4 MOREK Jacek PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
4 CHMIELEWSKA Ewa MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
4 LATOS Marek AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
4 MINAS Aleksandra AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
4 RĘBACZ Piotr StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
4 MERTA Natalia MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
4 MAŁACHOWSKA JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PIEROŃCZYKA
4 PAWLAS Marian JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
4 DRYJA Władysław RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
4 SKUCZEŃ Grażyna SabinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
4 BANACH Ewa BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
4 KUBASA JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
4 IZYDORCZYK Mariusz AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
4 WIECZOREK TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
4 ŻUREK Artur NorbertKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
4 GIERSZYŃSKA Anna GrażynaKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
4 STĘPIEŃ Marcin AntoniKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
4 AKCIŃSKA MarzenaKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
4 LINDA Adam JanKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
4 KOŁODZIEJ Natalia AnnaKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA
4 GŁOGOWSKI Jacek AndrzejKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKA RODZINA

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Rudzie Śląskiej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".