Wybory samorządowe 2024 powiat rybnicki - wybory do rady powiatu rybnickiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie rybnickim

Wybory do rady powiatu rybnickiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 RAJCA Cezary DominikKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WCZASEK Adam AleksanderKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ŻEMŁA Bożena ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 HAJDUCZEK Karol NorbertKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DZIEŻOK Katarzyna AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BUDNY Grzegorz MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ĆMOK Adam StefanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KRÓTKI Alicja EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GOLDMAN Karol MariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DANYŁKO Bożena EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SIMON Bożena AleksandraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BARAKOMSKI Franciszek ZygmuntKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ADAMIEC Eugeniusz HenrykKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK”
1 PYSZNY Katarzyna HalinaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK”
1 KUBASA Marek RomanKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK”
1 LUKS Dariusz JacekKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK”
1 GUZIK Katarzyna IwonaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK”
1 ZAREMBA Ewa MariaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK”
1 ŚLIWA Ramona EwaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK”
1 GRAJNER-GRZEGORZYCA Barbara ElżbietaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK”
1 DRAGA Leszek DamianKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK”
1 MIOZGA Piotr JanKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK”
1 FOJCIK CzesławKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK”
1 PANAYOTOV Marian ZlatkoKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK”
1 PROFASKA Marek BogusławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
1 CICHOŃ Michał JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
1 KASZEK Mariusz TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
1 GROCHLA Gabriela CecyliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
1 PODORSKI Andrzej AntoniKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
1 KOLSTRUNG Romualda EleonoraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
1 FLAJSZOK Piotr JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
1 MARCINIAK Małgorzata GabrielaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
1 KRÓL Lucyna EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
1 CHLUBEK Roman PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
1 SZYMURA Andrzej RufinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
1 JASICZEK Krystyna GrażynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
1 KRASOWSKA-SALAMON Izabella BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
1 TOKARZ JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
1 MITURA Waldemar StefanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
1 GUDZIK Anna TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
1 ŻELAZNY Bogusław PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
1 KALINOWSKI Krzysztof JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
1 KLASIK AlojzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
1 WIĘSYK Monika BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
1 RUDOL Marian JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
1 LANGNER-PAWLICZEK Marzena EugeniaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
1 JUDA Ewa JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
1 CHWOŁKA Anna OlgaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
1 TOMAN Michał HenrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
1 KUCHARZEWSKI Piotr TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
1 BLUSZCZ-ABDUL RAZAK Aleksandra KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
1 SWINKA Grzegorz JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
1 RADZKA Ewelina MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
1 TKOCZ Marzena AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
1 PANFIL Tomasz JarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
1 NASTULA Malwina JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
1 GOSZCZ Rafał PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
1 DYGAS Daria BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
1 SREBROWSKI Sebastian SzymonKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
1 SKUDRZYK Tomasz ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
2 BOBER Adam MichałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KAWULOK JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MUSIOŁ Joanna EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BOCHENEK AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 LAZAR Jolanta BogumiłaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ZIELONKA Magdalena MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PSIK Bogusław KarolKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 RASZCZYK Szymon JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MROWIEC Damian FranciszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
2 WOJTAS-PLISZ Aleksandra AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
2 NIESTRÓJ BogusławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
2 KRYPCZYK Irena BernadetaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
2 KESTEN Sylwia AgataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
2 NOSIADEK Angelika RoksanaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
2 GEMBALCZYK Krystian PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
2 KASPERZEC Wojciech DominikKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
2 WOJACZEK Grzegorz JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
2 POWALLA Arnold AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
2 NOWOBILSKA Jolanta AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
2 BUSZKA Marta EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
2 NOWAKOWSKI Grzegorz AugustynKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
2 CZORNY Sabina AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
2 ISTEL Justyna BernadetaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
2 BIENEK Jan PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
2 STĘPIEŃ Karina ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
2 GRYT Grzegorz AntoniKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
2 WĘGLORZ Honorata JudytaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
2 PORWOŁ Bogusław WiesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
2 DYAKOWSKA Małgorzata AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
2 BUJOK AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
2 DZIĘCIELSKA Sylwia JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
2 DURCZOK BogusławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
3 MARCISZ Tomasz PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KODURA Izabela MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 DANEL Aniela CecyliaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KUCZERA Krzysztof KarolKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GŁUCHOWSKI Tomasz HubertKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SZULIK Sylwia EwaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK”
3 SZYMANOWSKA Aurelia AnielaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK”
3 BRYDNIAK Marek AntoniKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK”
3 KARWOT HalinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
3 POLOK Marcin KarolKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
3 PASZENDA Teresa ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
3 OLEŚ Zbigniew PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
3 ŚWIĄTEK WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
3 PIERCHAŁA Elżbieta KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
3 HANSLIK Wioleta AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
3 KONSEK Karolina AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
3 MAZUR Bolesław TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
3 MACIAŚ RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU RYBNIK
3 RDUCH Maria GrażynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
3 KULA Barbara GenowefaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
3 KARWOT Leon RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
3 WOLNY Grzegorz AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU
3 KLYTA Krzysztof BogdanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GMIN NASZEGO POWIATU

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie rybnickim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".