Wybory samorządowe 2018 Rybnik - wybory prezydenta i rady miasta w Rybniku - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w Rybniku

Wybory prezydenta miasta Rybnik

Michał Józef CHMIELIŃSKI
Zbigniew CIOKAN
Łukasz DWORNIK
Tadeusz Jerzy GRUSZKA
Piotr Paweł KUCZERA
Aleksander Edward LARYSZ

Wybory do rady miasta Rybnik

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Andrzej Stanisław SĄCZEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Piotr Paweł LUKSKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Tadeusz Franciszek SOSNAKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
1Zbigniew CIOKANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Jacek Piotr POGOCKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Andrzej KWIECIEŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Rafał Adam SZYMURAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Aleksandra Marzena MURASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Ewelina Irena MUSIOLIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Katarzyna Krystyna GASZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Agnieszka Maria KOZIELSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
1Jarosław Andrzej TOKARCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
1Aleksander Remigiusz NOWAKOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Hanna Barbara GRZELECKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Ksawery Erazm FOJCIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jerzy Bolesław LAZARKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jolanta Maria TOCZEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Barbara Wioleta JASEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Sylwia Krystyna KRUPAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Marek CHOWANIECKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
1Marian Zdzisław RUSZKIEWICZKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
1Aleksander Edward LARYSZKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
1Ireneusz Józef SZYMAŁAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
1Halina MOGIELSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
1Danuta MARKOWSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
1Victor FATANKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
1Żaneta Anna MAŁKUCHKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
1Dominik Ryszard NIEWELTKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Wojciech Piotr KILJAŃCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Krzysztof Sylwester SZAFRANIECKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Izabela Zuzanna FAKSAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Agnieszka Bernadeta KURPANIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Grzegorz Antoni POTYSZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Jolanta Marzena JAKUBIECKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Barbara Magdalena MROWIECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
1Ludmiła Maria STUDENTKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Maria Krystyna KUŚKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
1Jolanta Agnieszka OROŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
1Marcin Aleksander TALAREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
1Krystyna Maria WAŁACHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
1Małgorzata Maria PIASKOWYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
1Robert PRZYBYSŁAWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
1Jan Józef LUBOSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
1Ginter Eryk ZAIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
1Grażyna Bogusława GRAŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
1Leszek Stefan MOSKALKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
1Justyna Agnieszka KOTULAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
1Jan Marek FIAŁKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
1Jacek Paweł MULARCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
1Wiktor Andrzej MANDRYSZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
1Ignacy DWORNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
1Joanna CIESIELSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
1Bogdan Henryk GRAJNERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
1Agnieszka Katarzyna ŚWIĘTYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
1Barbara ZAWADZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
1Marek Jacek SOBIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
1Magdalena Natalia WYSŁUCHAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
1Ryszard Mirosław PRZEKAZAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
1Piotr Kazimierz KUŹNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
1Benedykt Marek KOŁODZIEJCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Rudolf Bernard KOŁODZIEJCZYKKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
1Gabriela NOWAKKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
1Hieronim Józef MORGAŁAKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
1Janina DĄBROWSKAKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
2Rafał Wojciech RUDAWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Mirela Elżbieta SZUTKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Michalina Weronika CIUPEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Jadwiga Maria MAROSZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Krzysztof Bogusław CICHYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Monika Anna ZIELECKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Katarzyna LEWAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
2Robert Mieczysław SKIEJKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Dawid Patryk KOWALEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Leszek Józef KUŚKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
2Iwona Barbara MAZUROWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
2Sławomir Józef KULAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Piotr Jan BASISTAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Emil FOJCIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Joanna Dominika BRZÓZKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Paweł Jan KORDUŁAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Bernadeta Cecylia KRUPAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Mariusz Paweł WIŚNIEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
2Jan Walenty SMOŁKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
2Jan Rafał MURAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
2Andrzej OŚWIECIMSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
2Mirela Anna BYTNARKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
2Marek ZNISZCZOŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
2Krystyna Helena SZWETERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
2Aleksandra Sylwia CZYKIETA-PANEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
2Jerzy Romuald KREMIECKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Łukasz Piotr KŁOSEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Judyta Katarzyna MOJŻESZ-ZIMONCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Helena Weronika BOJANOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Tadeusz Władysław PAŁKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Ryszard Antoni PORĘBSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Daniel Franciszek MISALAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Marta Maria TROJANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Grażyna Maria SZULIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Łukasz Tadeusz KLIMOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
2Aleksandra Beata MUSIOLIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
2Tadeusz Jerzy GRUSZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
2Tadeusz Marian SYSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
2Maciej Janusz SAJKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
2Bernadeta Janina KOCYBAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
2Katarzyna Marta RDZEŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
2Mirosław Józef FILECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
2Ilona Jadwiga DWOJAKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
2Michał Aleksander WIECZOREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
2Anna Luiza JANUSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
2Alojzy Antoni MOTYKAKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
2Bożena Róża OLEKSIŃSKAKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
2Romana Aniela GOLENIOWSKAKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
2Walenty Jan STAJERKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
2Jacek Arkadiusz SZYMURAKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
2Wojciech WASYLKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
2Jarosław Andrzej SOBCZUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
3Marian Antoni DUDEKKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
3Tomasz Jacek KOSTKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Barbara Maria KANTORKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
3Katarzyna Beata SIUDYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
3Halina BERGERKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
3Andrzej Stanisław WOJACZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
3Mirosław Czesław WEISKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Dariusz Piotr PASZENDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
3Mirosław Krystian BAJERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Sylwia WEISKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Mieczysław Piotr BŁASZCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
3Marzena Klaudia WALASEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Marzena Urszula NITNERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Bernadeta Sylwia JONECZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
3Grzegorz BRODZIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Grzegorz Franciszek STAWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
3Aleksandra MIKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Krzysztof Łukasz KAŁUŻAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jan KRAJCZOKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Joanna Barbara DUDAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Mariusz Szymon WĘGLORZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Roland Karol HEROKKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
3Izabela Jolanta ANTONKIEWICZKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
3Sławomir Józef BAUERKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
3Grzegorz GŁÓWKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
3Elżbieta Izabela LUŻYNAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
3Adrianna Agnieszka WOJTASIKKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
3Zbigniew Aleksander LUBSZCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Barbara Halina KOPKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Anna Maria GRZEGOSZCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jędrzej KONIECZNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
3Arkadiusz Stanisław SZWEDAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Monika Romana ABRAHAMCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Piotr Paweł KUCZERAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Marek Jacek JARZĄBEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Edyta Małgorzata GODZIEK-KNAISSIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Mirela Bogusława KILJAŃCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Marian Antoni FOJCIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Henryk Joachim CEBULAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
3Wiesław Józef MAŃKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
3Monika Magdalena TOMICZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
3Justyna Katarzyna BOBER-KUŹNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
3Marek Andrzej MALGRABKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
3Katarzyna Małgorzata ROSAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
3Tadeusz Franciszek BIAŁOUSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
3Grażyna Jolanta KOHUTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
3Katarzyna Renata JASTRZĘBSKA-GAJDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
3Wacław Henryk ADAMCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
3Władysława Anna JAGŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
3Grażyna Anna JARZĄBEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
3Daniel Roman GIGLAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
3Ilona Maria CZAJA-HOLONAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
3Barbara Teresa NAPARSTEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
3Iwona Maria BEDNORZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
3Zenon Robert GAMOŃKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
3Karol Paweł WRONKAKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
3Krystyna Jadwiga MĘDRALAKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
3Lucyna Aleksandra POSEŁKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
4Maciej Adam KĄKOLKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
4Andrzej Krzysztof HELISKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
4Piotr Józef ORSZULIKKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
4Adam Mateusz MIELCAREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Sylwia Izabela SZEWCZYK-BUCHTAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Michał Józef CHMIELIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
4Krystyna Genowefa DAJKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
4Urszula STĘCLIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
4Ewa Jadwiga CICHECKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Hanna Małgorzata BRZEZINAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Łukasz DWORNIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Michał Stanisław POPEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Joanna ADAMSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Jan Jerzy ZIMNYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Mateusz Jan KURCKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Sławomir WALENTOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
4Tomasz Bartłomiej BEDNARSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
4Eugenia Maria LARYSZKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
4Jolanta MOGIELSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
4Jerzy Tadeusz MILANOWSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
4Maria Teresa POLANECKA-NABAGŁOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
4Agata Aleksandra KUCZERA-KULKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
4Franciszek Jan KURPANIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Radosław Jan KNESZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Danuta Władysława HANAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Aneta Sabina BOKUNIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Weronika Małgorzata PIEKOSZOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Arkadiusz SKOWRONKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Dominika Agnieszka DYCHAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Urszula Helena DUDEKKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
4Piotr Paweł WĘGRZYNKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO
4Jan Kazimierz TKOCZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
4Karol Bogusław SZYMURAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Piotr Rudolf ZMUDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
4Leonard Marek GORZAWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
4Marcin KOPCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
4Bernadeta Janina GRZESIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
4Marek FLORCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
4Zdzisław Jerzy DRĄŻEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
4Kazimierz Wiesław ZIĘBAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
4Piotr Paweł MASŁOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
4Elżbieta PIOTROWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
4Emilia KOŚCIÓŁEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
4Bogumiła Czesława MARYAŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
4Anna Antonina ZIMNAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
4Barbara Magdalena ZIELIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ
4Marcin Dominik FRANKEKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
4Katarzyna Joanna TURBIARZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY
4Dawid MAŚLANKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Mariusz Piotr MAROSZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Magdalena Maria NOWAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Joanna KAPUŚNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Ewa Maria RYSZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI
4Bronisław Józef DRABINIOKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Henrieta Natalia OCHOJSKAKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM
4Barbara Aleksandra SZYMURAKOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w Rybniku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".