Wybory samorządowe 2018 powiat sandomierski - wybory do rady powiatu sandomierskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie sandomierskim

Wybory do rady powiatu sandomierskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Rafał BINIĘDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
1Zygmunt Adam ZIOMEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
1Robert Wojciech KŁAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Sebastian WIECZOREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Iwona Alicja DĄBEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
1Przemysław Michał PŁAZAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Anna Alfreda GLIBOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jan MĄCZKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Mariola Renata ZIĘBAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Edyta Donata MŁODOCHOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Przemysław LEBIDAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Karolina Ewa DURDAKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
1Tomasz MASTERNAKKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
1Andrzej NOWAKKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
1Anna STAWIARZKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
1Elżbieta Maria KULITAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
1Maria Helena SOKALKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Ryszard NAGÓRNYKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Jacenty Józef CZAJKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Paweł NIEDŹWIEDŹKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Beata Maria CHMIELOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Tadeusz Rafał PROKOPKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Alfreda Irena MARCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Janusz SUSZYNAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Małgorzata Agnieszka BRZOSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
1Grażyna Ewa SZKLARSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
1Waldemar Krzysztof GOSEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
1Katarzyna Joanna DUDEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
1Barbara MARZECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
1Tomasz RAMUSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
1Radosław Adam GIZAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
1Witold Marek KĘPAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
1Beata KLUBIŃSKA-CZUCZUJEWKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
1Ewelina NOWAKOWSKA-DYŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
1Piotr LEWTAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
1Wojciech Piotr LIPKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
1Jarosław SYGNETKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
1Waldemar BREZDEŃKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
1Mirosława Ewa ZBYDNIEWSKAKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
1Jarosław Józef KONDEUSZKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
2Stanisław DOMAGALSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Maciej SIEKIERAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
2Waldemar Sylweriusz MARUSZCZAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Marta Barbara OŚKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jarosław Maciej RADZIWONKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Małgorzata BASAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Agnieszka Maria NOWAKOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Tomasz Józef HUKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Michał Marcin KOŁODZIEJKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Andrzej Roman HOŁODYKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Iwona MAZIARZ-NIEDŹWIADEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
2Jolanta FIGIELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
2Monika WUDZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
2Piotr Grzegorz DRYPAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
2Iwona Janina KORCZYŃSKA-SAPIELAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Jacek Krzysztof MARCHEWKAKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
2Iwona Anna SIWEKKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
2Kamila ANTOŁKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
2Janusz Zenon SADŁOSKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
3Krzysztof KANDEFERKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Sylwia WINIARSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
3Genowefa PAŁACHAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
3Agnieszka Renata TERLECKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Zdzisław Bogusław SOBCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Justyna Aleksandra MENDALAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
3Ewa Lidia SIKORAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
3Iwona LIPIECKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Adam Łukasz WÓJCIKKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
3Marzenna Teresa KOWALSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Marcin Łukasz PIWNIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Urszula MAZURKIEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Tomasz Grzegorz PIETRUSZKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Jolanta Małgorzata JÓŹWIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Jan Lucjan CURYŁOKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Ryszard DĄBROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
3Wojciech KRÓLKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
3Daniel SKOWRONKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
3Michał ATAMAŃCZUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
3Barbara WRÓBELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
3Mirosław SANIAWAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
3Ewa Monika JUDAKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
3Marcin Roman PRZYŁUCKIKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
3Szymon DZIUBAKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
3Ewa MACIEJSKAKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
4Agnieszka KILIAŃSKAKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
4Wiesław KWIECIEŃKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
4Witold Stanisław STEFANIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
4Monika Joanna GIERADA-TITONIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
4Agata GALATAKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
4Arkadiusz Paweł ZAJDLICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
4Zdzisław Mirosław NOWAKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
4Mirosław PATERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
4Barbara ZYCHKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Adrian WOŁOSKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Marek SUDYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Janina LUZAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Wiesława Barbara LATAŁAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Adam PRZYBYLSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Jan Janusz KAPUSTAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Agnieszka FRAŃCZAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Remigiusz Norbert ŁUKAWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Marta KILIAŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Maria Krzysztofa CHMIELEWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Zygmunt KWASEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Witold Marek GARNUSZEKKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
4Jarosław Łukasz KWAKAKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
4Ewa Lidia DRZAZGAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
4Ewa BORYCKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
4Józef ADAMCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
4Witold ŁUKAWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
4Katarzyna Ewelina CUDZIŁOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
4Justyna Urszula KAMUDA-CZARNECKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
4Edyta Beata DĄBROWSKAKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
5Dorota Jadwiga KRUSZEC-NOWIŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Krzysztof Jan SZARANIECKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Marek WIŚNIEWSKIKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
5Jerzy WIECZOREKKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
5Mariusz ŻWIREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Katarzyna SŁONINAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Anna Barbara MIANOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Zdzisław Stefan NASTERNAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Wojciech Jan DZIECIUCHKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Barbara MIKLASKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Justyna Agnieszka BARTYZELKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Sara OSEMLAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
5Jan KILIAŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
5Marian Jan TOKARSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
5Mateusz SŁOWIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
5Agnieszka Małgorzata ORDONKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SANDOMIERSKIE
5Renata Józefa OLSZEWSKAKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
5Renata RAWSKAKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
5Justyna Iwona POKORSKAKOMITET WYBORCZY NASZ REGION
5Andrzej SUMAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie sandomierskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".