Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | STOPA Dariusz Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ZEMBROWSKA Justyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | NAPIÓRKOWSKI Dariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KUNIEWICZ Izabela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | WOŹNICA Piotr Konrad | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | GOSCHORSKA Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KOŚNY Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | PIOTROWSKI Sławomir Dariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CEPEK Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PROKURAT Jadwiga Lucyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DMOWSKI Jerzy Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CHACIAK Iwona Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PSZCZEL Mariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BIENIEK Mirosław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | OSIEJ Jan | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
1 | OLSZAK Aneta Renata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
1 | KLEWEK Wojciech | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
1 | KURKUS-KORYCIŃSKA Sylwia Andżelika | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
1 | KAMIŃSKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
1 | JAROCKA Elżbieta | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
1 | WYRZYKOWSKI Paweł Stanisław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
1 | KUŹNIARSKI Jacek Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
1 | KARCZEWSKI Kamil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
1 | WRÓBLEWSKA Anna Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
1 | MUCHA Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
1 | IGAŃSKA Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
1 | CHACIŃSKA Justyna Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
1 | FILIPEK Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
1 | MICHALCZYK Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYMPATYCY PJJ |
1 | RADZIKOWSKI Michał Sylwester | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYMPATYCY PJJ |
1 | SKUP Adam Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYMPATYCY PJJ |
1 | GĘBKA Barbara Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYMPATYCY PJJ |
1 | RYTEL Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYMPATYCY PJJ |
1 | RUDNICKA Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYMPATYCY PJJ |
1 | SZANIAWSKI Gabriel | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYMPATYCY PJJ |
2 | OKNIŃSKI Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MARCHEL Marta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KUKLA Benon | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BIERNACKA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KALIŃSKI Jakub Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SEKULSKI Marian Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOKOSZKA Edward | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | OLEJNIK Mariola Marianna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PIETRAK Grażyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MARCINIAK Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GAŁACH Andrzej Jerzy | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | ŚLEDŹ Katarzyna Jolanta | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | WASILCZUK Tomasz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | PECIAK Anna Albina | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | OLSZEWSKI Antoni | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | KLUCZEK Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
2 | KANIA Kinga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
2 | PAWLAK Aneta Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
2 | CHOMKA Konrad Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
2 | BULIK Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
3 | KUĆ Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | STOLARZEWSKA-SIERAKOWSKA Małgorzata Grażyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | POLKOWSKI Daniel | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WOŹNY Zuzanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SAWICKA Izabela Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | POPOWSKI Dariusz Sylwester | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | OLSZEWSKI Grzegorz Wacław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KURKUS Bartłomiej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KĄKOL Witold Wiktor | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BUDEK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | RAWA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | FAŁDOWSKA Jolanta Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | RAWA Mariola Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WIERZBICKI Jacek Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PACZÓSKA Magdalena Aldona | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | JURCZAK Jacek Ireneusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | WRÓBEL Krzysztof | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | WALECKA Krystyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | KOSTYRA Renata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | WALCZUK Sławomir | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | STAWICKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | STRUS Marcelina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
3 | MALISZKIEWICZ Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
3 | SZYMAŃSKA Wioletta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
3 | GAŁACH Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
3 | JANKOWSKI Gerard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
3 | STAŃSKI Mirosław Szymon | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
3 | PRÓCHNICKA Martyna Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
4 | DYMOWSKI Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | FRANCZUK Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KORYCIŃSKA Marta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | DĄBROWSKI Andrzej Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KOSIERADZKI Przemysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | GORZAŁA Marek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MIEZIANKO Grzegorz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | OLĘDZKA Katarzyna Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WOŁOSEWICZ Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | GMITRZUK Jarosław Roman | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KRYŃSKI Mirosław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | KURPIEWSKA-SĘDROWSKA Dorota Anna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | PAWŁOWSKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | BORUTA Ewa Weronika | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | WIERZEJSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | BIERNACKI Leszek Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA |
4 | CZAPSKA Martyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA |
4 | MIKOŁAJCZUK Wiktoria Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY PAPROTNIA |
5 | WRÓBEL Andrzej Bogdan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | KSIONEK Paweł Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | SIECZKIEWICZ Beata Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | URBANEK Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | BASZKIEWICZ Paweł Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | WIŚNIEWSKA Ewa Alicja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | BORKOWSKA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | PROCHENKA Kazimierz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | POMIKŁO Grzegorz Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | BIARDA Wojciech | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | JASTRZĘBSKA Karolina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | OKNIŃSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | JASTRZĘBSKA Dorota Diana | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | KUBAK Wojciech Łukasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | IZDEBSKI Jacek Maciej | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
5 | MARKIEWICZ Hubert | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
5 | DŁUSKA-REDES Ewa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
5 | PROCHENKA Roman | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
5 | RYTEL Małgorzata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
5 | PRZEWOŹNA Beata Małgorzata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
5 | ZEMŁA Błażej Grzegorz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
5 | PROTASIUK Mariola | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
5 | JASTRZĘBSKI Waldemar Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
5 | MACIEJEWSKA Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
5 | LELENTAL Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
5 | UZIĘBŁO Beata Halina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
5 | BORKOWSKI Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
5 | NOWOSIELSKI Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
5 | GROCHOWSKI Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYMPATYCY PJJ |
5 | SKUP Karol Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYMPATYCY PJJ |
5 | CHROMIŃSKI Artur Sylwester | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYMPATYCY PJJ |
5 | RADZIKOWSKA Małgorzata Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYMPATYCY PJJ |
5 | SZANIAWSKA Edyta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYMPATYCY PJJ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie siedleckim
Powiat siedlecki - wybierz gminę:
gmina DomaniceWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".