Wybory samorządowe 2018 Słupsk - wybory prezydenta i rady miasta w Słupsku - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w Słupsku

Wybory prezydenta miasta Słupsk

Mirosław BETKOWSKI
Beata CHRZANOWSKA
Krystyna DANILECKA-WOJEWÓDZKA
Rafał Wojciech KOBUS
Anna MROWIŃSKA

Wybory do rady miasta Słupsk

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Beata Irena ADAMCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
1Mariusz Władysław KAJEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
1Halina GĄGAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
1Robert BIEŃKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
1Katarzyna Ewa DOBKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
1Mirosława SAGUN-LEWANDOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
1Wojciech GAJEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
1Robert BIEDROŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
1Kazimierz CZYŻKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
1Ryszard Zygmunt KWIATKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Jan SIEŃKOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Bartosz Piotr ONISZCZUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Joanna Krystyna MIERZEJEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Michał Apolinary GALANTKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Marzena KUTWAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Teresa Monika TYNIEC-KOBUSKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Anna MROWIŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Bożena Anna BEDNARCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Krystyna RUTKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Wojciech Maciej MATUSZEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Adam TREDERKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jacek ZABIEGŁYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Teresa PARNIEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Bogdan WĄTORKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Tomasz CZUBAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Robert Jan GUGAŁAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Alina Lucyna JASIOCHAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Anna Marta DADELKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Krzysztof WŁODARSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Beata CHRZANOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Bogusław DOBKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Anna Grażyna KOŁODYŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Jakub Jędrzej OBAŁEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Beata LANGEKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Tomasz LESIAKKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
1Mirosław BETKOWSKIKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
1Daniel Jarosław KANIEWSKIKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
1Anna Wanda MIELCZAREKKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
1Jan CZECHOWICZKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
1Jolanta BETKOWSKAKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
1Wiesława KARPIŃSKAKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
1Grażyna Urszula BARANOWSKAKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
1Wacław Kazimierz ŁUTOWICZKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
2Dariusz Adam KOCHANEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Krystyna ANUSZKIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Daniel Remigiusz JURSZAKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
2Aleksander Waldemar JACEKKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
2Krystyna DANILECKA-WOJEWÓDZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
2Anna Maria SIWIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
2Aldona ŻURAWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
2Piotr Sebastian SKOWROŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
2Władysław HAŁASIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
2Mariola Teresa BOROŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
2Mirosław Łukasz MIRYNOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
2Joanna EJSMONTKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Władysław Andrzej CIEMNIEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Wanda Maria NICIEJEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Lech URBANOWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jadwiga PAWLUKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Paweł Grzegorz SZEWCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Igor Piotr KUC-MIKŁASZEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Jolanta Maria KARSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Konrad Dionizy SOSNOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Renata Bogumiła STECKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Grażyna Helena ROPIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Zbigniew Edmund WOJCIECHOWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Tadeusz BOBROWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Leon Jerzy SZYMAŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Hubert Piotr BOBAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Grażyna STECHKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Magdalena Małgorzata MĄCZKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Martyna Joanna CZAJKAKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
2Adam Marcin PIEKARECKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
2Stanisław ANHUTKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
2Małgorzata Maria DAJCZAKKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
2Dorota Władysława MARCINKOWSKAKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
3Rafał Wojciech KOBUSKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Arkadiusz KAWAŁKOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Józef WINIECKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Paweł Rafał SKOWROŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
3Olga Emilia ROPELEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
3Anna Melania KAMIŃSKA-GABRYŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
3Krzysztof Franciszek KIDOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
3Jadwiga BEKIERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
3Marta Magdalena PIKUŁAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Artur Marek WISZNIEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
3Zbigniew Marian RYCHŁYKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
3Tomasz Paweł DRZAZGOWSKIKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
3Katarzyna Joanna SZAMBELANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Katarzyna Klaudia PUDZIANOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA DLA SŁUPSKA
3Piotr Aleksander JASTRZĘBSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA DLA SŁUPSKA
3Piotr Jerzy WŁODARCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA DLA SŁUPSKA
3Agnieszka Maria SIWIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA DLA SŁUPSKA
3Teresa DOBAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
3Renata Honorata LEWANDOWSKA-JURSZAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Jacek SZARANKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Wojciech Kazimierz LEWENSTAMKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jerzy Tomasz ROSIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Marcin Andrzej LĄKOCYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Marzena Małgorzata GMIŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Marzena Anna ZAMAROKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jadwiga Genowefa GÓRSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Kamil Mateusz BIERKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Dagmara Sandra DOBOSZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Mieczysław JAROSZEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Marta Maria BURSZTYNOWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Małgorzata Barbara GRADZIUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Łukasz Dawid MONIUSZKOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Jan DOBRZYŃKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Janis Kostas CHRISIDISKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
3Andrzej Mieczysław TWARDOWSKIKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
3Lidia Maria MATUSZEWSKAKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
3Izabela Iwona ZDANOWICZKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
3Izabella Lucyna NISIEWICZ-JACEKKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
3Antoni Michał GÓRECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA DLA SŁUPSKA
4Małgorzata LENARTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
4Andrzej Stanisław OBECNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
4Bożena Ewa HOŁOWIENKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
4Anna PIETRUSZEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
4Jolanta Barbara BORKOWSKAKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
4Michał Marcin BORECKIKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
4Mirosław GUBERNATKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
4Mariusz Andrzej DANILECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
4Oskar PAŁASZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA DLA SŁUPSKA
4Anna ŻOŁĄDEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
4Włodzimierz Jerzy PILECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ I ROBERTA BIEDRONIA
4Daria Maria SELKA-BONNAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA DLA SŁUPSKA
4Marcin Radosław OSTROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA DLA SŁUPSKA
4Tomasz Jakub PŁASZCZYK-CZARNOTAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA DLA SŁUPSKA
4Edyta Agnieszka PUDZIANOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA DLA SŁUPSKA
4Magdalena Anna RYBICKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Robert Artur JAKUBIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Beata Katarzyna BUDNICKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Jacek Leszek KAŹMIERSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Izabela Ewa JOCHEMCZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Anna Jadwiga KRYCZKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Jerzy Kazimierz POLAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Przemysław Wojciech NAMYSŁOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Ryszard KRUKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Jerzy ŁAZARCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Łukasz Ksawery JAWORSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Łukasz SZWEDOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Anna Halina ROŻEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Krzysztof Jacek MEYERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Łukasz STANISŁAWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Katarzyna Honorata SIKORSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Jan LANGEKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Adela Barbara KUIK-KALINOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Cezary Jacek WALICKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Kalina Maria KWIATKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Krzysztof Marian TRĄBCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Ilona Maria JEDYNAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Hanna Ludmiła SZYNKIEWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Mariusz Jerzy KAMIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Jerzy MAZUREKKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
4Jadwiga STECKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
4Mieczysław Witold MATUSKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
4Joanna Małgorzata SADKOWSKAKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
4Krzysztof Edward BANACHKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
4Marek Krzysztof KOBYŁECKIKOMITET WYBORCZY SŁUPSKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w Słupsku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".