Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | MAŁEK Artur Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PIETRZAK Anna Grażyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KWAŚNIEWSKA-SUDA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SYPUŁA Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MADURAJSKI Arkadiusz Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | LENCZEWSKA Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BASARAB Piotr Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PAWŁOWSKI Zbigniew Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SPIEREWKA-SPICA Mariola | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MOSKAL Ryszard Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CZARNOTA Katarzyna Emilia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | STARANOWICZ Mateusz Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOBYLARZ Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BASIAK Joanna Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | CYRNY Bogusław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | HEWUSZ Kalina Honorata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | NASTAŁY Łukasz Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | ŻUKOWSKA Agnieszka Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | ZAJĄC Robert Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | KOWALCZYK Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
1 | GRABOWSKI Grzegorz Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
1 | KICZMACHOWSKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
1 | TETERKA Renata Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
1 | SZYBUT Roma Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
1 | HINCA Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
1 | AWCHIMIENI Karolina Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
1 | JARZMICKI Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
1 | ROLA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
1 | CHERCZYŃSKA Katarzyna Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
1 | ZIEMIANOWICZ Andrzej Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
1 | GRZYBEK Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
2 | WIELEBSKI Arkadiusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | STEFANOWSKA Ewa Irena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KOS Justyna Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GŁOWACKI Robert Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | WŁODARSKA-KOSZUTOWSKA Gabryela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MIKOŁAJCZAK Marek Henryk | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ZAWADA Andrzej Robert | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BOJAROJĆ Ryszard Kazimierz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ŚWIĄDER Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MIELEWCZYK Wojciech Jacek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ŚWIĘTORECKA Daria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | CHMIELEWSKA Mariola | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MAY Danuta Lilia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | PISKOROWSKA Monika Dominika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | DIEMIENTIEW Grzegorz Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | ANTONOWSKA Wioletta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | WYSOCZAŃSKI Daniel Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | JANUSEWICZ Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
2 | LIPCZYŃSKA Joanna Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
2 | LESIECKI Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
2 | WALACH Agnieszka Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
2 | GRZYBOWSKI Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
2 | GONERA Paweł Marceli | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
2 | TYMECKI Konrad Karol | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
2 | ŻMUDA Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
2 | KOS Anna Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
2 | GŁOWACKA Beata Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
2 | GREGORCZYK Marta Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
3 | KAMIŃSKI Wiesław Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | POLENCEUSZ Elżbieta Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WAWRZYNIAK Katarzyna Helena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KACZMAROWSKA Malwina Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | CIOS Tomasz Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WINSZTAL Sebastian Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | PATYNOWSKI Kamil | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | NOWAK Renata Jolanta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ZAMĘCKA Urszula Anetta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | POCZĄTKO Adam Ryszard | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WARCZACHOWSKI Mirosław Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SASIUK Dorota Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KOŁTUN Marek Konstanty | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | MARKIEWICZ Czesława Stefania | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | CZERWIAKOWSKI Filip Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | NOSAL Paweł Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | NOWICKA Bogusława Helena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | SEXTON Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | KOŁODZIEJSKI Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
3 | SZOSTAKIEWICZ Aldona Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
3 | KUL Magdalena Aneta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
3 | STASZEWSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
3 | SMAGIEŁ Grażyna Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
3 | MIECZNIKOWSKI Dariusz Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
3 | KAMIŃSKI Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
3 | MUCHA Łukasz Bartosz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
3 | LENART Iwona Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
3 | ZIEMIANOWICZ Anna Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
4 | ZIÓŁKOWSKA Dorota Izabela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KOWALIK Kamila Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | PLUTOWSKI Jacek Romuald | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SIKORSKI Krzysztof Zdzisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | FURTAK Małgorzata Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MADEJSKI Jacek Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | CZELEWICZ Ernest Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | STOLARCZYK Piotr Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | DYRMO Grzegorz Czesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ZEFERT Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ULRYCH Stanisław Kazimierz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | PUSTKOWIAK Aleksandra | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | URBANOWICZ Aleksandra Helena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KORYCIAK Helena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | LISOWSKI Paweł Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
4 | HENDRYK Ryszard Ignacy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
4 | WOJTASZEK Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
4 | ŁUCZAK Julita Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
4 | WISMONT Renata Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
4 | PAWLICKI Jan Wiesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
4 | PAZDA-POZORSKA Małgorzata Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
4 | ZIEMIANOWICZ Sławomir Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
4 | SZYMAŃSKA Alicja Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
4 | JANAS Marta Romualda | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
4 | KRUMPLEWSKA Dorota Janina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
4 | BATÓG Marcin Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO |
5 | CERKOWSKA-MARKIEWICZ Adriana Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | ZAGRODZKI Ireneusz Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | KORNILUK Jolanta Renata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | KRAWCZYK Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | BRZÓSKA Adam Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | NOWIŃSKA Samanta Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | WAŃTUCHOWICZ Anna Marta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | BEDNARCZYK Henryk Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | MADEJCZYK Barbara Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
5 | KARAŚ Maciej Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
5 | KRAWCZYK Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
5 | SZPOT Krzysztof Ireneusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
5 | SZREDER Radosław Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
5 | OLECH Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
5 | PELA Hanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
5 | ŚWIEBODA Teresa Stefania | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
5 | TYSZKIEWICZ Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
5 | ROKOSZ Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie słupskim
Powiat słupski - wybierz gminę:
gmina DamnicaWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".