Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | PUŚCION Jarosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | JAŃCZUK Wojciech Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | PIENIAK Rafał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | NASIŁOWSKA-WYSZOMIERSKA Emilia Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | WYGLĄDAŁA Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SZELIGA-DYONIZIAK Anna Bożena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | STARĘGA Izabela Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | LIPSKI Mariusz Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ODZIEMCZYK Jacek Robert | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SADOWSKA Elżbieta Janina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DOMAŃSKI Ryszard Aleksander | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BAŁKOWIEC Jadwiga Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KARAŚ Wojciech Marcin | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ŁASEK Martyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KUNOWSKI Krzysztof Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WASZCZUK Janusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOBYLIŃSKI Grzegorz Stefan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
1 | GRĄDZKA Maria Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
1 | OSIŃSKI Maciej Włodzimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
1 | MATYSIAK Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
1 | KRAKOWSKI Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
1 | FLORCZUK Zdzisława Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
1 | BANASIUK Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
1 | STRZAŁA Damian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
1 | KARAKULA Bogusław Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
1 | CZERKAS Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
1 | CELIŃSKI Marcin Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
1 | WILK Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
1 | NOWAKOWSKA Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
1 | GOŁOŚ Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
1 | OSIAL Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
1 | JACKOWSKI Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
2 | PASIK Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KOWALCZYK Urszula Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WOJEWÓDZKA Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KOŻUCHOWSKI Zdzisław Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MISIAK Jarosław Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WOŹNIAK Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOĆ Marian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ADYNOWSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KUDELSKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | JEDLIŃSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BORZYM Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
2 | KLEWEK Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
2 | ŻABOKLICKA Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
2 | STRUS Radosław Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
2 | TOCZYSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
2 | SIWEK Rafał Franciszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
2 | BORYSIAK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
2 | BENEDYKCIUK Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
2 | CZUB Grzegorz Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
2 | WIĘSAK Jakub Damian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
3 | POGORZELSKI Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | OLSZEWSKA Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | FELICJAŃCZUK Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | JURKOWSKA Katarzyna Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KUR Mirosława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SIKORSKI Marian Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KIETLIŃSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MALISZEWSKI Marek Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KOLANEK Bożena Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MICHAŁOWSKA Anna Monika | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ROMAŃCZUK Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | RYTEL-ANDRIANIK Sylwester | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ŻOCHOWSKI Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
3 | OLESZCZUK Longina Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
3 | NIEMIERKA Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
3 | DOLIŃSKA Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
3 | MALISZEWSKI Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
3 | GĄSIOROWSKI Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
3 | DENISIUK-ŚWISTEK Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
3 | BORUTA Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
3 | SAPIEJA Marzanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
3 | RADOMSKI Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
3 | MALISZEWSKI Tomasz Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
4 | STRZAŁA Jerzy Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | IWANIUK Leszek Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | WASILEWSKA Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | PIETRUCHA Danuta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | MIKOŁAJCZYK Aneta Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | CZARNOCKI Jerzy Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | HARDEJ Sławomir Janusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ŻYLUK Zygmunt Czesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | RATYŃSKI Marek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KOPÓWKA Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KOŻUCHOWSKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SIWIŃSKA Ewelina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | JURCZAK Sylwester Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
4 | JÓŹWIAK Aldona Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
4 | STANKIEWICZ Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
4 | SOBIESKI Mirosław Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
4 | WOŁYNEK Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
4 | TOBOTA Grażyna Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I POROZUMIENIE |
4 | PYTEL Olga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
4 | MAŁCZUK Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
4 | KOBUS Dawid | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
4 | ZAWADZKA Agnieszka Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
4 | BARTOSIAK Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
4 | SAMULAK Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA DLA POWIATU” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie sokołowskim
Powiat sokołowski - wybierz gminę:
gmina BielanyWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".