CZARZYŃSKA-JACHIM Magdalena Zofia |
KEMPA Jarosław Aleksander |
LEPCZAK-WYSOCKA Maria Marta |
OLESZEK Gabriel |
PETKOWSKI Paweł Piotr |
WOJTYNOWSKI Lechosław Cezary |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | OLESZEK Gabriel | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
1 | SOKOLNICKA Danuta Lucyna | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
1 | SATORA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
1 | KUBIAK Włodzimierz Kazimierz | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
1 | KOZŁOWSKI Wojciech Tomasz | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
1 | PETKOWSKI Paweł Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SAWICKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SADŁOWSKI Jerzy Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | JANKOWSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOWALIK Elżbieta Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | STERN Roswita Gudula | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KRZYŻOWSKI Grzegorz Jarosław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CZARZYŃSKA-JACHIM Magdalena Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
1 | STEFAŃSKI Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
1 | NIEMCZYK-BAŁTOWSKA Karolina Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
1 | DUZINKIEWICZ Zbigniew Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
1 | KAPELA-BAGIŃSKA Beata Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
1 | SZYMAŃSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
1 | WROCHNA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
1 | CZAJKOWSKA Grażyna Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
1 | SKONECKA Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
1 | ROGACEWICZ Radosław Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
1 | SIELEWICZ Michał Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
1 | PACZOSKI Andrzej Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
1 | SZEMELOWSKI Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
1 | ZAJĄC-SZYPULSKA Angelika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
1 | BENTKOWSKI Tadeusz Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
1 | WOJTYNOWSKA Jolanta Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
1 | MACIOCH Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
1 | CUPRYŚ Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
1 | WOŁOSZYK Gertruda | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
1 | PYSZKA Romuald Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
1 | BUŹNIAK Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
1 | SZPINDOR Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
1 | MACIEJEWSKA Joanna Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
1 | MUSIAŁ Wiesław Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
1 | KOWALKE Marek Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
1 | REZETKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
2 | WIELOCHOWSKA Urszula Janina | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
2 | FRANZ Joanna Halina | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
2 | GORDON Łukasz Marian | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
2 | ŁAPKOWSKI Lech Kazimierz | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
2 | STARZYŃSKA Stanisława Michalina | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
2 | ŚWIDERSKI Jakub Ryszard | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KACZMAREK Ireneusz Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BŁEŃSKA Joanna Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | EWERT Andrzej Henryk | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DRZAŁ Zdzisław Błażej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | STANKIEWICZ Halina Dorota | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BOBKOWSKA Hanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GOSK Aleksandra Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
2 | SMOLAREK Jerzy Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
2 | POBŁOCKA Natalia Zuzanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
2 | LEWICKI Jerzy Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
2 | WOJTKIEWICZ Zofia Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
2 | ZAWADA Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
2 | MIZERA Marek Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
2 | WĘŻYK Wojciech Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
2 | STANKOWSKA Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
2 | KUCZYŃSKA Maria Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
2 | RAKOWSKI-KASZUBA Jacek Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
2 | WŁODARSKI Szymon Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
2 | CZUJ Karolina Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
2 | KOŚCIUKIEWICZ Bolesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
2 | BISTUŁA Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
2 | NIEDZIAŁKOWSKA Anna Konstancja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
2 | PODBIELSKI Mirosław Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
2 | BENTKOWSKA Henryka Wanda | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
2 | OLEJNICZAK Tomasz Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
2 | ŻOCHOWSKI Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
2 | LEPCZAK-WYSOCKA Maria Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
2 | JANKOWSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
2 | SZPINDOR Maria Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
2 | JASTRZEMBSKI Marcin Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
2 | KRAKOWIAK Krystyna Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
3 | TARASIEWICZ Małgorzata Maria | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
3 | MICHALSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
3 | DŁUGOKĘCKI Michał Zbigniew | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
3 | SKAKOWSKA Elena | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
3 | KŰHN Barbara Elżbieta | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
3 | MICHALIK Maria Kamelia | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
3 | KUREK Jerzy Jan | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
3 | MELER Piotr Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KUBIŚ Rafał Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | POZORSKA Bożena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | LORKOWSKI Piotr Wiktor | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WŁOCH Jadwiga Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BARCZYŃSKA Beata Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ZAWACKA Ewarysta Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WOŁKOWICZ Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BAGIŃSKI Piotr Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
3 | BRZEZICKA Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
3 | LIPIŃSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
3 | LEWANDOWSKA Justyna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
3 | KURDZIEL Piotr Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
3 | KOWALSKA Małgorzata Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
3 | BOGUMIŁ Emil Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
3 | WINIARSKA-WISTUBA Monika Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
3 | FUŁEK Wojciech Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
3 | ODYA Agata Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
3 | MUSKAT Magdalena Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
3 | CISAKOWSKI Mariusz Ryszard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
3 | SZCZECINA Michał Szymon | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
3 | KOWALSKI Adrian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
3 | BORAWSKA Dorota Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
3 | ZIĘBA Andrzej Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
3 | WOJTYNOWSKI Lechosław Cezary | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
3 | ZDZIARSKI Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
3 | BULSKA Beata Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
3 | WOŁOSZYK Jarosław Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
3 | BENTKOWSKA Iwona Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
3 | MIERKUŁOW Cezary Igor | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
3 | OLEJNICZAK Alicja Urszula | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
3 | JASTRZEMBSKI Jerzy Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
3 | NADOLNY Lech Czesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
3 | PIONTKE Krystian Kamil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
3 | WANDTKE Zdzisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
3 | SZYMAŃSKA Anna Helena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
3 | MACHALIŃSKA-BĄCZKOWSKA Kamila | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
4 | KOWALKE Elwira Józefa | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
4 | SOBECKI Jerzy Bogdan | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
4 | ŚLIWIŃSKI Włodzimierz Stanisław | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
4 | ZUBKOWSKA Krystyna Jolanta | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
4 | KUREK Piotr | KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU |
4 | KARASOWSKI Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | EMMANOUILIDOU Aleksandra Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | PÓŁTORAK Dorota Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KOROŃSKI Tadeusz Władysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MUCZYŃSKI Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | GRABOWSKA Mariola Grażyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MALICKA Anna Irena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WENDYKOWSKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
4 | KIJEWSKA Barbara Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
4 | ORSKI Lesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
4 | MIECZNIKOWSKA Monika Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
4 | GIL Adam Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
4 | ZIELIŃSKA Julia Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
4 | HARHAJ Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM |
4 | KEMPA Jarosław Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
4 | KULWAS Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
4 | KUCKO Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
4 | TOMASIK Tomasz Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
4 | RUCIŃSKA Monika Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
4 | SZMYTKOWSKA Ewa Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
4 | KOZUBSKI Adam Szczepan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT |
4 | ZDZIARSKA Justyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
4 | KACZYŃSKI Bartłomiej Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
4 | PRZEWDZIECKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
4 | KOPROWSKI Wiesław Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
4 | BYSTREK Adam Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
4 | SIDOR Kamila Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA |
4 | PIONTKE Łukasz Sebastian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
4 | CHOLCH Agnieszka Karina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
4 | SALA Rafał Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
4 | SCHÜTZMANN Susanna Sophia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
4 | JASTRZEMBSKA Bożena Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
4 | ŚMIECHOWSKI Marek Włodzimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Sopocie
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".