Wybory samorządowe 2024 powiat śremski - wybory do rady powiatu śremskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie śremskim

Wybory do rady powiatu śremskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 MIKOŁAJCZAK BartoszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SZULC Damian AntoniKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KRĘPULEC AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 RATAJCZAK Andrzej JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 CZAPLA JulitaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 NOWACKA KarolinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SIKORSKI MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 MUSIELAK ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 PTAK Roman BogusławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 JAŃCZAK ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 GIEŁDA Zofia IrenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 KAROLEWSKA AnitaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 TACIAK Janusz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 JANKOWIAK Anna KarolinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PEPLIŃSKI Karol RochKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 OLEJNICZAK MalwinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 GROBELNY Marek SzymonKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KACZMAREK Wioleta MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 DOPIERAŁA SylwiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SZYMAŃSKI TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CISZEWICZ AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MICHALSKI Jędrzej WaldemarKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 STACHOWIAK ŁukaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MIKOŁAJCZAK MarzenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ZAKRZEWSKI Michał JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
1 RATAJCZAK-KWAŚNIK KingaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
1 PRZYBYŁ DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
1 MAŃCZAK MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
1 JĘDRZEJCZAK Aleksandra BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
1 WALEWSKI Tomasz WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
1 ŚWIDURSKI WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
1 KAŹMIERCZAK Mariola MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
1 DUDZIŃSKI WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
1 TACIAK Paulina MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
1 DOLATOWSKI BogdanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
1 WALCZAK Maria ŁucjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
2 BARTKOWIAK Hieronim FranciszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 CHWAŁCZYŃSKI Marcin AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 DZIURDA-BIELAWSKA SylwiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KOŃCZEWSKA Izabela AlicjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MITMAŃSKI Ryszard IdziKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 WESOŁEK JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SICZYŃSKI Eugeniusz LudwikKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 GORYŃSKA Dominika KarolinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 MORAWSKI PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 ZAWADZKI Krzysztof JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 KWIECIŃSKA Helena JaninaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 AUGUSTYNIAK EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 WOJTAS MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 MATUSZKOWIAK DanutaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SOBIERAJ AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 RZYHA Tomasz AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SŁOWIŃSKI SławomirKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 CIEŚLAK Sandra AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PIĄTEK Robert JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 RATAJCZAK AldonaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BISKUP DariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SIERADZKI Tomasz MichałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MENZEL PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ZAŁĘCKA-WOJCIECHOWSKA Iwona MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SZYMANDERA KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
2 KUJAWA MaritaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
2 KROPACZ ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
2 STĘPA Karolina BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
2 TOMASZEWSKA Sylwia JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
2 MAJSNER KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
2 MICHALSKA Elżbieta MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
2 MAJCHRZAK Wojciech ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
2 WALEWSKI MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
2 KRYSZTOFIAK Arleta JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
2 ZDROJOWA-GAWEŁ Danuta TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
2 JANKOWIAK Arkadiusz MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
3 RUTA Piotr MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SARNOWSKA-CZAJKA BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BIELAWSKI Artur DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WACHOWIAK Maciej AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MICHALEWICZ KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KOŃCZEWSKI Jarosław WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 STĘPA AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ŁOWICKI AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WESOŁEK Edyta BernadetaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PIORUNOWSKI LeszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PIASECKI Łukasz ArkadiuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 NAWROT Romuald KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 WŁODARSKA KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 KOPEĆ MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 NOGAJ DominikKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 DĘBSKA Alicja GrażynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 ŁUGOWSKI JarosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 NOWICKA MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 MACHTYL Krzysztof WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 KOLUCH Patryk MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 CEGLAREK Danuta MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 GABRYEL MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 STĘPA TeodorKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 OSMAN Paweł AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SIMON-GRONOWSKA Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 OKONIEWSKA JuliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BINKOWSKI Błażej StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 CZERWONKA Daria AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SZUBERT Szymon PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 TACZAK Grzegorz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WAWRZYNIAK Dariusz StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KUBIAK MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 TOBOŁA Paweł TadeuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ZAJLER WojciechKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SZYMAŃSKA Beata MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 WACHOWIAK Martyna ZofiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 BUCHWALD Eryk PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 FRANKIEWICZ PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MIKOŁAJCZAK Matylda TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 JAKOWIEC Aleksander MariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PAJĄK Radosław MichałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 STASZAK MariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SIERADZKA Agnieszka KatarzynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 CZUBANOWSKA Monika MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MAJSNER Emil JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 SWOROWSKI DominikKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 NOWAKOWSKI FilipKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 GENDERA Tomasz JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 NOWICKI Jacek StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 SZCZEPANIAK Karolina AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 PAŁCIK Bartosz JakubKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 KURASIŃSKA WeronikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 CICHOCKA Joanna AgataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 PILARSKA Katarzyna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 WIĄCEK Kamil TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILA MAJSNERA TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 JAHNS Zenon JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
3 LISEK Ewa MieczysławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
3 SZYDŁOWSKI Marcin PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
3 HOFFA Zbigniew JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
3 MATUSZEWSKA Małgorzata BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
3 CIESIÓŁKA EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
3 BYRTEK MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
3 RYBKA Sławomir TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
3 TOMASZEWSKI KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
3 STRZELEC ArturKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA
3 PŁOCIENNIK Stanisław MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA JAHNSA

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie śremskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".