Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | KRAWIEC Stanisław Edward | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MUC-KLIMEK Ewa Helena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | OLIŃSKA-BIEG Małgorzata Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | NOWAKOWSKI Henryk Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KLEKOWSKI Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ZWOLIŃSKI Dariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WAZ Grażyna Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | TKACZ Janusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PACHOŁEK Irena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | TUBEK Sławomir Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KORNAGA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY |
1 | KUSIDŁO Jacek Mikołaj | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY |
1 | PLOCH Paulina Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY |
1 | KROK Joanna Justyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY |
1 | SĘKOWSKA Ewa Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY |
1 | KAPICA Paweł Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY |
1 | MARCINIAK Bogumiła Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY |
1 | KOŁODZIEJ Patryk Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY |
1 | SZYMANEK Michał Patryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY |
1 | KOCZYK Dariusz Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
1 | TIMOSZUK Jarosław Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
1 | CZECH Oliver Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
1 | MICHALSKI Dariusz Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
1 | LEDNIOWSKA Julia Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
1 | KOWALSKI Piotr Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
1 | STASIŃSKA Alicja Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
1 | KOT Marlena Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
1 | KOROŃCZUK-KLIMEK Wiktoria Kazimiera | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
1 | MIKA Tomasz Kamil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
1 | ZUBEK Jan Mikołaj | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
1 | BOLECHOWSKI Dariusz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
1 | KOWALCZYK Jan Wiesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
1 | LAMM Jolanta Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
1 | URBANIAK Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
1 | MAREK Marian Alojzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
1 | ZALEJSKA Violetta Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
1 | ŁUKASZCZYK Jacek Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
1 | HUREK Regina Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
1 | ORZEŁ Grzegorz Władysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
1 | KASTURA Joanna Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
1 | GAIDA Waldemar Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
1 | PYTEL Roman | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
1 | KAJSTURA Halina Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
1 | BEM Edyta Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
1 | PŁASZCZYK-WALIGÓRSKA Małgorzata Franciszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
1 | SWACZYNA Małgorzata Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
1 | POPÓW-BOGDOŁ Joanna Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
1 | MIENTUS Justyna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
1 | SIKORA Róża Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
1 | SMYKAŁA Piotr Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
1 | MACIOSZEK Fabian Wiktor | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | ŻYŁKA Janusz Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | RADECKA Lidia Marta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | DREJA Piotr Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ZYZIK Anna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | JURECZKO Artur Marian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SZŁAPA Aneta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
2 | SUTOR Diana Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
2 | SKLEBIC Michał Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
2 | KALLA Mateusz Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
2 | NOCOŃ Ryszard Joachim | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | POCZEŚNIOK Rafał Izydor | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | WIECHOCZEK Adelajda | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | MRÓZ-ZŁOTY Natalia Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
2 | WACŁAWCZYK Konrad Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
3 | KUBAL Kazimierz Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | RABICKA Małgorzata Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | PAGACZ Paweł Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | LABUS Danuta Konstantyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ZAJDEL Dariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KOT Marek Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
3 | BODANKA Grzegorz Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
3 | KOT Anna Julia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
3 | KOWALCZYK Bartłomiej Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
3 | GÓRSKA Katarzyna Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
3 | GŁOWANIA Kornelia Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
3 | BŁACHOWICZ Ramona Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
3 | SKORNIA Grzegorz Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
3 | SZOSTOK Joachim Rudolf | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
3 | ŻYŁKA Kamil Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
3 | LABUS-GAŁUSZKA Aleksandra Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
3 | JANOSZKA Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
3 | BUJMIŁA Anna Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | MATUSZEK Mariola Gabriela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | WRÓBEL Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | ŁUPAK Grażyna Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | CZOP Łukasz Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | JOKIEL Henryk Wiktor | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | GOLBA Julia Emilia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
4 | PALUS Michał Dominik | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
4 | KUCZMERA Tomasz Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
4 | CZECH Natalia Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU |
4 | KIOWSKI Artur Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
4 | MIŚ Sabina Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
4 | PISARSKI Piotr Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA |
4 | BEDNAREK Waldemar Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | KAUCH Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | SZENDZIELORZ Gizela Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | SZOPA Sandra Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | FROŃ Ryszard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
4 | KNOPIK Joanna Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie strzeleckim
Powiat strzelecki - wybierz gminę:
gmina IzbickoWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".