Wybory samorządowe 2024 powiat strzeliński - wybory do rady powiatu strzelińskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie strzelińskim

Wybory do rady powiatu strzelińskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 HORODYSKA Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MAĆKÓWKA Jacek PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 CHMIELEWSKI Jerzy MarianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MIGDALSKA Kamila AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KOGUT ArturKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GRYNIENKO JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WILCZYŃSKI Marek AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ŁOZIŃSKA MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KABZIŃSKA Stanisława GrażynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 JANKOWSKA Barbara HalinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GEROŃ MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 LASZCZYŃSKI PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ŻOŁYŃSKI Krzysztof AntoniKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KOT Czesław EugeniuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SIKORA Anna KatarzynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PISULA Jan RomanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PĘKAŁA BożenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KRUPA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MACELUCH Zdzisław KazimierzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SZMITKA Mariusz GrzegorzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WICZKOWSKI Krzysztof BronisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MISIEWICZ WandaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 RABA Norbert ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
1 MALINOWSKA Domicela BronisławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
1 PILSKI PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
1 KORCZYŃSKA-DZIAŁA Justyna AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
1 ŚWIRSKA Agnieszka WandaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
1 JAKUBIEC Artur MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
1 CHACKO Piotr TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
1 POPIELARZ AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
1 POZNAŃSKI Bogusław PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
1 SZAWAN-SIKORSKA Marta ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
1 PODGÓRSKI JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
1 KORCZYŃSKA SylwiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 TENETA JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 PUT Jerzy MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 KOTLEWICZ RadosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 ŚWIGULSKA Izabela RenataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 PIECZAK Maryla BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 DOBROWOLSKI Łukasz MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 BOJCZUK JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 RATAJ Zdzisław JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 UMIŃSKA-WORONIECKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 WARCHOLIŃSKI MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 MIERZWIŃSKI Marek MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
1 KACZMAREK Andrzej PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
1 GOLIŃCZAK MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
1 ADAMCZYK Katarzyna ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
1 JĘDRZEJEWSKI JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
1 WOŁOSZCZAK ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
1 STOJOWSKI Piotr TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
1 JASIAK Małgorzata MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
1 STRZELCZYK Klaudia MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
1 SZYDZIAK Damian AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
1 ZIÓŁKOWSKI AleksanderKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
2 ANDRZEJEWSKA-BOCHNAK Ewelina JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 POGODA Marian ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ADAMSKA-PLEWA Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 CIERPISZ DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ZIMNICKA ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KORGÓL Tomasz SzymonKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SKORUPSKI Aleksander StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 GRABAS MarianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KASPRZYSZAK Wiesław AntoniKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MATUSIAK Leokadia DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MACAŁA Marzena MonikaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 STEFANISZYN Katarzyna MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KAJCA GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
2 ROGALIŃSKI Paweł AntoniKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
2 TOKARZ Lidia EwelinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
2 NOWICKA Anna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
2 PASŁAWSKA Anna MarzenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
2 CHARĘZA Piotr DanielKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
2 KARAKOW MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
2 FUŁAWKA Bartosz RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
2 SUCHARSKA Katarzyna EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
2 CZAJKOWSKI Adam JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
2 MISIEWICZ MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
2 MASOŁA Dorota ZdzisławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
2 MAJEWSKI MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
2 OLĘDZKA Katarzyna RenataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
2 KAWAŁKO-WRONA Dorota LucynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
2 PŁOSZAJSKI Grzegorz WładysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
2 CIEŚLAK EmilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
2 DOMINIK Bożena AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
3 HRYCAK Ludwik JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 IŻYKOWSKA-MROCZKO Urszula JaninaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 HEBDA-LITAROWICZ Kamilla MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 TCHOROWSKI Paweł PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MAKSYMIAK Magdalena MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MICHUŁKA ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 DŁUGOSZ Damian BenedyktKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MARAJ Czesław JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KRAJEWSKA Dorota RóżaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KRUPA Magdalena KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
3 ŚLIWIŃSKI Marcin KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
3 TYŃSKA Mariola DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
3 MARCINIAK Jakub JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
3 DZBIK MirosławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
3 KORPOWSKI Bartłomiej RomanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
3 ZAWŁOCKA Agnieszka DominikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
3 ŁUCZAK AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
3 CZYŻYCKA KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
3 CZERNIAK GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
3 TRZYNOGA Lucyna DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
3 KUNDERMAN Jerzy JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
3 ZAŃKO Łukasz DominikKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
3 ŚWIETLIKOWSKA ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
3 BEDNARSKA Justyna TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
3 IWANOWICZ Andrzej JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS
3 KUBOŃ Joanna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2030 PLUS

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie strzelińskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".