Wybory samorządowe 2024 powiat sulęciński - wybory do rady powiatu sulęcińskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie sulęcińskim

Wybory do rady powiatu sulęcińskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 PROZOROWICZ Tomasz GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WYGIERA DawidKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ZARĘBA Barbara MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PLUTA MirosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ZAWADZKA Dorota MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 RYBICKA Ewa PatrycjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BRYCZKOWSKI Zdzisław JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ŁOZIŃSKI GabrielKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SZMYTKOWSKA Agnieszka MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 FLORCZAK ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MURMYŁO ŻanetaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PŁAWUSZEWSKA KrystynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MOMOT Janusz AntoniKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KOSMALA RyszardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ZIĘBA Stanisław WładysławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DROZD TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SELWAT Marek RyszardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BEDNARZ DamianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BARCZUK Ewa MartaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ROSOCHACKA AleksandraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 NARANOWICZ Daniel JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN
1 ŻWINAKIS-WOJDYGA NataliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN
1 RUDZIŃSKI DamianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN
1 NEUBAUER Małgorzata AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN
1 MAZURKIEWICZ Krzysztof PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN
1 BUJNOWSKA KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN
1 BRYK-JAŚKOWIEC Izabela RyszardaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN
1 ROGOWSKI AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN
1 PIOTROWSKA WiktoriaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN
1 SIEWIERSKI Tomasz JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN
1 JASKUŁA TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 SEMBRATOWICZ Eugeniusz RomanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 KURZ Beata MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 KOMAR Wiesław AdrianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 MIGLUJEWICZ AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 CYBULSKA Karolina DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 SARBICKA Elżbieta KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 CYRA Marcin ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 CICHAŁA Dariusz MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 ALEKSANDROWICZ Bogumiła EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 WALCZAK IwonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
1 JANKOWSKI Bartosz JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
1 PIOTROWSKI Adam KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
1 KARZÓLEWSKI DawidKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
1 ŻELECHOWSKI Andrzej StefanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
1 MAZUR TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
1 STEGEMAN Monika BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
1 HUTYRA IzabelaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
1 KRZYŻANIAK Paweł MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
1 SŁONIK Sławomir TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
2 DĄBROŚ Tadeusz WiktorKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ŁOPACINSKI WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 POZNAŃSKA LucynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ŁYCZKOWSKA Anna OlgaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 BARTEK MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 PARCHIMOWICZ Robert RyszardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 TOMASZEWSKI JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 CHOCHULSKI Marian TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SZKUDELSKA JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SZYMAŃSKI Zdzisław WładysławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WILK Andrzelika KingaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 FERENS MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 TURKIEWICZ Agata MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN
2 KIJANKA MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN
2 KIJANKA MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN
2 SOLIŃSKI Jan HenrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
2 WYSOKIŃSKI ArturKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
2 HENDZEL DawidKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
2 MARKUSZEWSKA Edyta BożenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
2 ŻÓRAWSKA MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
2 JAMNIUK AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
2 CZARNY DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
2 SYMERYAK CzesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
2 NIEMYSKI EdmundKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
2 CIECIURA Joanna KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
2 RÓŻAŃSKA Joanna EdytaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
3 WDOWIAK Agata MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WIŚNIEWSKI WiesławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WÓJTOWICZ Radosław AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ŚNIEŻKO MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 JANICKI ChristopherKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KOZYRA ZygmuntKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ZYGMAŃSKI GrzegorzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MIZAK EdytaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 WALUS TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KIESZEWICZ Krzysztof DominikKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MARKIEWICZ MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN
3 KISIEL JarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN
3 TUMIŁOWICZ JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN
3 SATANOWSKI Wojciech JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN
3 NIWALD PaulinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN
3 LEWICKI Grzegorz HenrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
3 HABURA MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
3 CZUBKOWSKI Marian JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
3 POSPIESZNA Natalia DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
3 DOSZCZECZKO JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
3 STANULEWICZ RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
3 KALWA Mirella JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
3 KALISZAK Katarzyna GabrielaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
3 JAKUBIEC Jerzy JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”
3 KUCHNIO AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN”

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie sulęcińskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".