Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | CZEPUKOWICZ Mieczysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PYRCZ Szymon | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KOZAK Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | STRYKOWSKI Paweł Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PŁOCHOCKI Waldemar Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MALINOWSKA Urszula Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | STOBRAWA Elżbieta Irena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MROZOWICZ Beata Eleonora | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MUSIAŁ Mirosław Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | FIODOROWICZ Marian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GONTAREK Mariusz Bogusław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | STARZEWSKA Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ŚLEBIODA Jakub Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | PIELICHOWSKA Katarzyna Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | OLESIAK Paweł Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | PULS Monika Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | GORDZELEWSKI Bogusław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KOZICKI Marek Leszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SZULC Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | GROCIAK Cezary | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | TONIARZ Daniel Stefan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ZATYLNA Beata Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MOTOWIDEŁKO Michał Janusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | FLISIEWICZ Michał Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ŁOTAREWICZ Ryszard | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GINTOWT-LISTOWSKA Lidia Anastazja | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | RUDOWICZ Władysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GRZYBOWSKI Piotr Łukasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KRASOWSKI Zbigniew Kazimierz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PIETRASIK Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MARTYN Jarosław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | FILIPOWICZ Magdalena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DĄBROWSKA-WARCHOLIK Beata Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | FILIŃSKA Monika Justyna | KOMITET WYBORCZY PRO ŚWIEBODZIN |
1 | JUNKWISZ Tomasz Robert | KOMITET WYBORCZY PRO ŚWIEBODZIN |
1 | OSYSKO Ilona | KOMITET WYBORCZY PRO ŚWIEBODZIN |
1 | ŁEBKOWSKI Adam Mariusz | KOMITET WYBORCZY PRO ŚWIEBODZIN |
1 | JASTRZĘBSKA Sylwia Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRO ŚWIEBODZIN |
1 | TOMCZYK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRO ŚWIEBODZIN |
1 | PIWOŃSKA Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRO ŚWIEBODZIN |
1 | ROSOLSKA-BORKOWSKA Marta Emilia | KOMITET WYBORCZY PRO ŚWIEBODZIN |
1 | WIERZBICKI Michał Kamil | KOMITET WYBORCZY PRO ŚWIEBODZIN |
1 | GABRUK Karolina Teresa | KOMITET WYBORCZY PRO ŚWIEBODZIN |
1 | SZUKALSKA Mariola Grażyna | KOMITET WYBORCZY PRO ŚWIEBODZIN |
1 | MOŻEJKO Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM |
1 | FRĄCKOWIAK Monika Edyta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM |
1 | ZGLINIECKA Renata Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM |
1 | FILIPCZAK Augustyn | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM |
1 | SZAFRANEK Donata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM |
1 | ŚLIWCZYŃSKI Damian Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM |
1 | STANKIEWICZ Kamilla Agata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM |
1 | KIERSNOWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM |
1 | JĘDRZEJCZAK Robert Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM |
1 | SZUMSKI Zbigniew Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
1 | MIARA Urszula | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
1 | JAŚKIEWICZ Eugeniusz Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
1 | KRAJNIAK Hanna Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
1 | MISIAK Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
1 | DENIS Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
1 | LIGOCKA Bogumiła Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
1 | KRZEMIŃSKA Adrianna Agata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
1 | ANDRZEJCZAK Piotr Włodzimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
1 | SZCZYGLEWSKA Daria Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
1 | PAŁASZ Dariusz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
2 | CZEPUKOWICZ Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | WESOŁOWSKA Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | DAUKSZA Karol Mirosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | UCHMAN-BŁAŻKÓW Julita | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ŻARSKA Roksana Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BOSY Arkadiusz Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KANIECKI Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PUSZKIEL Danuta Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | NIKLEWICZ Alicja Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | DOMAŃSKI Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | CELIŃSKA Grażyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KARATAJ Tomasz Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | OTTO Katarzyna Emilia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SKRZYNIARZ Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | CHOMIAK Eleonora Danuta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ŚLIZIEŃ Jarosław Bonawentura | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | STACHOWIAK Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MIKULSKI Henryk Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | AMBROŻAK Agnieszka Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM |
2 | BĄCZYK-MAZURKIEWICZ Aneta Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM |
2 | MAŁECKI Jacek Roman | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM |
2 | HOPPEN-ANYSZKO Alicja Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
2 | OGRODNIK Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
2 | HALCZAK Emilia Kamila | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
2 | GRAFF Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
2 | SIKORA Tomasz Adolf | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
2 | PIEŃCZAK Leszek Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
3 | KORAL Roman Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BIAŁAS Ryszard Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KŁOSIAK Martyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | NOWOTNIK Jolanta Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | PÓŁTORAK Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BURSZTYN Bartosz Bernard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | PÓŁTORAK Wojciech Kazimierz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KOCIOŁEK Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | STARZYŃSKA Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | LISOWSKA Martyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | NAPIERAŁA Paulina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | BŁAŻKÓW Janusz Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | CHROMIŃSKI Andrzej Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | DUDEK Izabela Magdalena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SZYMKOWIAK Urszula Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KOWALSKA Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PÓŁTORAK Mieczysław Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | TOMCZAK Mirosław Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MINTA Marcin Arkadiusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
3 | JUSZYŃSKA Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
3 | MATYSIK Sławomir Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
3 | KUBICKA Ewa Alicja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
3 | WOŹNIAK Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
3 | KORZENIEWSKA Joanna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie świebodzińskim
Powiat świebodziński - wybierz gminę:
gmina LubrzaWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".