Wybory samorządowe 2024 Szczecin - wybory prezydenta i rady miasta w Szczecinie - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w Szczecinie

Wybory prezydenta miasta Szczecin

BOGUCKI Zbigniew
JAROSZEWICZ Bogdan
KRZYSTEK Piotr Tomasz
OLECH Dariusz

Wybory do rady miasta Szczecin

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 BISKUPSKI Marcin SebastianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SCHNEIDER Maria RenataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 DORŻYNKIEWICZ WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WLEKLAK Małgorzata IzabelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 CZARKOWSKI DamianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 DREWNOWSKA Agnieszka RóżaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 HERCZYŃSKI RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MYŚLIWIEC Rafał OlgierdKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BOHUŃ Maria DanutaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 JAROSZEWICZ BogdanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 SOBOLEWSKI PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 SCHIPPLICK Małgorzata IzabelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 PIĘTNIEWICZ Jacek WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 JACKOWSKI Tomasz AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 CIECHANOWICZ ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 JANAC AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 RÓŻAŃSKA Dagmara ŁucjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 KULIKOWSKA MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 ROMIANOWSKI Krzysztof AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KABATA PrzemysławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CHABIOR MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MATIAS Marcin AleksanderKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PUZAN ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KRAWIEC Celina MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MAUSCH Karol RobertKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 OBSZAŃSKA JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PIOTROWSKA Małgorzata AdelaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 OLECH DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 POTYRAŁA ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 ZAJKOWSKA Grażyna DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 MYŚLIWIEC Piotr JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 JOŃCZYK AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 DACEWICZ Łukasz AleksanderKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 LEWANDOWSKA Anna EdytaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 SZCZYPEK ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 BAGIŃSKI Mariusz KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 MALINOWSKA-WASILUK AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 DZIKOWSKI WładysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 JERZYK HenrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 ŁABUŃ MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 KOWALSKI Marcin RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 RACHUTA BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 ŚLIWIŃSKA Magdalena JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 KURDZIAŁEK PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 MAZUR Paweł PrzemysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
1 LECH AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
1 MKRTCHYAN ArmanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
1 RYDER Karolina EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
1 LENARCZYK Natalia MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
1 MUSIALIK Andrzej MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
1 PENO Ewa MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
1 PILARCZYK Paweł ZygmuntKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
1 NOWAK Monika BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
1 JANKOWSKI Damian DanielKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
2 PAŃKA UrszulaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KAUP Stanisław PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 GRÓDECKA-SZWAJKIEWICZ Dorota MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ABRAMOWICZ ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 STAŃCZUK RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 JEDNAKI AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 FILIPCZAK MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 WITCZAK Magdalena BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KULISZENKO TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KOŚCIELAK Adam StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 SOBCZYK Lilla WioletaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 PASZKOWSKI-SZCZUR Bartosz HenrykKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 BOBIK MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 KOSMENDA KajaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 BORECKA Beata MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 NOWAK KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 MARCZYŃSKA Anna StanisławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 KOPEĆ Maciej StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SZAŁABAWKA JuliaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 STANKIEWICZ RobertKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MARJASIEWICZ JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BIAŁAS Marcin ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WŁODKOWSKA MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 GŁAMOWSKI Piotr EugeniuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 TAUDUL Edyta DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KOROŃSKA-BIELECKA KatarzynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SOSNOWSKA MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 RUDZKI KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 WÓJCIK Patryk RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 JAKUBOWSKI Michał AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 RUDZIŃSKI Janusz FranciszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 KOCIŃSKA MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 KŁOSOWSKI MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 PACHA RenataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 KOLBOWICZ Marek AntoniKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 JACKOWSKI Dominika AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 WILKOCKI Michał ZdzisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 DYMERSKI Paweł AntoniKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 GRENDA AgataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 HAMERA DawidKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 NWAOGU AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 SZYSZKOWSKI Michał JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 ZALEWSKA Agnieszka MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 ZBOROWSKA Barbara WandaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
2 WRÓBLEWSKI Bartłomiej ZdzisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
2 WIERZCHOWIEC PolinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
2 WYSOCKA Lilianna JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
2 PRZYBYLSKI Kacper BłażejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
2 GALOR PrzemysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
2 WICHER KarolinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
2 GOŁĘBIEWSKA Marta EwelinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
2 KOMSA Piotr JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
2 DYDEK Bogusław AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
2 KOWALCZYK Marlena IgaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
2 PAWLAK-JOCHYMEK Dorota MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
2 PENO Michał PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
2 ABELITE AnetaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
2 TUCZYK Michał PrzemysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
2 MUSIALIK HannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
2 NOWAK Jarosław ArkadiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
3 BARTNIK Paweł RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SŁOWIK Przemysław SzczepanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 JASIŃSKA EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WOJDYŁA Artur MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PUNDYK Dorota WładysławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 CUDAK Wioleta AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SALOMON Jakub JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 NAWROCKA Urszula MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 ŚWISZCZ Grzegorz BartłomiejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 KOMAJDA Natalia RoksanaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 MACIEJSKI Krzysztof BernardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 MARSKA-BŁAHY Marta JustynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 OGRODOWICZ Maciej RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 MARZEC Dariusz MariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 PAWLICKI MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 DREWNIAK Katarzyna AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KABATA StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 WITCZAK Teresa BrygidaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KAMIŃSKI Ireneusz WiesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 CZUBKO Piotr StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KOŁODZIEJCZYK IzabelaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KRUSZEWSKI TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 WÓJTOWICZ Michał KrystianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 ŻAK MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 MYŚLIWIEC Sylwia DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 WAL Karolina ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 KORZENIEWSKI Sławomir PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 KOTFICA Michał PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 BALICKA Jolanta AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 JANUKIEWICZ Radosław JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 GAJDAMOWICZ MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 SZEWCZYK Anna BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 KOCZAN Ireneusz MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 REMBAS Michał JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 KOWALEWSKA Dorota BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 KALINOWSKA Dorota UrszulaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
3 PRZYBYLSKA AnetaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
3 DZIDUCH Ryszard MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
3 MACHNICKI LeszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
3 NOWICKI KarolKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
3 ADAMSKI Radosław ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
3 MULARCZYK Agata ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
3 KRYGIER Wojciech StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
3 SZNEIDER Marcin RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
3 WYSOCKA Karolina PaolaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
3 SZPICZAKOWSKA AlicjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
3 KACZMAROWSKI Edward JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
3 SZPICZAKOWSKI Marek JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
3 STECKIEWICZ Patrycja AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
3 POLIT Jolanta JózefaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
4 TYSZLER Łukasz PrzemysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 GIERYGA Mateusz PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 MILEWSKA Ilona NataliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 RADZIWINOWICZ AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 IWANCZ Joanna JustynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WYPART RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SOBCZAK-DOMAŃSKA Danuta AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 BARAN BazyliKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 JURAS Paweł MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 ADAMOWICZ Marian ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 SERAFINOWICZ Maria MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 DOBRUCKI Damian DawidKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 NOWICKA AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 ŻACZKOWSKI Dariusz JulianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 BIELECKA-NOWEK Ewa ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 BEDNARSKI Sebastian WaldemarKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 JAGIELSKI JanuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 DUKLANOWSKI Marek ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 LEWANDOWSKI Roman BernardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BIESZCZAD DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 GŁUSKA EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 GRUCA GrzegorzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 NARKIEWICZ Grażyna MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 WŁODARCZYK AdrianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ZIEMBICKA Emilia MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 KOC Wanda MirosławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 GŁADUN DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 DZIAŁA-SZCZEPAŃCZYK Ewa DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 FEDOROWICZ Jacek KrystianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 KOBYLAŃSKA MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 NOWEK Piotr PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 DOMŻALSKI TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 PRZEPIERA Michał TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 KĘSIK Piotr WiktorKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 MARCINKIEWICZ Kamila EwelinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 MYŚLIWIEC Maria JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 GAWROŃSKA Nikola StefaniaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 OSAK Tomasz RomanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 MAZAN BartłomiejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 SKRZYPIŃSKI ArkadiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 WIERZCHOWIEC PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
4 ADAMUS Paweł BenedyktKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
4 GÓRECKA Liliana MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
4 PAKUŁA EwelinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
4 CHMIELEWSKI Dariusz StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
4 MIELNIK MateuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
4 MIL KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
4 SOŁTYKIEWICZ TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
4 NIZIOŁ Krystyna EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
4 JANKOWSKA Paulina MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
5 POSŁUSZNY Jan AntoniKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KADŁUBOWSKI Łukasz PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 JELENIEWSKA ZuzannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 JABŁOŃSKI Witold KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 GADOMSKA Małgorzata AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 OWSIANOWSKI Bogusław JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 ROGACZEWSKA WiktoriaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KĘPKA Wojciech AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 WIECZOREK Błażej MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 BACZULIS Magdalena MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 SZARKOWSKA Sylwia RenataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 KOŁOSOWSKA AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 SZYMAŃSKI DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 KOŁODZIEJSKI Grzegorz ApolinaryKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 CHRUŚLIŃSKI MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 ŻOŁNIEREK Sławomir PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 SMOLIŃSKI DariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 SZAPIEL PatrycjaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 WACHOWIAK MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 WISZNIEWSKI AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 WERNIKOWSKA Eugenia TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 BITOWT LeszekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 GONERKO Piotr PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 BĄCZKOWSKI Robert PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 KUBOWICZ RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 KOWALEWSKI Jacek ArkadiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 ZARZYCKI Piotr StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 NAGAY Aleksandra MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 DYBCZAK KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 JAGIEŁŁOWICZ Maria AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 ORLIKOWSKA BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 KOZIEŁ JakubKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 KRZYSTEK Piotr TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
5 ŁAŻEWSKA Renata MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
5 MATUSIAK PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
5 ŻYLIK Mirosław KazimierzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
5 LIKTORAS MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
5 CZEGLIK AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
5 NOWAK Łukasz PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
5 AKSIUCZYC Przemysław AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
5 KUSY PaulinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
5 KRYSIŃSKI JarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
5 OWCZYŃSKI PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
5 SOBOŃ Dariusz GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
5 PRZYBYŁOWICZ Aleksandra HannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA
5 LISIŃSKI Arkadiusz PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
5 PIECAK Lidia JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
5 MIŁOSZEWSKI MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
5 WOŹNA MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
5 KOMAR PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
5 WOJCIECHOWSKA MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
5 ABRAMOWICZ Paweł AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZN - SZCZECIN, CAŁA NAPRZÓD
5 ABELITE Robert JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
5 ŁOBODZIŃSKA Marta AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
5 KOŚCIOŁOWICZ DanielKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
5 TUCHOLSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
5 SOPIŃSKI Tomasz MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
5 GUNIA Małgorzata EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
5 GIL TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050
5 KOWALSKI BartoszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA SZCZECIN 2050

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Szczecinie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".