Wybory samorządowe 2018 powiat szydłowiecki - wybory do rady powiatu szydłowieckiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie szydłowieckim

Wybory do rady powiatu szydłowieckiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Marek Bogdan JANCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
1Stanisława Janina CZERWIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
1Barbara MAJEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
1Marek TOMCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
1Monika Katarzyna GARECKA-GŁOWACKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
1Andrzej KONIARCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
1Dariusz GRUDZIEŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
1Laurencja Anita PIASECKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
1Włodzimierz GÓRLICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
1Karol Arkadiusz SIEBYŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
1Piotr Wojciech BIALIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
1Krzysztof Zbigniew BARAŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA
1Karolina BŁASZCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Kinga JANICKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Sylwia Katarzyna ZIELIŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Maria MICHALSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Tadeusz PIĘTOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Adam Franciszek KĘPCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Adam Stanisław WLAZŁOKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Małgorzata WALASIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Paweł ZAWODNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
1Adam Mieczysław WŁOSKIEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Monika STANIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
1Iwona BUCZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
1Agnieszka SOBUTKA-KLEPACZEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
1Sławomir Lucjan SZCZEŚNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
1Paweł GÓRLICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
1Elżbieta Katarzyna FARBIŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
1Tomasz Henryk ORMANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
1Marzena Danuta GILKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
1Wiktor Artur CIELECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
1Albert Szymon ADAMCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
1Mateusz RYCERSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
1Rajmund Kazimierz MAMLAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Krzysztof Wiesław GULAKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ
1Ewelina Honorata WIŚNIEWSKA-KUREKKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ
1Iwona Dagmara CZYŻEWSKA-POCHYLSKAKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ
1Krystyna BEDNARCZYKKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ
1Martyna Małgorzata DULĘBAKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ
1Robert KIJAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA
1Andrzej Stanisław KWAPISZKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ
1Bogdan Jan GRZMILKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ
1Jan Michał DEPOKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ
1Robert Maciej GÓRLICKIKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ
1Sławomir Grzegorz WIKTOROWICZKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ
1Ewelina LAGNERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
1Edyta Halina POMORSKA-BĘBENEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
1Michał Narcyz KWIATEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
1Jacek PODGÓRSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
1Dominika Ewa MACIEJEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
1Albert Marian KRZEWIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
1Agnieszka STĘPIEŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
1Łukasz Konrad SZCZEŚNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
1Mariusz SZYMKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
1Dorota PĘKSYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
1Jerzy DERLETAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
1Stefan ŁĘKAWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
1Beata RZEŹNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
1Magdalena Maria DYCHAŁA-MATYSIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
1Ewa Alicja ZIMNICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
1Wojciech WESOŁOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
1Danuta Jolanta GNATKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
1Piotr Walenty KORNATOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Magdalena GWAREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Marek RUZIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Grzegorz Marcin WINIARCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Dariusz Wojciech PYTLAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Ewelina Katarzyna JANCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Antoni MATYSZCZAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Beata ZIĘTKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Krystyna GWAREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Marek SOKOŁOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Włodzimierz Tomasz GÓRECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA
1Marlena Magdalena BARSZCZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA
1Paweł RDZANEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA
1Krzysztof PASTUSZKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA
1Łukasz Dariusz JAKUBCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA
1Lidia Maria ZIÓŁKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA
1Klaudia Patrycja DRÓŻDŻKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA
1Izabela KĘPAS-BĄKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA
2Krzysztof Leszek REJCZAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Krzysztof ADAMCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Teresa Grażyna PYCHKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Agnieszka Anna DZIUKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Dariusz Leszek GRECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
2Agnieszka MAJEWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Małgorzata Katarzyna BEDNARCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
2Irena Iwona BIAŁEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
2Ilona Agata PAWLAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
2Ryszard NAPORAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
2Mariusz Grzegorz KAŹMIERCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
2Dariusz MAMLAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
2Beata MNICHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
2Leszek Ryszard JAŚKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
2Bożena KOŁODZIEJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
2Ryszard Stefan SZPARAGAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
2Zdzisław Tadeusz BĄKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Ewelina PODSIADŁAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Kazimierz Gerard NĘDZKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Iwona KIERKUŚKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Andrzej TOMCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
2Małgorzata Barbara SŁOŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
2Tomasz Sławomir SADOWNIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Agata KALUGAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
3Cezary Włodzimierz SIERAWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
3Marzanna Małgorzata BŁACHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
3Grzegorz GRDUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
3Monika KOSTERNAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
3Janina BODOKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Roman Bogusław WOŹNIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Marianna MICHAŁOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Dariusz TOMCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Konrad TOMKOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Aneta KALITAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Maciej Paweł RYGIELKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Aneta SODELKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Jarosław Wojciech MOLENDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
3Andrzej SWĘDAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Paweł BIAŁASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
3Krzysztof ADAMCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA
3Michał GWÓŹDŹKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA
3Zbigniew SODELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA
3Jarosław Zbigniew BASIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
3Milena Monika GŁUCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZE
3Piotr BUDZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
3Krzysztof PARSZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
3Wioleta Anna FIJAŁKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
3Remigiusz Józef BASIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
3Aleksy SASINKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
3Aneta Agnieszka MAJSIAK-GROMEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
3Marzena Aneta JANOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
3Cezary CZARNOTAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
3Marian Wojciech FAJDEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
3Barbara GULAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
3Anita Elżbieta GOŁOSZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
3Sabina FIGARSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
3Jolanta Barbara PISZCZEKKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ
3Damian Kamil BODOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
3Ilona Patrycja KĘPAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
3Michał Piotr WIATRAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
3Zdzisław BREDŁOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
3Sławomir Teofil LECHKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ
3Łukasz Edmund SPÓRNAKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ
3Urszula MIŁOWSKA-MOLGAKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ZIEMI SZYDŁOWIECKIEJ
3Tadeusz ŁYŻWAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
3Dorota Justyna GRZYBKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
3Wojciech NITEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
3Teresa SIUDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA SZYDŁOWCA
3Małgorzata KRUKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Joanna Nina KOWALIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Krzysztof Jacek KNOPKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Michał Marcin GAJEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Alicja FIGARSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Cezary Szczepan JANCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Daniel Marek KĘPASKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Marta Ewelina NOWAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA
3Katarzyna CENDER-WALASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA
3Michał KOJARAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA
3Judyta Joanna WASIŁEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA SZYDŁOWCA

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie szydłowieckim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".