Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | HYNOWSKI Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | TOMANEK Arkadiusz Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | POLICHT Anna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | STĘPIEŃ Iwona Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | RZESZUT Klaudyna Justyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KLICH Michał Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ROŻEK Jacek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | RUSIN Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MAREK Józefa Kazimiera | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KURZYNA Szczepan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CZECHURA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SEKUŁA Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PITRA Krzysztof Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
1 | PRUŚ Tomasz Wincenty | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
1 | HYNOWSKA Marzena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
1 | DURDA-CHWAŁEK Wioletta Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
1 | HAWRYLUK Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
1 | FALARZ Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
1 | ŚLĘZAK Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
1 | ŻYGUŁA Teresa Janina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
1 | GŁAZ Robert Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
1 | BABIUCH-SROCZYŃSKA Edyta Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
1 | SUROWIEC Iwona Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
1 | RUŁA Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
2 | BARTOSZEK Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | RĘKAS Tadeusz Juliusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | LIPIŃSKA Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SWATEK Andrzej Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | DUL Arleta Milena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PARTYKA Regina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | LASKOWSKI Krzysztof Wiesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WOJCIECHOWSKA-MAZUR Małgorzata Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GIERACH Agnieszka Dorota | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ŚRODEK Anna Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DRZYMAŁA Augustyn Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BUKOWSKI Dariusz Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
2 | ELŻAKOWSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
2 | BEREZOWSKA Benita | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
2 | KANISZEWSKA Augustyna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
2 | OSTROWSKI Krzysztof Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
2 | WARZYCKA Ilona Marzena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
2 | GRZEGORZEK Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
2 | ŁYSIAK-KOSOWSKA Lucyna Stanisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
2 | KRZEMIŃSKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
2 | KOCHOWSKI Rafał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
2 | WARTOŃ Dawid Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
3 | SZEWC Dominik | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | LASOTA Łucja Hiacynta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | JUREK Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SMYKLA Joanna Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | DUL Artur Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ŻAK Grażyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | RUTYNA Paulina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KORYGA Piotr Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | RĄB Barbara Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | HAJDO Józef Włodzimierz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PĘDZIWIATR Robert Karol | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
3 | KOZIEJA Krystyna Janina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
3 | KUBIAK Alicja Lucyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
3 | KOZAK Grzegorz Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
3 | JAJKO Piotr Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
3 | PADUCH Zuzanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
3 | STĘPIEŃ Edward Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
3 | WILK Jagoda | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
3 | BARAN Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
3 | PAŹ Dorota Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
4 | ŚMIECH Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | URBANIAK Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | TUŹNIK Sebastian Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | MAJEWSKA Sylwia Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | DOMAGAŁA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | LIDWIN Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SUDOŁ Katarzyna Marzena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | MROCZEK Leszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | GRUSZKA Wojciech Zygmunt | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KOSIOR Marek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MAZUR Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MACIĄG-MAKSYM Katarzyna Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | DURDA Kazimierz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KOSIOR Lesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | NIEDZIELSKA Teresa Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SUDOŁ Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | TRZECIAK Barbara Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
4 | TOMCZYK Bogdan Zygmunt | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
4 | SARZYŃSKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
4 | MAĆKOWIAK Przemysław Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
4 | RAMS Waldemar Ireneusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
4 | KARKUT Zbigniew Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
4 | URBANIAK Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
4 | MARKOWICZ Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW |
4 | SUDOŁ Jerzy Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
4 | ZIĘBA Marek Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
4 | CHMIELEWSKA Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
4 | GŁAZ Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
4 | BABULA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
4 | TARASZKA Anna Bożena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
4 | GAZDA Tomasz Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
4 | SZURGOCIŃSKI Adam Roman | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO |
4 | ZIELIŃSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE SPRAWY |
4 | CHMIELOWIEC Marzena Jowita | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE SPRAWY |
4 | STROJEK Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE SPRAWY |
4 | JADACH Tadeusz Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE SPRAWY |
4 | HAJDUK Damian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE SPRAWY |
4 | WILK Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE SPRAWY |
4 | WILK Halina Zdzisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE SPRAWY |
4 | OSTAPKO Marek Konrad | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE SPRAWY |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie tarnobrzeskim
Powiat tarnobrzeski - wybierz gminę:
gmina Baranów SandomierskiWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".