Wybory samorządowe 2024 powiat tarnowski - wybory do rady powiatu tarnowskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie tarnowskim

Wybory do rady powiatu tarnowskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 BARBACHEN Alina MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WNĘK Rafał MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BOGACZ Magdalena DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 TOTT Bartłomiej MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SIKORA Agnieszka EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SROKA Krystian SzymonKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KUBISZTAL Ewa AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 STELMACH TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 TYRKA Mariusz PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DUDOŃ Krystyna JolantaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CHRZĄSZCZ ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WOJTASIK SławomirKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CIOCHOŃ Paweł MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
1 MASIUK Karl MaximilianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
1 MUCHARSKA-RAMZA Urszula LucynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
1 SYNOWIEC Kinga MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
1 GUCWA Wojciech AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
1 KUTA Łukasz MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
1 KOSMAN Urszula MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
1 CHOCZYŃSKI Mariusz MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
1 DZIEWIĄTKOWSKA-SZYBILSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
1 ZABAWA Julita AntoninaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
1 SITKO Paweł PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
2 MADEJSKA Anna MartaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KROGULSKI CzesławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 BARTKOWSKI Daniel MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 GAWRYAŁ EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KAMYKOWSKA Magdalena KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 JANICZEK Mateusz JakubKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PŁACHNO Bogdan JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KARAŚ GrażynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 JASICA Ewelina MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SCHABOWSKI Tomasz RafałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WRONA BożenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
2 STEFAN Bogdan DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
2 OLEKSOWICZ Małgorzata AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
2 SIWAK Krzysztof MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
2 SALWA MateuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
2 DROGOŚ Adam MikołajKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
2 CZEKAJ WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
2 OSINIAK Anna LucynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
2 SREBRO Elżbieta LeokadiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
2 OPIOŁA Danuta MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
3 BIEDROŃ Adam RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 LECHOWICZ Krzysztof EdwardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PTAŚNIK Anna MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 JANICZEK Agnieszka KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ŁOSIŃSKI Piotr MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ŁUCARZ RomanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KURZAWSKI Dawid WojciechKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 WIATR TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SKOWRON JanuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KĄDZIOŁKA Monika WiesławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ŻUREK KarolinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
3 KORUS Łukasz TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
3 KANIA RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
3 SMOLIK KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
3 DYCZKO Magdalena MarzenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
3 NOWAK Marcin AntoniKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
3 CZOSNYKA Tomasz PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
3 ZYSEK AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
4 WITOS EwelinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 NASIADKA Arkadiusz PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PIOTROWSKI Grzegorz BartłomiejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MAGOŃ Maria ZofiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 DZIK StefanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 HUDYMA Jacek HenrykKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ŁUCARZ JadwigaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BEDNARSKA KatarzynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 CHABER Paweł DariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BYKIEWICZ MartaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 LUDWA-LIZAK KarolinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
4 ŁACH Barbara JaninaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
4 KAPŁON JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
4 KRZAK Przemysław JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
4 ŁOBODA RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
4 PODRAZA MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
4 SZYBILSKA Magdalena AlicjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
4 MOLO Sebastian JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
4 MARCINKOWSKA BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
4 BARAN Marcin JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
5 BIEŃ Tomasz JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 WOLAK StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 SIEMEK Stanisława KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 ZAUCHA Jadwiga BernadetaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 URBAN Aneta BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 STOLARZ Dawid AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 GĄDEK JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 KUTA Zbigniew AntoniKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 WITKOWSKA Beata MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 SŁOBODA Ewa ZofiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 TOKARSKA Barbara ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 TUREK Sławomir ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 KOPCZYŃSKA Magdalena AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
5 MICHOŃ Ryszard WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
5 JAWORSKA Katarzyna KingaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
5 TRYTEK MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
5 SYSŁO Rafał ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
5 GORZKA Katarzyna JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
5 GRABCZYŃSKA Anna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
5 SYSŁO Jerzy FranciszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
5 SZATKO Wojciech JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
5 WADYCKI Robert FranciszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
5 KUCHARZYK Sabina AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
5 LIPKA Anita GenowefaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
6 KARCIŃSKI ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 SZCZUDRAWA WitoldKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 KUROPATWA StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 KORZENIOWSKA Joanna JózefaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 GNUTEK Magdalena JuliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 GOTFRYD ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 ZWOLENIK MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 DĘBOSZ Małgorzata JadwigaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 ZYGADŁO Olimpia RenataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 PARYS Józef RomanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 TABASZEWSKI TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
6 TRUCHAN PrzemysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
6 HARAF Jadwiga MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
6 DZIUBAN Marek ZdzisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
6 WŁUDYKA-ŚLIWA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
6 RUTKA Maksymilian SebastianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
6 ROTHER Beata BogumiłaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
6 TRUCHAN RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
7 WOJTAS Józef PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 BURNAT KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 CHAMIOŁO Roman FranciszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 GURGUL Iwona MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 STANKOWSKI Ryszard JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 KUBIS Halina StanisławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 WOJTANOWICZ DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 SMOLEŃ PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 SKRUCH Przemysław KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 KUSION Irena HelenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 GWIŻDŻ JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 OJCZYK MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 RYNDAK AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 WADAS Anna ZofiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 WRÓBEL Sebastian IreneuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
7 CIEŚLA Angelika TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
7 CHUCHROWSKA-KARAŚ Estera KingaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
7 WEŁNA Dariusz WłodzimierzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
7 CIEŚLA Mariusz JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
7 WOŹNIAK Jerzy AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
7 NOSEK Sebastian StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
7 SOBCZYK Krzysztof HenrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
7 NOWICKA Daria JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
7 CHWASTEK Dominika AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
7 KUŹ Krystyna NataliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
7 KUREK Jacek SzczepanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
8 SYCHTA WacławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 KRAMARCZYK Jolanta AgataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 POŁOSKA Teresa AlicjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 GABRYEL RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 MOŹDZIERZ Kamil TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 PTAK EwelinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 PŁACZEK KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 MITORAJ MichałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 TULIK Zofia TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 DOMINIEWSKA LesławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 WŁODYKA Grażyna HalinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 PASZYŃSKI Antoni ZdzisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 SERAFIN Anita KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
8 TULIK Tomasz RomanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
8 OLSZÓWKA-ŁĘPA Krystyna CzesławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
8 STALEC Krystyna CecyliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
8 CHOLEWA Marcin MieczysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
8 BIERNACKI Władysław WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ODNOWA
8 BURZA TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
8 BRZEŻAŃSKI Grzegorz JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
8 CHRYSTYNIAK Agnieszka AngelikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
8 BĄK Krzysztof PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION
8 NALEPKA Magda MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY REGION

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie tarnowskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".