Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | KOBUSIŃSKA Sylwia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PATALON-NOGAJ Magdalena Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | CZERWIŃSKI Wojciech Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GABOR Andrzej Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KRĘGIEL Zbigniew Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | STANKIEWICZ Artur | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MELLER Dariusz Henryk | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KAWECKA Marzena Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | LEŹNICKA Małgorzata Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | LEWANDOWSKI Bartosz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | CZERWIŃSKI Jerzy Tadeusz | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
1 | NITZLER Karolina Maria | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
1 | LEWANDOWSKI Rafał | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
1 | MAŁKOWSKA Maria Justyna | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
1 | DZIELSKI Marek Stanisław | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
1 | MOL Wiktor Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DUDA Alina Urszula | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MAREK Wojciech Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KRAWCZYK Maria Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | URTNOWSKI Jakub Marek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BOCIAN Dawid Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
1 | JASKULSKA Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
1 | MIKOŁAJCZYK Piotr Leszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
1 | PRZYWIECZERSKA Jolanta Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
1 | JESZKE Michał Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
2 | JANKIERSKA-WOJDA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | LEWANDOWSKI Kazimierz Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KARWOWSKI Andrzej Władysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | TUCHOLSKA Hanna Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ŁUKASZEWSKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | IWAŃSKI Janusz Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | CESARZ Monika Ewelina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | DUDKIEWICZ Renata Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ASZYK Karina Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PAUCH Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KANNENBERG Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WYPIJ Mariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KOWALSKI Łukasz Rafał | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
2 | KALINOWSKI Jan Krzysztof | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
2 | ORŁOWSKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
2 | GAJKOWSKA Wiesława | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
2 | PIKUS Jarosław Marek | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
2 | LEWANDOWSKA Marzena | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
2 | PIEŃCZEWSKI Maciej Łukasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PIOTROWSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SŁUMSKA Elżbieta Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | JAROSZ Bogdan Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | JABŁOŃSKA Paulina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | CZAPLEWSKA Justyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GRACZYK Mirosław Roman | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | NAWROTEK Mirosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | RUTKOWSKA Agnieszka Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SIVICKIS Andrejus | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BEJNAR Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | AFFELDT Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ACHTABOWSKA Milena Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | JURKIEWICZ Józef Franciszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ZAKRZEWSKI Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | STRZELECKI Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SULIŃSKA-GOŁĘBIEWSKA Ewelina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ROGALSKA Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KRYGER-KULASIŃSKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | TRAWIŃSKI Krzysztof Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | REDMERSKI Dariusz Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ZIÓŁKOWSKI Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KŁOSIŃSKA Mirosława | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
3 | PIOTROWSKI Przemysław | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
3 | GAWROŃSKI Zdzisław | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
3 | KARCZEWSKA Monika Magda | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
3 | LUDKIEWICZ-SOBIECH Karina Joanna | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
3 | LEWANDOWSKI Przemysław | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
3 | SOBOCIŃSKI Andrzej Robert | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
3 | WIELEWIECKA Dominika | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
3 | RAMLAU Michał Karol | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ZAGRABSKI Dariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PRZEWIĘŹLIKOWSKI Bartosz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | LEWANDOWSKA Joanna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ZDUŃSKA Halina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WOJCIUK Violetta Helena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BIEL Maciej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SZARSZEWSKI Dariusz Władysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WIERZBICKI Tomasz Wiktor | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
3 | JABŁOŃSKI Tomasz Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
3 | MOTYKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
3 | PODOLSKI Bartosz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
3 | FAJFER Halina Bożena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
3 | ZIÓŁKOWSKA Kinga Renata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
3 | KUBUJ Grażyna Edyta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
3 | SŁUPCZEWSKI Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
4 | SIEMIANOWSKI Andrzej Franciszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KACZMAREK Kazimierz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | WARNEL Małgorzata Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | GOŁĘBIOWSKA Agnieszka Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | WICZYŃSKI Artur Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MARMUROWICZ Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | DROZDOWSKI Andrzej Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | JANIACZYK-DĄBROWSKA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | WOJCIECHOWSKI Marcin Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | MAKOWSKI Jacek Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | ZAKRZEWSKI Sławomir Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | OLSZEWSKA Władysława Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | BLANK Sebastian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | LEWANDOWSKA Monika Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | OLSZEWSKI Marek Karol | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
4 | CZAPIEWSKA Brygida | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
4 | CHROBAK Robert Tadeusz | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
4 | SZEWCZYK Piotr Paweł | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
4 | WYSOCKA-SŁONIECKA Joanna | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
4 | GURANOWSKI Jerzy Wojciech | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
4 | KORZENIEWSKA Dorota | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
4 | SYROKA Leszek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | RYBACKI Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SÓJKA Aldona Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WINNIEWSKI Eugeniusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | NOWAKOWSKA Agnieszka Jolanta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WRÓBLEWSKA Zuzanna Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MIODUSZEWSKI Wiesław Stefan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SŁOWIK Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
4 | RYMARSKI Franciszek Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
4 | GELDARSKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
4 | GOŁEMBIEWSKA Oliwia Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
4 | GRANDA Piotr Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
5 | ZALEWSKA Barbara Agata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | WISKIRSKI Makary Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | LICZNERSKA Marta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | ORDON Jarosław Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | NIEBOJEWSKA Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | PIETRUCIEŃ Rafał Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | JAKUBOWSKI Sławomir Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | ZAKRZEWSKA Edyta Lidia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | LINIEWSKA Paulina Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | KARDAS Stanisława Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | BŁĘDOWSKI Adam Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | KOWALSKI Bernard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | DOBROWOLSKA Renata Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | GRODZKI Piotr Karol | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | SKIBA Piotr Andrzej | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
5 | KARPIŃSKA Maria Jolanta | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
5 | NALAZEK Grzegorz | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
5 | MINCZYKOWSKA-TARGOWSKA Katarzyna Zofia | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
5 | SADOWSKI Michał | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
5 | KRUSZYK Anna Karolina | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
5 | PODKAŃSKI Sebastian Krzysztof | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY |
5 | ZAJĄKAŁA Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | ŻELAZEK Rafał Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | SIWCZYŃSKA Alicja Lucyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | MĄDZIELEWSKA Monika Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | SADOWSKI Janusz Maciej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | PANKOWSKA Violetta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | KONONIUK Janusz Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | WALCZYŃSKI Andrzej Stefan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
5 | JAWIŃSKA Renata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
5 | RUTKOWSKA Anna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
5 | LIPSKA Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
5 | WITKI Agnieszka Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
5 | CAŁBECKI Tomasz Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
5 | BABIARZ Robert Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie toruńskim
Powiat toruński - wybierz gminę:
miasto ChełmżaWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".