Wybory samorządowe 2018 powiat trzebnicki - wybory do rady powiatu trzebnickiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie trzebnickim

Wybory do rady powiatu trzebnickiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Janusz PANCERZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
1Jadwiga DROBIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
1Mirosław Zbigniew WIEWIÓRKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
1Mirosław PINDORKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
1Piotr Marcin BARTOSIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
1Paulina Marianna MŁODZIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
1Wiesława WAWRZYNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
1Renata BISIKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
1Henryk Tadeusz JACUKOWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Piotr Andrzej OKUNIEWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Robert Paweł ADACHKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Zenon Andrzej JANIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jan Franciszek ZDZIARSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Adam Jan GUBERNATKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Wojciech Maciej WRÓBELKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Wiesław Tadeusz KRAKOWIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Joanna Alicja KUBIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Dominika Bogumiła ŁASICAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Małgorzata Lucyna PAWELECKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Jolanta GRADOWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Krystyna Małgorzata JANOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Konrad Przemysław BUCZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
1Szymon SZYDŁOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jerzy Feliks TRELAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
1Daniel Piotr BUCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
1Łukasz Paweł GRZEŚKOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
1Magdalena JANIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Jolanta Małgorzata GAWORKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
1Dorota WOROTNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
1Elżbieta MUSZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
1Mariusz SZKARADZIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
1Ewelina Dagmara JASTRZĄBKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Barbara Zofia KOWALAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
1Jacek Janusz ZALACHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
1Tadeusz TIUCHTYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
1Violetta Agata OLSZEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
1Bogusław Janusz RUBASZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
1Ewelina Barbara BUDNERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Grzegorz Stefan DERELAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
1Krystyna GÓRNICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
1Miłosz Kacper ŁAPIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Bartosz Jerzy RYSZKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
2Andrzej Janusz KUNYSZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
2Edyta Joanna BOKSAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Janina Elżbieta DRABIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
2Małgorzata Urszula PISAREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
2Stanisław SANECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
2Agnieszka Ewelina WITASZCZYK-WODAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
2Robert Sławomir CICHOŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
2Sławomira Elżbieta MISIURA-HERMANNKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
2Zygmunt WOJCIECHOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Wiktor Wincenty LUBIENIECKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Ewa Maria FRANKIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Dorota Małgorzata KOWALSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Maciej Augustyn ŁAMASZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Roman Andrzej PIWOROWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
2Ernest Cyprian POCIEJOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
2Tadeusz IWASZUKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Wiesław MRÓZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jolanta Maria KOPERNIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Józefa BEBŁOCIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
2Stanisław Andrzej SKOTNYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Sandra Weronika KUBASIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
2Agnieszka Jadwiga BELCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
2Dominik Stan WIELEBAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
3Tomasz Adam SOKOŁOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Adam Jerzy STOCKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
3Przemysław Wojciech WOJCIECHOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
3Sławomir Andrzej WĘGRZYNOWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Ewa Irena RUSZTYNKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Ryszard CYMERMANKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Zenon Wacław ŁODYGOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jolanta Maria DUDCZENKOKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Urszula SPIRYDOWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Janusz JAWORSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
3Alina Danuta KRZYCHAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
3Maria RÓŻAŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
3Maria Regina ZIELONAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
3Bronisław Stefan KASINIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
3Monika Patrycja KAWAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
3Henryk Wiesław CYMERMANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Ewa Elżbieta PASEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Alicja Justyna ŻYWIECKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Stanisław HURKASIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Mirosław KUCZERAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
3Sławomir BŁAŻEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
3Sławomir SZYPULSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Jarosław GROBELNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
3Kornel DELCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
3Łukasz Tomasz BUDASKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Dominika GŁOWACZEWSKA-NAHOTKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
3Janina Teresa JANECZKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
3Halina KUCZNIERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
3Stefan Władysław GUTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
3Anna Bogusława ŻYWIECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
3Katarzyna SKOWRONEK-WALASEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
3Agnieszka Barbara WĘGRZYCKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
3Zdzisław Stanisław KALITAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
3Ryszard Andrzej JAKUBOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
3Jadwiga Krystyna GŁODOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Leszek KRASZEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Przemysław Sebastian WROŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Stanisław Jerzy MACIEJEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Wanda KONDRATKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Małgorzata Maria CZYŚCIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Małgorzata Danuta MATUSIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
4Sylwia Zuzanna SUŁEK-BALCERZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
4Robert Stanisław GRABKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
4Karolina MAKSYMÓWKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Jacek PODRYGAJŁOKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Tadeusz RYCHCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Przemysław Ludwik CYBULSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Grzegorz Damian TEREBUNKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Sławomir TOMASZEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Joanna WIRASZKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Magdalena Wioletta BRODALAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Paweł GRZYBKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Renata Monika SKIBAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Robert KORYTKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Paweł Dawid OLEŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
4Robert Zenon ZAJĄCKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
4Sławomir Józef WOŹNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
4Paulina LEMPARTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
4Aleksander Marcin WROŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
4Waldemar Józef WYSOCKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
4Piotr Jerzy KACZAŁKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
4Elżbieta GRZEGORCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
4Katarzyna Stanisława LECHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
4Waldemar SZULCKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
4Lidia Maria GRZEŚNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
4Artur Tomasz KANICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
4Włodzimierz Grzegorz DRZĄSZCZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie trzebnickim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".