Wybory samorządowe 2024 powiat turecki - wybory do rady powiatu tureckiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie tureckim

Wybory do rady powiatu tureckiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 MICHAŁOWICZ ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 DZIECIĄTKOWSKA-PIEŚCIK Anita TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 STOLAREK Bartłomiej HenrykKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 STAWNY Jakub JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PRZYBYŁA Małgorzata StanisławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WŁODARCZYK Zbigniew StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ANIOŁCZYK Maciej AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WASILEWSKA Emilia EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WŁODARCZYK Bogdan KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 FELISIAK-KLECHA IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SEŃKO AnetaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SKÓRKA GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WDOWIŃSKI DamianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WOJCIECHOWSKI TadeuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 POLIŃSKI Przemysław MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PIOTROWSKA Izabela JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SZKUDLAREK-GRACZYK Krystyna JolantaKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
1 KUSZCZYŃSKI AndrzejKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
1 SOCHACKI Andrzej JanKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
1 KALINOWSKA-DYMBIŃSKA Iwona AgataKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
1 PAWLAK Joanna KrystynaKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
1 DRZEWIECKI Andrzej KazimierzKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
1 LAMENT Norbert HubertKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
1 NAGLEWSKI Paweł MarcinKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
1 SMAK Jan TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DERUCKA-KOŁATA EmiliaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ŻÓŁTASZEK Robert JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MACIEJEWSKI EugeniuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WODZIŃSKI Jan KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PACZKOWSKA Wioletta MarzenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CZAPLA Zdzisław AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ADAMIAK Wioletta GrażynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ŚWIERK Krzysztof AleksanderKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 GROBLICA Roman MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 FRĄTCZAK Kamila KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 MISIAK-KĘDZIORA Joanna BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 ROGODZIŃSKI ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 ZIELIŃSKA IzabelaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 KURZAWA Jerzy KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 ZIELIŃSKI Zbigniew JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 SZEWCZYK Patryk KacperKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SKROBISZ Maciej SławomirKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KRÓL UrszulaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SEŃKO Aneta JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 GÓRSKI ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 CHORĄŻEWSKA Renata MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 MARUCHA Emilia MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ŁUCZAK ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PATERKIEWICZ EugeniaKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
2 KALINOWSKA-DRÓŻDŻ Agnieszka ZofiaKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
2 SZCZAP Katarzyna EwaKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
2 ZABŁOCKI RobertKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
2 HRYNIUK Piotr SylwesterKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
2 RADECKI Bohdan ZenonKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 LINKA SebastianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 RADZIMSKA BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WEBER MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BIAŁAS Anna SoniaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ŁODOŻYŃSKI Bartosz CzesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 CIESIELSKI Grzegorz JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 NOWAKOWSKA WiolettaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 MIKOŁAJCZYK Stanisław JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 PUSZCZ-MAJDA MirosławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 KLINKIEWICZ Konstancja SylwiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ŚMIETANA Ryszard PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KUBICKA Teresa MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ANTCZAK Weronika PatrycjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MIKOŁAJCZYK Mirosław StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MAC Karol StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PRZYBYŁ Józef PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 MAŁUSZYŃSKA Anita SylwiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KASPRZAK BernardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BRZUSTOWICZ Marzanna ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WOJTKOWIAK AndrzejKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
3 KOCIK MichałKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
3 MENDAK Karolina WeronikaKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
3 MITUTA JakubKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
3 GRZELEWSKA Mariola ElżbietaKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
3 BUCHELT Krzysztof IreneuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PAKUŁA Robert PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KURZAWA ZdzisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 CHRZANOWSKA AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ZIELIŃSKA Żaneta KatarzynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SZAJRYCH Wacław TeodorKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 ROSIAKOWSKI MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 TRZMIELEWSKA KingaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 MOCNA AnitaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 WLAŹ Krzysztof GerardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 MILING Romuald JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SZKOPIK Roland WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SZYMKOWIAK Małgorzata MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 FORNALCZYK DanielKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 PŁOCIŃSKA ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KUSTER KlaudiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 NIŻYŃSKA RenataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WALKOWSKI Mariusz MirosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 ZIELIŃSKA BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 TOMCZAK PrzemysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 BAJZERT Magdalena BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ŁYSIAK VEL KEMPIŃSKI DawidKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PIEKARSKA PatrycjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ŁAKOMICKI GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 DOPIERAŁA Piotr JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KUSZ DanielKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KARSKI Władysław ZenonKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
4 WIŚNIEWSKI BartłomiejKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
4 ROSIAK TomaszKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
4 BŁAŻEŁEK WojciechKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
4 ZIELIŃSKA JoannaKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
4 KUŚMIEREK Barbara MałgorzataKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
4 BIEŃKO IwonaKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
4 KOWALSKI DawidKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
4 WYSOCKA MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 FRYT AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 JASNOWSKI Piotr DawidKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KASZYŃSKI Mariusz MateuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 PASIK Maria DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KOSOBUDZKI Sławomir LeszekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 MARCZYŃSKI MarianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 GOLCZYŃSKA Małgorzata JolantaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BRONISZEWSKI Mirosław PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 ANTONIAK Paweł DanielKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 SIWIŃSKI PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 JESIONEK Alicja MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 MICHALAK Marzena MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 STASIAK KonradKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 FRĄTCZAK MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 KACPRZAK RomanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
5 KĄCIAK Daniel ArkadiuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 NOWAK Przemysław TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KISZEWSKA KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 GRUSZCZYŃSKA Zofia EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 GIBASIEWICZ PaulinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 KWINCIAK KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 WSZĘDYBYŁ Magdalena JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 DZIKOWSKI Amadeusz LeonardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 KRAWCZYK Krystian PiotrKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
5 PRENTCZYŃSKI Sławomir PiotrKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
5 DAWICKA Justyna HenrykaKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
5 BILSKA EmiliaKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
5 FRĄTCZAK JanuszKOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
5 BORKOWSKA-BREGIERSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 KOŁEK Bożena KrystynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 KĄCIAK Piotr BogdanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 GÓRSKI Tomasz JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 PRZYBYŁA Arkadiusz TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 SURDYGA Adela ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
5 NOWAK BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
5 KĄCIAK ArturKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
5 NOWICKI Dariusz SylwesterKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA
5 PASIK Jarosław PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie tureckim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".